מאמר: מהו תקשור וכיצד ניתן להעזר בו
מדורי תוכן
מהו תקשור וכיצד ניתן להעזר בו | מיסטיקה | עולם הנסתר | ראשי

מהו תקשור וכיצד ניתן להעזר בו

תקשור הוא כלי של מודעות אל העולם שמעבר. בתקשור וניתן לעשות שימוש במגוון תחומים. מסרים בתיקשור מתקבלים כל העת על ידי המתקשרת או המתקשרת ומועברים ישירות ללא תיווך אל אלינו ומעניקים לנו את התשובה.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
מהו תקשור וכיצד ניתן להעזר בו מהו תקשור וכיצד ניתן להעזר בו
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

למי שלא יודע... פעמים רבות התת מודע שלנו מדבר אלינו דרך תמונות ומסרים, אך האם אנחנו מפנים מקום בלבנו על מנת להקשיב אל קולו של היועץ או לתחושת הבטן שלנו.

בכל חלקיק זמן אנחנו מופעלים באמצעות רישומים שמנהלים את דרכי החשיבה שלנו, מפעילים את הרגשות ומנווטים את ההתנהלות ביום יום. ישנם חלקים שנעימים לנו וישנם חלקים שמקשים עלינו. חלקים אלו, המקשים, מזמינים אותנו להתעורר לשינוי והתמרה. אלה קולות המזהירים אותנו ומנסים לדבר אלינו. להראות לנו איפה אנחנו לא מדייקים כלפי הפנימיות שלנו. זהו קולו של התת מודע. יש כאלה שקוראים לו אלוהים, אחרים קוראים לו המדריך, או ישויות אור. אך למעשה זו קולה של המהות האוהבת החובקת כל.

לא לחינם נאמר משפט בתפילה—"הנה לא ינום ולא ישן שומר ישראל" 
זוהי הכוונתו האינסופית של כוח ההתמרה שבתת מודע שלנו שהזרע הטמון בו היא תמיכה, ריפוי וצמיחה. וכוחה של צמיחה בטבע היא התפשטות האור ואחדות האור.
יכולת התקשור מתפתחת כשמתעוררת מודעותו של האדם אל ישותו הרוחנית המכוונת, ומתוך כוונה של הנפש לגילוי מאמת, וחיזוק הרצון לקבל תשובה מקו ישר. תשובה קצרה ברורה ומבהירה הבנה לקידום. " לישועתך קיוויתי השם".

קבלת תשובה תמיד מגיעה בחיבור עם הקו הישר. מחשבה לב, מודע ותת מודע ועל מודע כמגן ומנהל.

התקשור באמצעות קשב ופיתוח הראיה הפנימית מאפשר להעלות למודעות את החסימה שעוצרת את זרימתו הטבעית של האדם בחייו ודרכה לשחרר מצד אחד את החסימה, להבין את הצורך שבה, לקבל אותה כחלק מלימוד, ומצד שני, מול זה, לבנות ולטעת זרע של הבנה חדשה, או רישום חדש או תמונה חדשה מתקנת.

באמצעות התקשור, אפשר לראות את רישומי הגלגולים שהנשמה עברה ולא השלימה אותם או לא סלחה והבינה את התהליך שלשמו עברה שעור מסוים. כשמעלים אל המודעות את המשלים, מתחיל תהליך של ריפוי. חלקי הנשמה האבודים או המפוזרים, חוזרים למקומם לנשמה אחת זוהרת והאדם מרגיש שקט פנימי. ההסכמה לתהליך, הבנה לחלקיות, והסליחה העצמית מפנה מקום לקבל תהליך של ריפוי וחיבור. כוחה של מהות אוהבת מתגלה בפשטות אל הנפש. "הרפו ודעו כי אנוכי השם אלוקיכם"

התקשור הוא כלי של מודעות, לעורר את הפנימיות למלאכה של אחדות והכוונה לזרימה בחיינו. אנחנו מקבלים את הידע הנחוץ לנו על מנת להבין ולהנחות את צעדינו ממקום שקט ובוטח.
אנו יכולים להעזר בתיקשור עצמי ולכוון את עצמינו או שאנו יכולים להעזזר במתקשר או מתקשרת לקבלת מסרים ותשובות על שאלות שמסקרנות או מציקות לנו, לקבל הכוונה ולצאת מתקיעות בכל נושא בחיים. והעיקר להיות שלמים ומאושרים עם עצמינו ועם החלטותינו!

ליצירת קשר ופרטים נוספים על פנינה מתוק.

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285953
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 1988 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image מדיומים מקצועיים מסכימים כי לכל אחד מאיתנו יש רמה מסוימת של כוח אינטואיטיבי – ישנם מחקרים התומכים בתופעה.
image טיפול ותזונה תומכת לבעיות פוריות אצל נשים וגברים
image אחד מהצמחים המוכרים ברפואה הטבעית ובנטורופתיה הוא ורד הסלע- ה- Wild rose, ה-Hibiscus. גביעי הפרחים משמשים לסלטים, תיבול בבישול ותיבול תה ולריפוי מחלות
image למידה רוחנית הינה עבודה מודעות אשר מאפשרת לאדם לתקן מידות בהתנהגותו ובהתנהלותו היומיומית, ללמוד לשלוט על הצדדים הלא רצוניים והלא מודעים בתוכו.
image נר-הופי היא שיטת טיפול עתיקת יומין שהיתה נהוגה בקרב השבטים האינדיאנים בארצות-הברית ובעיקר ע"י בני שבט ההופי.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן