מאמר: המודעות ככלי לחיים
מדורי תוכן
המודעות ככלי לחיים | רוחניות | מודעות עצמית | ראשי

המודעות ככלי לחיים

מדוע לא הולך לי? למה הכל תקוע בחיים? האם אנו שמים לב עד כמה אותן מחשבות עתיקות עדיין מסוגלות לנהל אותנו? מודעות עצמית ככלי לחיים טובים יותר
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
המודעות ככלי לחיים המודעות ככלי לחיים
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

האם אנו מודעים למה שמנהל אותנו? האם ברורות לנו כל המחשבות הקטנות שחשבנו אי פעם? האם אנו זוכרים את הרגעים בהם התכווצנו, איבדנו אמון או אמונה? האם אנו שמים לב עד כמה אותן מחשבות עתיקות עדיין מסוגלות לנהל אותנו? וזה רק מכוח היותן חבויות ולא מודעות?

כאשר חווינו את הפגיעות או את ההתכווצות היינו בזמן עבר, תינוקות, ילדים, נערים, חווינו חוויות של אז, עם רמת הבנה שתאמה את הגיל ואת האירוע, ומאז עברו שנים ואנו התרגלנו, התרגלנו למצב שהמחשבה או האמונה יצרה, והתחלנו להאמין שזה אמיתי וככה זה צריך להיות, וככה זה נכון. ולפעמים אפילו אין אנו זוכרים את מה שעבר עלינו או בראשנו, או שאנו נוטים לחשוב שאותו אירוע לא חשוב כל כך, ואז שוב אנו לא שמים לב שזה בעצם מה שמנהל אותנו, והימים עוברים, שנים עוברות, ומתבגרים. ואז מתחיל משהו לנוע מבפנים מתחילה מין תנועה לא מודעת, של רצון, רצון להבין, או לחיות אחרת, כמו רצון ללמוד, או להקים משפחה או לפתח קריירה, וכל זה לא ממש הולך, כי הנשמה, אותו חלק פנימי עמוק שלנו מבקש להתנער מהמיותר, לפנות את הישן לטובת חיים יותר הרמוניים ולשנות סדרי עולם פנימיים, וזה בדיוק הזמן להתחיל התבוננות פנימה ולצאת במסע ההבנות שיובילו לגדילה.

הכלים שעומדים לרשותנו מגוונים ועצומים, ואלה כלים לימודיים, למידה שמובילה לגדילה, לנתינה ולהתרחבות וזה חלק מהאמצעים המוצעים לך קורא יקר.

אומנות התשוקה לחיים:
עמוק בליבנו אנו מודעים לתשוקה שבנו, לטוב שבנו, לליבנו האוהב, האנרגטי, אש החיים קיימת בכולנו אך במצבנו הרדום מדי פעם מגיע הפיצוץ כמו כעסים, פחדים ודרמות, ונגרם הרס וכאב.

האומנות היא לחיות את החיים באיזון, לדעת לאחוז באש החיים, לחלום ולממש חלום ולא לוותר, לצאת למסע החיים ולהתעלות.

עלינו ללמוד ולהכיר מה שורף אותנו מבפנים, אילו הם הגורמים שמולם אנו מאבדים את השלווה, היכן אנו מוותרים שלא לצורך, היכן אנו נצמדים למחשבות והרגלים שאינם משרתים את המטרות האמיתיות שלנו.

עלינו ללמוד להבין כיצד לשלב בין המחשבה הרגש והתודעה, כיצד ליצור לעצמנו ולסביבה את האפשרות להגיע לתוצאות רצויות יותר.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על בלה אשור

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285926
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 3132 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
image ארבעת השלבים הבסיסיים של הטכניקה מתוארים כ"יצירתה של התשתית האנרגטית לתמוך ביכולתו של האדם ליצור את חייו המוארים ביותר".
image כדי למנוע מחלות, חסרים תזונתיים, הפרעות עיכול וליהנות מבריאות טובה, לא די באכילת מזון איכותי, מלא, נקי ומגוון - יש חשיבות גדולה להרגלי האכילה שלנו
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן