מאמר: ריברסינג - חוויית הלידה מחדש
מדורי תוכן
ריברסינג - חוויית הלידה מחדש | רפואה משלימה | הריון ולידה | ראשי

ריברסינג - חוויית הלידה מחדש

הריברסינג הינה טכניקה של נשימה מודעת ומעגלית אשר פותחה ע"י לאונרד אור בארה"ב פותחת בפני האנושות אפשרות יעילה לטיפול בטראומת הלידה וכל הטראומות האחרות אשר נתווספו במשך החיים.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
ריברסינג - חוויית הלידה מחדש ריברסינג - חוויית הלידה מחדש
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

להיוולד מחדש - לעבור את חווית הלידה של עצמך ולהתחיל את חייך ממקום אחר - ללא פחד, ללא כעס, ללא טינה. לוותר על הכאב והסבל. הריברסינג נועד לנקות את הגוף מבפנים, לאפשר סליחה והתחלת חיים חדשים.  

הריברסינג הינה טכניקה של נשימה מודעת ומעגלית אשר פותחה ע"י לאונרד אור בארה"ב פותחת בפני האנושות אפשרות יעילה לטיפול  בטראומת הלידה וכל הטראומות האחרות אשר נתווספו במשך החיים. במהלך הטיפול האדם מעלה למודע אירועים הקבורים עמוק בתוך הנפש וע"י ניקוי החסימות הרגשיות ובאמצעות נשימה מיוחדת זו הגוף מפנה עצמו לתהליכי ריפוי פיסיים ורגשיים כאחד. 

תינוק בריא אשר נולד בלידה טבעית, באווירה רגועה ושקטה, בחדר מעט אפל, אולי אפילו לתוך מים, מונח על בטן אמו בעדינות ורכות עוד לפני שחותכים את חבל הטבור, יגדל בדרך כלל לתינוק בריא בנפשו ובגופו בתנאי שתנאי הגידול בהמשך ילדותו יהיו סבירים. 

אולם, תינוק בריא אשר נולד לידה מודרנית, עם אור זרקורים, רעש ומהומה מסביב, לעתים בלידת מלקחיים או ואקום, ניתוח קיסרי, מונשם רק לאחר חיתוך חבל הטבור , חווה כבר בשעת הלידה טראומה אשר תשפיע למשך כל חייו על בריאותו הנפשית והגופנית. 

התינוק הרך מפרש את כל המהומה מסביב בדרך שונה מאדם מבוגר שמבין, ויוצר בגופו מיידית חסימות פיסיות ורגשיות על מנת להגן על עצמו מפני העולם ה"אכזר" שאליו הוא נכנס. במקום שיש כבר חסימה ראשונית יתווספו במשך החיים חסימות אין ספור בעקבות אירועים אשר השפעתם תהיה קשה וטראומתית על הילד והמבוגר.
  
ילד שגדל במשפחה ללא חום ואהבה, ללא מגע פיסי חם, ללא תמיכה ועידוד יגדל למבוגר חסר הערכה עצמית ובטחון עצמי וכתוצאה מכך יפתח תסכולים והתנהגות לפעמים נברוטית במהלך חייו. נוסיף לכך גם לידה בתנאים קשים והנה יש לנו מתכון בטוח לחיים אומללים מלאי סבל.  
תאי הגוף זוכרים את הטראומות ומאכסנים את הזיכרון השלילי לאורך שנים. הזיכרון השלילי יוצר חסימה בגוף הפיסי והאנרגטי .

חסימה פירושה "סתימה" בזרימה האנרגטית המזינה את הגוף ובמקום שיש חסימה, עם השנים, תתפתח מחלה פיסית או רגשית או שניהם יחד. 
בשיטת הריברסינג - ע"י נשימה מיוחדת ובהשגחת מאמן מנוסה מסוגל הגוף לשחזר את זיכרון הלידה מחדש, המטופל מעלה על פני השטח זיכרונות כואבים שנדחקו עמוק לתת מודע, וכך מתאפשר ניקוי פנימי וויתור על כאב וכעס ממושכים. תוך כדי התהליך הגוף משחרר באופן בלתי נשלט את המתח והפחד ש"תקוע" בתוך התאים לא צורך בדיון פסיכולוגי על המתרחש. הגוף מבצע פעולה פיסית המשפיעה על כל רובדי הקיום.
התהליך מאפשר סליחה לעצמך ולאחרים דבר היוצר מרחב חדש לחיים מאושרים. 

הטיפול:
במשך הטיפול האדם נמצא בהכרה מלאה אולם תגובת הגוף הינה ספונטאנית ושחרור הרגשות הוא ללא שליטה. 
ריברסינג ניתן לתרגול על מזרון בחדר שיש בו תנאי טיפול נאותים וכן גם בתוך מים שם התוצאות הן עוצמתיות ביותר. 
השיטה פשוטה ויעילה, מתורגלת בארצות רבות בעולם בקבוצות וביחידים. 
שיטה זו מתאימה לתינוקות, ילדים ומבוגרים בכל גיל, אינה נעזרת בשום דבר מלבד נשימה מודרכת ולכן אין בה שום סכנה ואינה גורמת לנזק כלשהו, ומאפשרת "רחצה מפנים" להתחיל חיים חדשים ממקום טוב יותר של הבנה, סליחה ואהבה.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על מרים גרבר

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 170
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


עמוד זה נצפה ושותף 2326 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image האם אתם מקבלים את עצמכם כפי שאתם? "חוק הקבלה העצמית" מלמד אותנו שהיחס שנקבל מזולתנו תלוי ביחס שניתן לעצמנו.
image רגשות כמו פחד וחרדה יוצרים אצלנו מחשבות שליליות מחשבות אלו יוצרות אצלנו באופן לא מודע אמונות מגבילות, אמונות מגבילות הן תפיסות שאנו מגבשים לגבי דברים שונים בחיים, אשר משפיעות על התנהגותנו ומקבעות אותה באופן שלא יסתור את האמונות האלו.
image כל ההורים מכירים את התחושה המתסכלת של תינוקם בוכה ללא סוף וסובל מכאבי בטן, גזים וקוליק. כאשר מגיעים לרופא, התסכול מתגבר מכיוון שהתשובה המתקבלת פעמים רבות היא: אין מה לעשות... זה יעבור בעבוד מספר חודשים... האם יש דרך להפחית ולהתגבר על בעיית הגזים אצל תינוקות יונקים? התשובה במאמר.
image רפלקסולוגיה ככלי טיפולי, מאפשרת מגע אשר מעניק תמיכה רבת עוצמה, בשחרור הרגלי עבר אשר מזיקים לנו בהווה
image כשלושת-רבעי אוכלוסיית העולם שותים קפה. למעלה משליש שותים יותר משתי כוסות ליום ואפשר להגדיר אותם מכורים. אם זו הייתה מחלה, זה היה מוגדר מזמן כמגפה והיינו שרויים במצב חירום.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןדרג תוכן עמוד זה
5.00