מאמר: זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב
מדורי תוכן
זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב | רוחניות | אהבה רוחנית | ראשי

זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב

רובינו לא מעיזים לומר את רצונותינו וציפיותינו מחשש שנתאכזב, ואז אנו שותקים, מקווים, מצפים לנס ומתאכזבים. ניתן להכין מתכון לזוגיות בדיוק כפי המרשם להכנת כוס הקפה הנכונה.
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב זוגיות טובה כמו כוס קפה טוב
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

לקפה יש ריח משגע וטעם נפלא אך ורק אם הוא עשוי לפי איך שאנו אוהבים.
בחיי היומיום עם אנשים זרים וגם קרובים ברור לנו שכדי שנדע מה הם רוצים עלינו לשאול אותם. למשל איך אתה שותה את הקפה? ברור לכולם שכל אחד אוהב לשתות קפה בצורה שונה עם סוכר, בלי סוכר, עם הרבה חלב, מעט קפה, הרבה קפה. אנחנו לא מתווכחים עם האורח ומנסים להגיש לו בדיוק את הקפה אותו הוא אוהב. 

אז אם בסוגיה כ"כ פשוטה כמו קפה נפתחו בתי קפה שכל התמחותם היא סוגים שונים מהמשקה הזה, והכל מותר, ולכל אחד מותר להעדיף סוג מסוים קפוצ'ינו או אספרסו. מדוע כאשר מגיעים לשאלה מורכבת כמו זוגיות, כל יועץ הופך מומחה וכל קוראת בקפה נחשבת למומחית לזוגיות. כמו שאתם בודקים את מומחיותה של מכונת הקפה האיטלקית, כך רצוי להפקיד את הזוגיות שלכם בידיים מנוסות ומקצועיות.

אם ברור לנו שכדי לענג את מקורבינו עלינו לשאול ולדייק בהעדפותיו בקפה. למה כאשר מגיעים לזוגיות מתחילים לדבר בשפה לא ברורה ברמזים ובסימני שאלה. מדוע האישה מצפה שבן זוגה יפתיע אותה, אבל לא מנדבת לו מידע איך ומה היא אוהבת. האם יש לו יכולת ניחוש או קריאה בקמטי הפנים? ברור שאח"כ כשהיא מאוכזבת הקמטים מופעלים היטב ואז הוא מבין את כוונתה היטב.

כאשר הבעל חוזר עייף מהעבודה בשעות הערב והוא חוזר מלא ציפייה לתשומת לב, מזון, התייחסות או מעט אמפתיה, אך אינו מגדיר זאת במילים. אשתו שעייפה גם היא מעמל יומה, אין בכוחה לעסוק במשחק הניחושים ולהבין למה מצפה בעלה. מדוע אינו יכול לומר זאת במילים ולבקש את מה שרוצה. רובינו לא מעיזים לומר את רצונותינו וציפיותינו מחשש שנתאכזב, ואז אנו שותקים, מקווים, מצפים לנס ומתאכזבים.

איך ניתן להכיר את בן זוגנו? אפשר לערוך כמובן שיחות ישירות של הכרות, לברר, לשאול ולא להתבייש. לומר את שחשקה נפשנו, זה לא מפחית מערכה של המתנה או ההפתעה להפך, מעצים אותה. כי עדיף לקבל משהו שאתה אוהב מאשר ...

ניתן להכין מתכון לזוגיות בדיוק כפי המרשם להכנת כוס הקפה הנכונה. במתכון זה תרשמו בדיוק מה אתם אוהבים, באיזה מינון, באיזו תכיפות, מה הציפיות שלכם, רצונותיכם ומשאלותיכם. ניתן בקלות על ידי תקשורת נכונה לשפר את הזוגיות.

באהבה והצלחה

ליצירת קשר ופרטים מלאים על טלי גרברציק

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 377
מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאןעמוד זה נצפה ושותף 3579 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
image ארבעת השלבים הבסיסיים של הטכניקה מתוארים כ"יצירתה של התשתית האנרגטית לתמוך ביכולתו של האדם ליצור את חייו המוארים ביותר".
image כדי למנוע מחלות, חסרים תזונתיים, הפרעות עיכול וליהנות מבריאות טובה, לא די באכילת מזון איכותי, מלא, נקי ומגוון - יש חשיבות גדולה להרגלי האכילה שלנו
עמוד זה קשור לתגיות נושאים:
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן