מאמר: אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות
מדורי תוכן
אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות | רפואה משלימה | דיאטה ותזונה | ראשי

אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות

אם החלטת שהבריאות ואיכות החיים שלך חשובות במקום רק לחשוב – בוא/י גם לעשות אימון הוליסטי לבריאות ואיכות חיים.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

מהו אימון אישי לירידה במשקל תזונה נכונה ובריאות? אם החלטת שהבריאות ואיכות החיים שלך חשובות במקום רק לחשוב – בוא/י גם לעשות אימון הוליסטי לבריאות ואיכות חיים.

תהליכו של האימון ממוקד לשינויים בחיינו, מאפשר לנו לבדוק באופן הכרתי את החלומות, היכולות, העוצמות, הרצונות, הערכים, את אורח החיים שלנו ואיך לא..... גם לקיים חיים בריאים לגוף ולנפש.

כיצד ליישם את האימון לתזונה, לבריאות ולירידה במשקל:
אנחנו חיים במדינה מערבית מודרנית מוקפים ברשתות מזון המהיר ומופצצים בפרסומות לג'אנק פוד. כולנו נתקלים במודעות פרסומת לדיאטות שונות ומשונות שמרשות לאכול כאוות נפשנו, יש כאלה שאפילו מרשות לא להתעמל, ולמרות זאת –לרזות.

כולנו רעבים למידע בנושא תזונה, ספרי דיאטה לא מפסיקים לככב ברשימות רבי מכר. כמעט בכל כתבי העת הפופולאריים ניתן למצוא מדורי עצות בנושאי תזונה, העיתונים מלאים במאמרים אודות דיאטות ותוכניות טלוויזיה ורדיו עוסקות אף הן בנושאים הלקוחים מתחום התזונה ובריאות. למרות שפע המידע המציף אותנו, האם באמת אנחנו יודעים מה לעשות כדי לשפר את בריאותנו?

הסוד נמצא בזה שמפסיקים עם דיאטות ומתחילים לאכול כמו שצריך.
אפשר לאכול כמה שרוצים על עוד אוכלים את הדברים הנכונים. "הדברים הנכונים" לאו דווקא מה שמקובל לחשוב שהם נכונים. כשנאכל על פי דרך זו, נוכל כמה שנרצה, ולא נצטרך להגביל את עצמנו.

הדבר החשוב לי ביותר זה לראות אנשים מאושרים - שטוב להם עם עצמם ועם התנהלותם בעולם. מכיוון שאושר מגיע מכיוונים רבים, הבנתי שאני יכולה לתרום את החלק שלי בלהביא את האושר לאנשים, דרך השחרור מדיאטות ומהמאבק באכילה ללא שליטה ובמשקל, כדי להגיע לאכילה מתוך חופש ובחירה, וגוף יפה ובריא.

אנשים שנאלצים להתמודד עם תסכול מהמשקל שעלה מחדש, או חרדה וחוסר אנרגיה ממצב בריאותי שמתדרדר, כאב מאכילה שקשה לרסן וביקורת עצמית הורסת - במקום להשתחרר ובאמת להגשים את עצמם. כי הגשמה עצמית היא זו שמקרבת אותנו לאושר.

ואיך נוכל באמת להגשים את עצמנו אם לא נהיה מרוצים ממי שאנחנו ומהתנהלותנו?
בריאות פיזית ונפשית זוהי הזכות שלנו מלידה, כי בורכנו בגוף מופלא ומעורר השתאות, שכל מה שהוא שואף אליו זה לתפקד במיטבו, להיות במשקל יציב, ולהיות בריא.

החזון שלי הוא לראות אנשים שאוכלים לפי צרכי גופם באופן טבעי, מרוצים ומרגישים טוב בגופם, אנרגטיים, ופנויים ופועלים למען הגשמתם.

העניין שחונכנו לטפל בעודף משקל כמו במלחמה, למנוע מעצמנו הרבה הנאות, לאכול מאכלים דלי קלוריות, מאכלי דיאט וזו בוודאות לא הדרך. הדרך הנכונה היא לא להתמקד בכלל בירידה במשקל אלא לתת לגוף את מה שהוא צריך באמת.

ואם תבינו את זה - הדרך סלולה בפניכם ומובטחת.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


עמוד זה נצפה ושותף 3612 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image האם אתם מקבלים את עצמכם כפי שאתם? "חוק הקבלה העצמית" מלמד אותנו שהיחס שנקבל מזולתנו תלוי ביחס שניתן לעצמנו.
image רגשות כמו פחד וחרדה יוצרים אצלנו מחשבות שליליות מחשבות אלו יוצרות אצלנו באופן לא מודע אמונות מגבילות, אמונות מגבילות הן תפיסות שאנו מגבשים לגבי דברים שונים בחיים, אשר משפיעות על התנהגותנו ומקבעות אותה באופן שלא יסתור את האמונות האלו.
image כל ההורים מכירים את התחושה המתסכלת של תינוקם בוכה ללא סוף וסובל מכאבי בטן, גזים וקוליק. כאשר מגיעים לרופא, התסכול מתגבר מכיוון שהתשובה המתקבלת פעמים רבות היא: אין מה לעשות... זה יעבור בעבוד מספר חודשים... האם יש דרך להפחית ולהתגבר על בעיית הגזים אצל תינוקות יונקים? התשובה במאמר.
image רפלקסולוגיה ככלי טיפולי, מאפשרת מגע אשר מעניק תמיכה רבת עוצמה, בשחרור הרגלי עבר אשר מזיקים לנו בהווה
image כשלושת-רבעי אוכלוסיית העולם שותים קפה. למעלה משליש שותים יותר משתי כוסות ליום ואפשר להגדיר אותם מכורים. אם זו הייתה מחלה, זה היה מוגדר מזמן כמגפה והיינו שרויים במצב חירום.
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןדרג תוכן עמוד זה
5.00