מאמר: תורת הנומרולוגיה – גימטריה
מדורי תוכן
תורת הנומרולוגיה – גימטריה | מיסטיקה | נומרולוגיה | ראשי

תורת הנומרולוגיה – גימטריה

אבי תורת הנומרולוגיה פיתגורס, האמין שניתן לתרגם את תנועת הכוכבים לנוסחה מתמטית, שהעולם נברא בסדר מסוים, לכן אפשר להבין אירועים ומאורעות לפי המספרים.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
תורת הנומרולוגיה – גימטריה תורת הנומרולוגיה – גימטריה
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

אבי תורת הנומרולוגיה היה פיתגורס, פילוסוף ומתמטיקאי יווני (496-582 לפני הספירה). הוא האמין שאפשר לתאר את כל העולם על ידי מספרים טבעיים. פיתגורס גילה שקיים יחס מספרי בין אורכי המיתרים ובין הצלילים המופקים מהם, שכל מספר הוא אנרגיה, בעלת פוטנציאל מסוים. הוא גם האמין שניתן לתרגם את תנועת הכוכבים לנוסחה מתמטית, שהעולם נברא בסדר מסוים, לכן אפשר להבין אירועים ומאורעות לפי המספרים. מכאן הסיק שניתן לתרגם כל דבר למספרים ושכל דבר הוא התגלמות של מספר או נוסחה מספרית. 

תורת הנומרולוגיה של פיתגורס התפשטה ברחבי העולם כולו , ותפסה תפקיד נבואי. 
עד ימינו השיטה הרווחת לניבוי נומרולוגי היא שימוש בריבוע פיתגורס. 

ריבוע פיתגורס מיוצג על ידי הספרות 1-9 המסודרים כך: 

9 6 3 
8 5 2 
7 4 1 

ריבוע פיתגורס מאפשר למנתח להסיק על תכונותיו הקיימות והחסרות של השואל על פי המספרים הקיימים והחסרים לו בתאריך לידתו. 

כך למשל אדם הנולד ב 22.12.1927 – ישובץ בריבוע פיתגורס: 
 
   9  -    - 
            -   -   2,2,2,2 
            7  -        1,1  

רואים איזה מספרים ישנם ובאיזה כמויות, ואילו מספרים חסרים.

בדוגמה שלפנינו המספר שתיים מופיע 4 פעמים! מכאן אנו יכולים ללמוד כי שהוא יהיה קשור מאוד לאמו ודמויות נשיות יהיו דומיננטיות בחייו. הוא יהיה תלותי, רגיש ומופנם. יתאים לו לעבוד במקום קבוע כשכיר ולא כעצמאי או יזם. מספר 2 גם נשלט על ידי הירח, ולכן הוא יאופיין במצבי רוח משתנים.

השיטה הנומרולוגית, לעומת שיטות נבואיות אחרות, מסתמכת על נתון קבוע ולא בר שינוי, תאריך הלידה. לעיתים תאריך הלידה לא ידוע וניתן לשחזר אותו באמצעות התאריך העברי או על פי מפה אסטרולוגית.

ניתן לעשות גם שילוב של ניתוח תאריך הלידה הלועזי (תאריך גרגוריאני) והתאריך העברי. ע"פ האמונה שהתאריך העברי הינו ביטוי הנשמה ותאריך הלועזי הוא ביטוי להתנהגות המוחצנת של האדם. שילוב של השניים יתן את שביל הגורל ואת המשימה אשר צריך לעבור כדי לממש את  היעוד שלו בגלגול הנוכחי.

במפה נומרולוגית, ניתן לראות את התכונות האישיות של האדם וכיצד הוא פועל איתן, בהבדל ממפה אסטרולוגית המשקפת בנוסף לתכונות של האדם, את דרך פעולתו והתיחסותו לסביבה ולאן התכונות האלה יכולות להוביל אותו.

שילוב של שתי המפות נותן את מירב המידע על חייו של האדם בעבר, בהווה ובפוטנציאל העתיד.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 4790 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image למלח יש חשיבות בגוף אך כשהכמות גדלה מעבר לנידרש מתהפכת הקערה והוא המזיק העיקרי. ובכל זאת, לא ניתן לומר רק דברים רעים עליו מפני שבאפשרותנו לייעל אותו לתועלתנו
image כולם רוצים מזל טוב שיעניק להם שפע, בטחון וחיים מאושרים. אך מהו באמת מזל והאם הוא ניתן לשינוי לטובה? בואו לקבל תשובה כיצד לשנות את המזל שלכם
image יוגה היא איחוד, איחוד בין הגוף לנפש, איחוד בנינו לבין הסביבה ואיחוד של תנועה ונשימה.
image המלפפון מכיל אנזים בשם ארפסין המשתתף ביצור האינסולין בלבלב. היות שבקליפת המלפפון נמצא אנזים שעוזר לעיכול התאית ומרבית הויטמינים, עדיף לאכול אותו על קליפתו.
image תומכת לידה-דולה, אינה המצאה חדשה. מימים ימימה, ליוו, נשים מיומנות את היולדת, באהל, בשדה או בבית.
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן