מאמר: פירוש השם אסנת
מדורי תוכן
פירוש השם אסנת | משמעות השם | ראשי

פירוש השם אסנת

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
פירוש השם אסנת פירוש השם אסנת
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלהאסטרולוגיהנומרולוגיהטארוטקריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: בת פוטי פרע כהן שנתנה ליוסף לאישה (ברא' מ"א מה) וילדה לו את מנשה ואת אפרים (שם מ"ו כ).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר  ס- אש  נ- מים  ת- מים.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 7.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה  (The Fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.

תכונות וכישורים:

ליסוד המים השפעה דומיננטית על אישיות אדם זה שכן בנוסף למופעו הכפול בשם, גם המספר הנומרולוגי מזוהה עם יסוד המים באמצעות כוכב נפטון ומזל דגים.

בהשפעתו של המים זהו אדם בעל אינטואיציה מפותחת, יכולת לחוש ולהבין את הזולת ונטייה להגיש עזרה אף אם יאלץ להקריב מעצמו. יש בו מידה רבה של רגישות ופגיעות ועשוי הוא להזדקק לחיזוקים, תמיכה, חום ואהבה שיתמכו בביטחונו העצמי. את רגשותיו יטה להדחיק ולעדן, מופנמות וביישנות לוקחים חלק בדרך התנהלותו. בהשפעת האוויר זהו אדם בעל יכולת חשיבה מופשטת, נוטה להשקיף על המציאות מבעד ל"משקפיים פילוסופיים", ניחן בחשיבה חקרנית, מנתחת ומעמיקה. הוא בעל נטיות רוחניות מובהקות, עולם פנימי עשיר, ראייה רחבה, יוזמה ויצירתיות. זהו אדם הזקוק למרחב פעולה מלא, בעל יכולת להגיע לאיזון ברוב התחומים.

בהשפעת אורנוס הוא מועד למהפכים בתחום הלוגי, המחשבתי. הוא מעמיד כל דבר בסימן שאלה ובאמצעות ההעזה ותנופת הפעולה שבו הוא חוקר ודורש להבין את הסיבות למהפכים בחייו. מצבי רוחו נעים מההתרוממות הנפש לירידות, מהתלהבות לאכזבה וניגודים אלה עשויים לגרום לו לחוסר יציבות.

בהיעדר יסוד האדמה המחבר את האדמה אל הפיסי ובהשפעת האוויר, אדם זה צפוי להיות בן זוג מסור, המאפשר חופש ומרחב מחיה לבין הזוג ולילדים. יש לו מיניות רבה מאוד ובאותה עוצמה, סגירות רגשית. הוא מתקשה לבטא רגשות בחופשיות דבר אשר מעכב את שחרור כעסיו ומעצים את הסיכוי להתפרצויות מילוליות או פיסיות.

זהו אדם אשר אינו נוהה אחר ערכים חומריים ואת נכסיו ישתדל לצבור בעולם הרוח. הוא אינו איש של זרקורים ויעדיף את הפרטיות, יתרחק מדבר רכיל, ויעדיף התעסקות בנושאים בעל עומק ומשמעות. בחברה, הוא אדם אהוב, נוטים לעזור לו. יעדיף להתאים עצמו למסגרת ולא לצאת דופן.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 5173 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image בין האמונות הטפלות הנפוצות ביותר בעולם בולטות שתיים: הפחד מפני הספרה- 13 ו-"פריגאפוביה" – הפחד מפני יום שישי.
image אבנים תורמות לאיזון כללי אבל חשוב לדעת איך להשתמש בהן - לענוד אותן, להחזיק ביד או להטמין בכיס
image למלח יש חשיבות בגוף אך כשהכמות גדלה מעבר לנידרש מתהפכת הקערה והוא המזיק העיקרי. ובכל זאת, לא ניתן לומר רק דברים רעים עליו מפני שבאפשרותנו לייעל אותו לתועלתנו
image כולם רוצים מזל טוב שיעניק להם שפע, בטחון וחיים מאושרים. אך מהו באמת מזל והאם הוא ניתן לשינוי לטובה? בואו לקבל תשובה כיצד לשנות את המזל שלכם
image יוגה היא איחוד, איחוד בין הגוף לנפש, איחוד בנינו לבין הסביבה ואיחוד של תנועה ונשימה.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן