מאמר: שמחה מובילה לצמיחה והגשמה
מדורי תוכן
שמחה מובילה לצמיחה והגשמה | רוחניות | הגשמה עצמית והעצמה | ראשי

שמחה מובילה לצמיחה והגשמה

שאתה שמח על מה שיש לך אתה מוקיר לאלוהים על המתנות שנתן לך היפות וה"מכוערות". המתנות היפות מתגמלות אותך, ואילו המתנות "מכוערות" מאתגרות אותך ומלמדות אותך להתקדם, להתפתח ולראות את עצמך גודל ומשתנה
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
שמחה מובילה לצמיחה והגשמה שמחה מובילה לצמיחה והגשמה
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

לחיות בשמחה זה חשוב ואפילו מצווה כי שאתה בשמחה אתה משיל מעצמך את כל הטומאה שמעליך, את כל הכאב את כל התסכול, את כל הצער, העצב שפוקד אותך ביומיום, אתה נותן הפסקה לגוף לנפש ולמחשבות מהכאב והצער שפוקדים אותך ואתה מאפשר לאור להיכנס אל חייך וזה מכניס תקווה לחייך. 

חשוב כל יום למצוא לעצמך זמן ייחודי לעצמך לא משנה באיזה שיעור של קושי מצער אתה נמצא בו העיקר שתמצא לעצמך זמן שבו תאפשר לעצמך לשמוח:
לשמוח על כך שאתה חי
לשמוח על כך שאתה קיים
לשמוח על כך שאתה בריא
לשמוח על כך שאתה רואה את הבריאה היפה הזו
לשמוח על כך שאתה מפרנס וזן את בני משפחתך בכבוד
לשמוח על כל מה שיש לך בחיים על הטוב והרע שקיבלת
ולשמוח על כל מה שעוד עולה בדעתכם

שאתה שמח על מה שיש לך אתה מוקיר לאלוהים על המתנות שנתן לך היפות וה"מכוערות". המתנות היפות מתגמלות אותך, ואילו המתנות "מכוערות" מאתגרות אותך ומלמדות אותך להתקדם למקום גבוה יותר להתפתח ולראות את עצמך גודל ומשתנה.

כמו שעונות השנה משתנות והיקום משתנה כך גם אנו בני האדם משתנים וצומחים ומתפתחים משנים הרגלים, דפוסים, ואמונות ובכך משדרגים את מציאות חיינו שהופכים לטובים יותר, חכמים יותר ויכולים להשיג את התכלית שלנו בחיים.

שאדם חי בשמחה במיוחד בזמנים קשים, הוא עולה לתדרים גבוהים ובזמן הזה הוא מסוגל לקבל תשובות על מצב חייו, תובנות השגות לגבי סיבות מצבו ודרכי פעולה לשינוי מצבו פתאום הוא מגלה את ההשגחה הפרטית שלו מדברת אליו ונגלית אליו הארה על תכליתו וייעודו. הוא פתאום מקבל "משוב" על תקופות חייו במילים אחרות מגיע יום הדין שלו לגבי דברים שעשה בעברו או בהווה שלו או בכלל בתקופת חיים אחרת ונשמתו הגיעה לעולם הזה כדי לעשות תיקון לעניין. ובהארה הזו האדם רואה את הסיבות לקשיים שהוא חווה בחייו ומשיג השגות ותובנות לגבי העניינים שלו.

לעיתים, בתוך תהליך שכזה אם אדם מצטער ומחפר על מעשיו הקודמים יומתקו דיניו ואף ייסגרו מעגלים. אם אדם יבחר לחיות בצער כל חייו ולהתמסר לתחושת הכאב והצער לא ישיג את שיעוריו ולא יסגור מעגל מעברו ויחיה בסבלו שנים רבות ולא ישיג השגות ותובנות לגבי דרכיו ואף לא יתפתח ויגדל ולא יממש את ייעודו ואת עצמו כל הזמן יחייה בחיפוש עצמי או בסבל.

לכן אדם צריך לפנות לעצמו זמן לשמחה אמיתית וגדולה בחייו על אף הקושי כי השמחה מובילה לאור ולשינוי.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על מיטל אלבז לביא

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285480
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 2605 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
image ארבעת השלבים הבסיסיים של הטכניקה מתוארים כ"יצירתה של התשתית האנרגטית לתמוך ביכולתו של האדם ליצור את חייו המוארים ביותר".
image כדי למנוע מחלות, חסרים תזונתיים, הפרעות עיכול וליהנות מבריאות טובה, לא די באכילת מזון איכותי, מלא, נקי ומגוון - יש חשיבות גדולה להרגלי האכילה שלנו
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן