מאמר: קריסטלים להחדרת אנרגיות
מדורי תוכן
קריסטלים להחדרת אנרגיות | מיסטיקה | קריסטלים | ראשי

קריסטלים להחדרת אנרגיות

כולם מכירים ביכולת קריסטלים לשדר ולקלוט אנרגיות וביכולתם לשנות ולרפא מצבים נפשיים ופיזיים.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
קריסטלים להחדרת אנרגיות קריסטלים להחדרת אנרגיות
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

כיום, כאשר כבר כמעט כולם מכירים ביכולת קריסטלים לשדר ולקלוט אנרגיות וביכולתם לשנות ולרפא מצבים נפשיים ופיזיים, חשוב להכיר  את הדרכים בהן ניתן להשתמש בקריסטלים השונים. לאחרונה, יותר אנשים מניחים קריסטלים שונים על שולחנות עבודה, שולחנות קפה וברחבי הבית.

לטובת אלו, כדאי לדעת, שכאשר מניחים קריסטל במרחב, חשוב להתייחס למספר אלמנטים: 
* גודל הקריסטל.
* צבע הקריסטל.
* ליטוש וגימור.
* אנרגיות המזוהות עם הקריסטל.

* תהליך בחירת הקריסטל.
כאשר אנו מניחים קריסטל בסלון חשוב לבחור מראש את המטרה לשמה אנו מוסיפים אותו לתוך המרחב בו אנו חיים. בכתבה זו נתמקד בקריסטלים העוזרים להכנסת אווירת רוגע ושלווה לבתים ומרחבים בהם קיימת אנרגייה טעונה היוצרת מריבות רבות, ויכוחים, לחצים מיותרים ועקב כך ההשפעה על כל תחומי החיים היא קשה.
את הקריסטל יש להניח במקום בולט אשר ניתן לראותו כמעט מכל זווית בסלון, אין להניח אותו על גבי הטלויזיה או כל מכשיר חשמלי אחר מכיוון שהוא עלול לפגוע בהם. לכן, יש להניחו על גבי מדף או על גבי שולחן בסלון. 

תהליך בחירת הקריסטל יכול להיות אינטואיטיבי על פי הראיה והמשיכה לקריסטל מסויים אך ניתן בקלות לבחור קריסטל על פי תכונותיו והתאמתו למטרה. חשוב להבין כי אין לעשות שימוש מניפולטיבי בקריסטל לשם השפעה ודחיקת צד אחד או יותר לפעולה. שימוש כזה לא רק שלא יועיל אלא גם עשוי להזיק.  
לכן, בחרו את הקריסטל מתוך כוונות טהרות לביצוע ולעזרה לכל בני הבית לחיות בהרמוניה ושותפות אשר תועיל לשפר את איכות החיים של כולם.

 

דוגמאות לסוגי הקריסטלים והשפעתם על הסביבה:

* קריסטל רוז קוורץ גולמי
קריסטל הרוז קוורץ הגולמית שמקורה במדגסקר. קריסטל זה שצבעו ורוד בהיר מעביר אנרגיות אהבה חזקות במיוחד. כמו כן צבעה המיוחד של האבן (ורוד) מחזק את תחושת הרוגע ונתינת האהבה לזולת. כך, בצורה זו נשיג 22 מטרות במקביל, גם הרגעה רוחנית בבית וגם תחילת תהליך בו כל הצדדים מעניקים אהבה לזולת ומניח למשקעים מהעבר לחלוף.

* קריסטל אמטיסט גולמי
קריסטל האמטיסט הוא אחד הקריסטלים הידועים ביותר והקדומים ביותר שהיו בשימוש בתרבויות עתיקות ובמיוחד בקרב היהודים. צבעו המדהים מתחלף ונע מסגול בהיר ועדין ועד לשקיפות מלאה, לכן הוא אהוב כמעט ע"י כל אדם. האמטיסט יקל על מצבים מנטליים ותשמש אבן דרך בצמיחה הרוחנית שלך ותביא לאיזון את מערכות הגוף במיוחד במצבי לחץ בזוגיות. 

* קריסטל סיטרין גולמי:
אבן הסיטרין בעלת גוון מיוחד במינו והוא צהוב שקוף עד צהוב-חום שקוף והיא מגיעה אלינו מדרום אמריקה. אבן זו מוגדרת כאבן השפע ולה תכונות ויכולות רבות כגון: העלאת הבטחון העצמי, חיזוק יכולת היצירה, חיזוק הזכרון וביכולתה אף לסייע לפתרון בעיות משפחתיות ודילמות משום שהיא יעילה במיוחד בשיפור יכולת התקשורת הבינאישית.

* קריסטל פרידות:
הפרידות היא אבן שהיה נהוג ע"י הרומאים לענוד אותה כסגולה כנגד עין הרעה ואנרגיות שליליות. צבעה הירוק המיוחד הנא בין גוון ירוק כהה עד לשקיפות מלאה עוזר להרגעה כללית של כל מערכות הגוף. הפרידות נחשבת למחזקת זוגיות וטובה לאהבה, מוסיפה אושר ושמחה לחיים. היא מחזקת קשרים בינאישיים לקויים ועוזרת בהגברת האהבה לאחר, לכן, נחשבת הפרידות לטובה מאוד לטיפול ביחסים במשבר ומתיחות בין שני בני זוג.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 3389 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
image ארבעת השלבים הבסיסיים של הטכניקה מתוארים כ"יצירתה של התשתית האנרגטית לתמוך ביכולתו של האדם ליצור את חייו המוארים ביותר".
image כדי למנוע מחלות, חסרים תזונתיים, הפרעות עיכול וליהנות מבריאות טובה, לא די באכילת מזון איכותי, מלא, נקי ומגוון - יש חשיבות גדולה להרגלי האכילה שלנו
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן