מאמר: שינוי והוספת שמות
מדורי תוכן
שינוי והוספת שמות | מיסטיקה | נומרולוגיה | ראשי

שינוי והוספת שמות

התקופה שבה אנו חיים - העידן החדש או עידן הדלי- מאיצה מהלכים רבים המשפיעים על אנשים לסיים עם העבר וללכת קדימה לקראת דברים חדשים, וחלק מזה הוא שינוי או הוספת שמות
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שינוי והוספת שמות שינוי והוספת שמות
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה גדלה והולכת של שינוי והוספת שמות. שינוי שם משפחה היה נפוץ כבר לפני שנים, כשבד"כ השינוי היה לשם משפחה עברי. נשים נשואות היו מחליפות את שם משפחתן לשם הבעל, אך כיום רבות מהן נוטות להשאיר את שם משפחתן יחד עם שם המשפחה של הבעל. התופעה הגדלה היא שינוי של השם הפרטי.

התקופה שבה אנו חיים - העידן החדש או עידן הדלי - מאיצה מהלכים רבים המשפיעים על אנשים לסיים עם העבר וללכת קדימה לקראת דברים חדשים, וחלק מזה הוא שינוי או הוספת שמות. שם האדם משקף את מהותו הפנימית, כשהאותיות הן אנרגיות שבעזרתן אנו פועלים  בעולם הפיזי. הנשמה בוחרת בשם כדי לעבור חוויות מסוימות שנועדו להגשמת המטרות שקבעה לעצמה.

היהדות מייחסת חשיבות רבה לשם האדם. לפי האר"י השם שנקבע ע"י ההורים בלידתו של האדם הושם בפיהם ע"י אלוהים, והוא המתאים ביותר לנשמתו. השם מגדיר את מהותו, גורלו, מהלך חייו ואת התיקונים שעליו לבצע.

שינוי שם או הוספת שם נהוגים כסגולה לאדם חולה. בתלמוד הבבלי נאמר שאחד הדברים שמשנים גזירה רעה שנגזרה על אדם הוא שינוי השם.

את תופעת שינוי השם רואים כבר במקרא:
אלוהים אומר לאברם לשנות את שמו לאברהם – להוסיף ה לשמו כדי שגורלו ישתנה, וכן לשנות את שם אשתו משרי לשרה: "ולא ייקרא עוד את - שמך אברם והיה שמך אברהם כי אב - המון גויים נתתיך… ויאמר אלוהים אל אברהם שרי אשתך לא - תקרא את - שמה שרי כי שרה שמה. וברכתי אותה וגם נתתי ממנה לך בן…" (בראשית, פרק י"ז).

יש כמה מקרים שבהם אדם משנה את שמו:
א. ישנם אנשים שאינם אוהבים את שמם ולא מחוברים אליו.
במקורות נאמר שאכן לפעמים נעשות טעויות במתן השם. לכן, כשמשנים שם צריך לבחור
שם שאוהבים ומתחברים אליו.
ב. במקרים של מצוקה או הרעה במצב האדם: מחלה, קשיים מתמשכים או תכופים, תקיעות, אי מציאת זיווג וכד'.
ג. במקרים של צורך גדול בשינוי עקב התפתחות וצמיחה, שינוי רוחני ועוד.
זה יכול לקרות כשאדם מיצה את המהות של שמו הנוכחי ומוכן לקבל שם עם מהות חדשה.
גם הצורך בשינוי הוא בחירת הנשמה וחלק מנתיב החיים שלה.

כשהשם משתנה האדם מקבל יעוד חדש ונפתחת בפניו אפשרות לפעול בדרך שונה. אין זה אומר שהאדם משתנה מיסודו והופך לאדם אחר – האנרגיה של השם הקודם קיימת עד סוף ימיו, אך השם החדש נותן לאנרגיות אחרות להתבלט ובעזרתן הוא יכול לפעול בדרכים חדשות ושונות מבעבר.

הוספת שם נעשית לצורך חיזוק - תוספת כוח כדי להתגבר על קשיים שונים: כלכליים, משפחתיים ועוד.

מכל הנאמר פה אפשר להבין עד כמה חשוב השם של האדם. לכן לפני שנותנים שם לתינוק שנולד זה עתה רצוי לבדוק אם השם מתאים לתאריך לידתו ולשמות ההורים, שהרי זו מערכת יחסים מהחשובות ביותר בחייו של אדם. ישנם הורים שמתלבטים בין כמה שמות, יש כאלה שאין להם בכלל שמות - אחת הדרכים הטובות להגיע לשם המתאים ביותר היא לפנות לנומרולוגיה.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על רנה רז גילו

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285857
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 2928 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הרפואה הסינית הקלאסית תומכת בכך שכל אדם הוא אינדיבידואל בפני עצמו ומושפע מאנרגיות היקום בצורה אחרת.
image עייפתם מהפסימיות? נמאס מכל הנבואות השחורות? חיי היום יום גם כך עמוסים במטלות ובצורך להספיק. יש תרופות פלא? סביר שלא, אך יש מספר דרכים לגשת ולהתחבר אל העוצמה ואל הקסם של החיים.
image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן