מאמר: איך נוצרים הקריסטלים
מדורי תוכן
איך נוצרים הקריסטלים | ??????? | ???????? | ראשי

איך נוצרים הקריסטלים

מקורות הגבישים, דרכי עיבודם וכל השיטות לבחירת קריסטלים, לטיהורם ולשימוש נבון בהם הטבע העניק לנו מתנות שונות, ולכל אחת תפקיד.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
איך נוצרים הקריסטלים איך נוצרים הקריסטלים
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

הקריסטלים שייכים לעולם המינרלים, ומקורם בקליפת כדור הארץ ובמעמקי האדמה, משרף העצים (העינבר) ומהים, וכן מאלמוגים כדוגמת  אלמוגי הקוראל.

הקריסטלים הנוצרים בעמקי האדמה מקורם בחומר הנקרא "מאגמה", העובר תהליכים גאולוגיים של התכה והתמצקות חוזרים ונשנים. המגמה יכולה לפרוץ אל מחוץ לבטן האדמה ולהתקרר במהירות שאינה מאפשרת יצירת גביש, ואז היא הופכת לסלע. אך כאשר פורצת המגמה ונכנסת מותכת לתוך חלל סלע, ההתקררות שלה איטית ומאפשרת לחומרים כימיים נוספים להשתתף ביצירת הקריסטל. כל קריסטל - כמו האדם - צומח ומתפתח במבנה, מרקם ודחיסות שונים.

לדוגמה: מאגמה מסוג קימברליט יכולה להפוך לפחם טהור וממנו ליהלום. ביצירת גבישי הקוורץ יצטרפו למאגמה צורן וחמצן, ואת אבני  האחלמה ימצאו בחללי סלע שנוצרו כתוצאה מבועות גז שנלכדו בתוך לבה רותחת שהתקררה . אין איש יודע את גילם, ויש אומרים שחלקם בני מיליוני שנה.

רבות דובר על אנרגיות הקריסטל ואינני יודעת אם הצליחו למצוא שיטת מדידה של אנרגיות אלו. מוכרות לנו האנרגיות המדידיות כמו  חשמל, גלי צבע, אנרגיה של חום אך עדיין לא מדידות הן אנרגית המחשבה, הרגש, הרצון או הגופים האנרגטיים העוטפים אותנו ונקראים הילה. בכל מקרה, האמונה כי לקריסטלים השפעה פעילה על הגוף האנושי מוזכרת בכל הדתות ובעמים שונים מייחסים חשיבות רבה לסגולות המרפא והטיהור שלהם.

יופי צורתם וצבעם של הקריסטלים היווה מקור משיכה לאדם, שלמד לאתר את מקומות צמיחתם, להוציאם ולמכרם. שיטות הכריה או האיסוף הן שונות ובעלות השפעה על הגבישים. יש גבישים הנשטפים לערוצי נהרות, יש הנחשפים במערות חול, כאלה שנחצבים בכלים פשוטים, במקדחות, בבולדוזרים או באמצעות פיצוצי סלע. הגבישים מגיבים למעברים אלה, לעתים עד כדי טראומה, היות שהם בעלי כושר קליטה וביכולתם לשמר זיכרון. הדרך שעושה הגביש עד שהוא מגיע אלינו היא ארוכה. יתכן שגביש ספג במהלך הכרייה נזק פיזי, ואחר כך הגיע למדף של חנות שבעליה יושב בה יום יום במצב רוח רע - והגביש קולט זאת.

איך בוחרים גביש?
הדרך לבחירת גביש עבור עצמך או כמתנה היא כמו להכיר חבר חדש. אין צורך בשום תחכום או בהבנה מעמיקה בתחום. משהו פשוט מושך אותנו בצורה החיצונית, בהתנהגות, בחיוך, ברצינות ועוד. כך גם בוחרים קריסטל. אנחנו נמשכים למה שאנחנו צריכים. לעתים, השעור שאותו אנחנו צריכים ללמוד אינו קל, אך הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים עבור ההתפתחות שלנו.

יתכן שבתקופה זו משהו מעסיק אותך באופן מיוחד, בעבודה או במערכת יחסים. התמקד/י במחשבתך בנושא זה, ושאל/י: "איזו אבן יכולה לעזור לי כעת להבהיר תחום זה" – ותרא/י לאן תשומת הלב תוביל אותך.

במידה ותרצו לרכוש מתנה, התכווננו במחשבתכם לאותו אדם ושאלו מה יכול להועיל לו עכשיו, והאנטואיציה כבר תוביל אתכם. יש מי שיעדיף לשים מספר אבנים, לעצום את עיניו ולהעביר ידו מעל האבנים על מנת להרגיש, ויש מי שישאל מטוטלת ויראה את תשובתה. נסו את הדרך המתאימה לכם - העיקר שתהנו ותשתעשעו. ניסוי מתוך שמחה יביא אתכם למקום הנכון.

טיהור וניקוי הקריסטל מאנרגיות לא רצויות
את מרבית הקריסטלים אפשר לטהר במלח, אך יש כאלה שהמלח יזיק להם (שאלו בחנות) כי המרקם שלהם ישתנה (אבן אילת, למשל).

שימו בקערה מי ים או מי ברז בתוספת מלח שיש בבית (במליחות דומה למי הים), והשרו את הקריסטלים ל 24 שעות. למחרת - שטפו אותם במי ברז ושלחו לתוכן כוונה של אהבה. כדאי שלא לתכנת אותם לשימוש מסויים כמו הקלה בכאבי ראש, על מנת שיוכלו להועיל לכם גם בהפגת כאב או קושי אחר. אפשר להניחן לזמן מה מול קרני השמש הרכות עם הזריחה, זה משפר את הכוח האנרגטי של הקריסטל.

עכשיו, כשהקריסטלים הם ממש שלכם, תהנו מהם, הניחו אותם לנוי בבית, ליד המיטה, שאו אותם בתיק או כתיליון על הצוואר - ותראו אם יש איזו תחושה פנימית שמשתנה.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 4020 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image היה רוצה מפתח לדלתות העתיד כך שיוכל להשקיף אל הבאות ולדעת מראש לנתב, להיערך ולשנות את מסלול החיים. שהרי הדעת אינה סובלת כל אפשרות לחיות חיים בחוסר ודאות. יצחק אהרון פותח דלת לעתיד.
image "אז מה מתאים לי ללמוד, ובמה עלי לעסוק", זו השאלה העיקרית החוזרת ונשאלת ללא הרף.
image הרפואה הנטורופתית היא אסכולת ריפוי הוליסטית, מבוססת מחקרית, המשלבת ידע מודרני עם רפואה טבעית ומסורתית.
image כעס הוא ייצוג לאנרגיה תוקפנית הקיימת בקרבנו מאז לידתנו. גם אם נרצה להכחיש את התופעה הזו, לא נוכל.
image אכילת ירקות בחמישה צבעים כל יום חשובה וחיונית להגנת הגוף ולשמירת הבריאות.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן