מאמר: מהי שיטת המסע של ברנדון בייס
מדורי תוכן
מהי שיטת המסע של ברנדון בייס | רוחניות | גוף ונפש | ראשי

מהי שיטת המסע של ברנדון בייס

שיטת המסע של ברנדון בייס תהליך המאפשר שחרור וריפוי עמוקים של החסימות הרגשיות ושל הזיכרונות התאיים המשמרים אותם.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
מהי שיטת המסע של ברנדון בייס מהי שיטת המסע של ברנדון בייס
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

"האושר לא במרחקים ולא מעבר לים כי אם בתוך ליבו של האדם פנימה" - הרמב"ם

שיטת המסע של ברנדון בייס הוא תהליך המאפשר שחרור וריפוי עמוקים של החסימות הרגשיות ושל הזיכרונות התאיים המשמרים אותם. תהליך עוצמתי שמשתמש בחוכמה האינסופית של הגוף להפיק ריפוי פיזי מנטאלי ורגשי. ה"מסע, הינו תהליך שלם של כניסה פנימה לעומק, גילוי ניקוי סליחה והשלמה.

עבודת ריפוי, שמאפשרת לרגשות לעלות במיקוד ובאינטנסיביות, וכך מאפשרת גישה לזיכרונות ולטראומות הכלואים בתוכנו. רגשות אלו מגבילים, ומשפיעם על האופן שאנו פוגשים את עצמנו ואת העולם. "המסע" מאפשר לנו לחוות את עצמנו, בהווייתנו הפנימית האמיתית הנקייה והטהורה.

לדפוסי ההתנהגות המנהלים את חיינו ישנו תמיד שורש שיצר אותו, ונשמר אצלנו ברמת התא בגוף. תהליך "המסע" הינו תהליך פשוט ורב עוצמה, המאפשר לחשוף שורשים אלו ולשחרר אותם באופן מלא, כשהוא מאפשר לגוף להשתמש ביכולת הריפוי הטבעית שלו.

שיטת המסע עוזרת לטפל ביעילות בשורש הבעיה של כל אחד מאתגרי החיים. תהליך "המסע" מאפשר לשחרר בעיות כמו דיכאוןמתח, כעס, פחד, חרדה, הערכה עצמית נמוכה, מכאובים ומחלות פיזיים, מערכות יחסים לקויות התמכרויות, דפוסי התנהגות לא בריאים, התעללות מינית, וחוסר תפקוד בעבודה. 

אנשים שהשתמשו בתהליך "המסע" השיגו תוצאות נפלאות, ללא קשר לגיל, לרקע, ותרבות. 
"המסע" זוכה לשבחים בהיותו תורה אוניברסאלית, זו שיטה מעשית, וקלה לשימוש – והיא משיגה תוצאות עמוקות ביותר! 

בתהליך העבודה של "שיטת המסע" אנו קודם כל מכירים ברגשות שלנו, נותנים להם רשות להיות, מאפשרים להם לעבור דרכנו, עד שאנו מגיעים למקור הפנימי שלנו, האור הזוהר הפנימי שקיים בכל אחד מאיתנו, מקור של אהבה רוגע ושלווה, שמסתתר תחת שכבות של פגיעות, אמונות מגבילות ורגשות קשים שלא מצאו את ביטויים. 

בהמשך התהליך אנו מגיעים לשורש הבעיה שהטרידה אותנו, כלומר לזיכרון שבו היו לנו רגשות חזקים, אך לא אפשרנו לעצמנו לבטא אותם או להכיר בהם. 

כאשר אנו משחררים רגשות אלה, ולבסוף סולחים לעצמנו ולאחרים שפגעו בנו, גם תאינו משתחררים ושבים לתפקוד תקין, להתחדשות רקמות ולריפוי נפשי ופיזי, כולל ריפוי מטראומה.

כבר בפגישה אחת, ניתן להגיע לשינוי משמעותי, להשתחרר מהמטען הרגשי הקשור לנושא או נושאים מסוימים, ואף לחוות שינוי פיזי.

את שיטת "המסע" פיתחה ברנדון בייס, מורה למודעות ולריפוי הוליסטי מזה כ- 30 שנה. 
ברנדון בייס הייתה תלמידתו של דיפאק צ‘ופרה ומנחה ראשית בסדנאות NLP של אנטוני רובינס. 
כאשר אובחן בבטנה גידול מסוכן בגודל כדורסל. החליטה לעשות מסע גילוי עצמי, היא הצליחה להירפא ולהעלים את הגידול כליל תוך שישה וחצי שבועות, ללא ניתוח, תרופות או התערבות רפואית כלשהי. 

כאשר שיחזרה את תהליך הריפוי שעברה, הבינה שיש בידה שיטה עוצמתית לריפוי וכך פיתחה את שיטת "המסע", ומאז היא מלמדת את השיטה ביותר מ-31 ארצות. 

ספרה "המסע - מדריך מעשי לריפוי ולשחרור", הפך לרב-מכר בינלאומי שתורגם גם לעברית ויצא לאור בהוצאת פראג. ברנדון בייס עצמה מגיעה מדי פעם לישראל ללמד את השיטה.

התהליך נעשה בדיבור, בהרפיה ללא מגע. המונחה יכול לשבת או לשכב תוך כדי התהליך, כשרמת הערנות מאפשרת לו/לה לדבר ולענות תוך כדי התהליך. כמובן שקיימת סודיות מוחלטת לגבי תוכן הטיפול. משך התהליך נע בדרך כלל בין שעה וחצי לשלוש שעות. כמו בכל טיפול, לרוב נדרשות כמה פגישות כדי לטפל בנושאים שונים.

המסע הוא כלי לחיים וכל מסע מאפשר לקלף עוד ועוד שכבות ולגלות בכל פעם יותר את מלוא הפוטנציאל שלנו. יחד עם זאת, כבר בפגישה אחת ניתן להגיע לשינוי משמעותי ולהקלה רגשית משמעותית, אפילו בנושאים שליוו את האדם במשך שנים.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על נסיה חשאי

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285452
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 2839 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הרפואה הסינית הקלאסית תומכת בכך שכל אדם הוא אינדיבידואל בפני עצמו ומושפע מאנרגיות היקום בצורה אחרת.
image עייפתם מהפסימיות? נמאס מכל הנבואות השחורות? חיי היום יום גם כך עמוסים במטלות ובצורך להספיק. יש תרופות פלא? סביר שלא, אך יש מספר דרכים לגשת ולהתחבר אל העוצמה ואל הקסם של החיים.
image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן