מאמר: אורית של רפאל בשביל המספרים
מדורי תוכן
אורית של רפאל בשביל המספרים | מומלצי השבוע | מיסטיקנים מומלצים | ראשי

אורית של רפאל בשביל המספרים

בשביל המספרים
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
אורית של רפאל בשביל המספרים אורית של רפאל בשביל המספרים
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

לקבלת יעוץ אישי מאורית של רפאל התקשרו בכל שעה: 072-2285877

אורית של רפאל בשביל המספרים. "בשם ה' אלוהי ישראל: מימיני מיכאל, משמאלי גבריאל, מלפני אוריאל, מאחורי רפאל ועל ראשי שכינת אל". (מתוך תפילת שמע שעל המיטה)

אנחנו שמחים לראיין במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי את אורית של רפאל מרמת גן.
אורית היא מאמנת אישית הנעזרת בכלים של נומרולוגיה וטארוט. ילידת 1963 בעלת תואר B.A מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.

"הלימודים היוו בסיס להיותי מאמנת אישית. אני מאמינה שהטיפול האישי הוא תהליך שמטרתו הנחיה, ליווי, הדרכה והכוונה עבור האדם כך שיוכל למצות עצמו ולהגיע למקום של עוצמה, דרך הכרות עצמית ומיצוי של יכולותיו"

מדוע בחרת להיות מאמנת אישית?
"כמאמנת אישית אני מתמקדת בעיקר בנשים. במהלך עבודתי, עלה כי המשותף לכולן הוא רצון למצוא אהבה וזוגיות בריאה ופורייה, להגשים את עצמן ולהתגבר על פחדים ומחסומים, לנשים כובעים רבים אישה, רעיה, אמא, ילדה של... ובעלת חיים מקצועיים, המעבר בין הכובעים השונים אינו פשוט. כיום אני מלווה נשים בתהליכים מתמשכים. כמו כן אני מסייעת לאלה, המגיעים אלי בחיפוש אחר תשובה ספציפית בתחומי החיים השונים. העבודה שלי מתמקדת באנשים שמרגישים את האתגר בוער בהם, והם רוצים ליצור תהליך של שינוי פנימי. אני מנחה ומלווה תהליכים לשינוי, בדרך בה מיושמים כלים נומרולוגיים המביאים בפני האדם את יכולותיו ואתגריו. בעזרת קלפי הטארוט ניתן לבנות דרך ותהליך המקנה כלים לתרגול והכוונה להתמודדות יומיומית עם הרצון ליצירת שינוי והאתגרים שהחיים מציבים בפנינו".

מהו אימון אישי תהליכי?
"אנשים רבים שבויים בהרגלי החיים שלהם, בהתנהגות שהם לא מודעים לה והיא יוצרת את הדרך שלהם, ברגעים של אתגר בחיים, כשהכאב עולה ניתן להשתמש בו ליצירת שינוי ולמצוא את העוצמה הפנימית. אדם הפועל מתוך עצמה יכול למצות את חייו".

מהו אימון אישי חד פעמי?
"מהותו של אימון היא דווקא לאורך זמן, יצירת שינוי וביסוסו בחייו של האדם. אם כך מדוע חד פעמי, כי יש מקרים בהם יש שאלה אקוטית, מצב שמחייב תגובה מידית. הן המפה הנומרולוגית והן הקלפים יכולים להאיר בפני האדם את הדרך ומשם הוא יוכל לצעוד לבדו".

מהי קריאה בקלפי הטארוט? ולמה נועדה?
"הקריאה בקלפי הטארוט מאפשרת לאדם לקבל מהיקום יעוץ והכוונה בנוגע לנושא מסוים בחייו, להבין תהליכים שקיימים בתת מודע שלו המפעילים אותו בעצמה חזקה יותר מהרצון אותו הוא מציג כלפי חוץ.

לדוגמא: בחורה מחפשת זוגיות, היא מאוד רוצה, אך הקלף שעולה בתת מודע הוא שלוש חרבות, למרות שבקלף המודע עולים עשרה  מטבעות המספרים על בית ומשפחה, ברור שהיא נבגדה בעבר ועכשיו היא מרוחקת וזה מה שגברים מרגישים, יצירת שינוי בתגובות הלא מודעות יאפשר לה להשיג את מבוקשה. דוגמא הפוכה בתת מודע עולה קלף עשרה גביעים היא רוצה בית ומשפחה ואמון עם בן הזוג, אבל במודע עולה קלף שלוש חרבות. כאן חשוב להבהיר לה שהפחד אינו אמיתי היא תמצא בית ומשפחה ובן זוג ברגע שתאמין בעצמו".

מהי קריאה מפה נומרולוגית? ולמה נועדה?
"המפה הנומרולוגית מעלה את הכוחות של האדם את העצמה שלו, את הכלים איתם הוא משתמש על מנת להתמודד עם מהלך החיים, המפה גם מעלה את האתגרים איתם האדם צריך להתמודד. לפי תאריך הלידה המפה מאפשרת לאדם להכיר את נתיב חייו ולהעזר בו על מנת להגיע לעצמה".

מהי פתיחת טוראקו?
"זו פתיחה לקבוצה עד 12 אנשים. הקלפים מחולקים שווה בשווה בין האנשים בקבוצה. מועלה נושא כמו זוגיות, עבודה, ילדים. כל אחד בקבוצה מכוון את הנושא בצורה מדויקת אל חייו, ומוציא קלף. זהו ערב של חיוכים וצחוק ורמיזות מהיקום דרך הקלף היוצא מה כל אחד בקבוצה כדאי לו לשים לב או לעשות. זהו ערב המתאים ליום הולדת, או מסיבת רווקות, או מסיבת שחרור, או סתם כי רוצים חייך".

לסיכום אורית אומרת: "מאמינה שעם קצת עזרה כל אחד מאיתנו יכול לגעת בקסם האלוהי הטמון בו".

אני מזמינה אתכם לייעוץ אישי בעזרת נומרולוגיה ופתיחה בקלפי טארוט.
אימון אישי, אני עוסקת בכמה סוגי אימון:
אימון אישי חד פעמי בו ניתנת לאדם מפה נומרולוגית והסבר על יכולותיו בתחומי החיים השונים
אימון אישי חד פעמי בו נשאלת שאלה ומקבלים הנחיה מהקלפים ליצירת שינוי ודרך חדשה
אימון אישי תהליכי בו משתמשים הן במפה הנומרולוגית והן בקלפים כהעצמה אישית
 
מעבירה הרצאות וקורסים בתחום הנומרולוגיה והטארוט.
"בשלב מסוים כל אחד זקוק לכתף, לחיבוק, ליד תומכת". (גבריאל(.

נתיב החיים מלא אתגרים. הפניה לעזרת הטארוט, לעזרת הנומרולוגיה נעשת כאשר בנתיב יש מהמורות שמקשות על ההליכה בדרך.
מי זקוק לפתיחה בטארוט או למפה נומרולוגית, כשהוא מאוהב, כשהתחיל עבודה חדשה במיוחד אם ממקום העבודה חיפשו דווקא אותו. הקריאה בקלפי הטארוט היא הדרך של היקום לתת מענה לשואל כדי שיגיע למקום מאוזן בחייו.

אני כאן בשבילך

לפתיחה בטארוט, למפה נומרולוגית או לאימון אישי.
לבחירתך

באהבה
אורית של רפאל.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר וקביעת פגישה חייגו עכשיו:
072-2285877
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף שיעניין אותך נמצא כאן

לקבלת יעוץ אישי מאורית של רפאל התקשרו בכל שעה: 072-2285877


עמוד זה נצפה ושותף 2362 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הרפואה הסינית הקלאסית תומכת בכך שכל אדם הוא אינדיבידואל בפני עצמו ומושפע מאנרגיות היקום בצורה אחרת.
image עייפתם מהפסימיות? נמאס מכל הנבואות השחורות? חיי היום יום גם כך עמוסים במטלות ובצורך להספיק. יש תרופות פלא? סביר שלא, אך יש מספר דרכים לגשת ולהתחבר אל העוצמה ואל הקסם של החיים.
image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן