מאמר: עידית ענבר
מדורי תוכן

עידית ענבר

כי בכוחו של נר אחד להאיר את האפלה...
הגדל טקסט: Decrease font Enlarge font
עידית ענבר עידית ענבר
שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

לקבלת יעוץ אישי מעידית ענבר התקשרו בכל שעה: 072-2285558

במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג את עידית ענבר ממזכרת בתיה, מייעצת, מכוונת ומלווה בתהליכי החיים בתחום האישי, זוגי, משפחתי, תעסוקתי ועוד.

עידית עוסקת בהדרכה וייעוץ באמצעות כלים שונים: קלפי טארוט ונומרולוגיה וכלים שונים מעולם היהדות, האימון האישי ועולמה ונסיונה האישי ומגדירה עצמה כמי ש'מאירה', מכוונת, מאמנת, מלווה ומייעצת בתהליכי החיים.

איך בעצם הגעת לעיסוקך זה?
"הוכשרתי מינקותי על ידי סבתי להיות מורת דרך במשעולי החיים בעזרת סודות הטארוט והתקשור, שעברו מדור לדור במשפחתנו ושהתפתחו עם השנים לניסיון עשיר של מעל ל- 20 שנה וללקוחות נשכרים. למדתי ועסקתי בהוראה 30 שנה, כמורה לאנגלית, מחנכת, רכזת מקצוע ורכזת פרוייקט יהדות, דעת וערכים. השתלמתי רבות; קורס מאמנים במערכת החינוך, קורס רכזים, שיטת NLP, ביה"ס להורים והתחברתי יותר ויותר לשורשי היהדות בעזרת אימון אישי ברוח היהדות, לימוד תניא ומגוון עשיר של קורסים בחינוך ויהדות."

אמרת שסבתך הכשירה אותך לייעוץ בטארוט. תוכלי להסביר?
"סבתי מרים ז"ל נולדה וגדלה ביוגוסלביה. בנערותה היא למדה מבנות משפחתה את סודות הצוענים המקומיים, שעברו במורשת מדור לדור. 
למרות שהתחום הרוחני הינו הוויה שנולדתי לתוכה, סבתי ייעצה לי לא לעסוק בתחום  לפני הגיעי לגיל 35 וכך עשיתי, כאשה בוגרת ואחראית יותר, אם לשלושה. בשנים האחרונות אני עוסקת בייעוץ והכוונה בצורה מלאה".

למי מיועדים המפגשים? מי קהל היעד? באיזה מתכונת זה עובד?
מפגשי הייעוץ בטארוט ונומרולוגיה במתכונת של מפגש חד פעמי/ תקופתי או סדרת פגישות, במסגרת תכנית ייעוץ וליווי לפי הצורך. במהלך המפגש אני מאירה, מדריכה, מייעצת ומלווה איש איש בתחומו ובגינת האלוהים הקטנה שלו.
בתחום האימון האישי אני מקבלת תלמידי ביה"ס היסודי, מתבגרים וחיילים ובני משפחותיהם.  הלימודים והניסיון שיש לי בתחום ההוראה והרוח מסייעים לי  מאוד בעבודתי במיוחד כשמדובר בבני הדור הצעיר." 

מה מטרת מפגשי האימון?
"ייעוץ, הכוונה, ליווי והקניית כלים מעשיים לשחרור חסמים מהעבר, לניהול חיים מאושרים, יצירתיים ומלאי סיפוק בהווה וליצירת עתיד מבורך בכל תחומי החיים."

באילו כלים את משתמשת?
"בנוסף לטארוט ונומרולוגיה אני משתמשת בכלים מגוונים ויצירתיים מעולם האימון האישי, NLP, מעולם היהדות ומעולמי ונסיוני האישי כדי להעניק הארות ותובנות, לצייד בכלים להתמודדות טובה יותר, לעורר לשינוי ופעולה להראות את המציאות מזוויות נוספות מבלי למכור אשליות. אם כי כמובן, השתדלות מצד המטופל היא תנאי הכרחי להצלחה"!!!

ומה מטרתם בכל הקשור לדור הצעיר?
"שיפור התקשורת במערכות היחסים, העצמת הסמכות ההורית, מימוש יכולות וחוזקות שכליות, רגשיות וחברתיות, אימון לגישה חיובית לחיים והכרת תודה, ניהול זמן, התחיילות ושירות צבאי מספקים ועוד."  

מה הייחוד שלך בעבודתך עם בני הדור הצעיר?
"לימודיי בתחומים השונים והניסיון העשיר, שיש לי בתחום ההוראה והרוח מסייעים לי  מאוד בעבודתי במיוחד כשמדובר בבני הדור הצעיר.

ומה לגבי 'ראיית העתיד?
"אני בהחלט רואה מגמות המתייחסות לעתיד, אך איני מתעסקת בניבוי, אלא עוזרת לגלות את פניני תעצומות הנפש; מבחינתי שחרור חסמי העבר, ניהול חיים זורמים ומלאי סיפוק בהווה ויצירת עתיד מבורך בכל תחומי החיים הם המטרה והדרך".

עידית ענבר ממזכרת בתיה, יכולה לסייע לכם לשנות את חייכם לטובה. היא מאמינה ש'בכוחו של נר אחד קטן לסלק את החשכה האפלה ביותר...' ומזמינה אותך לצאת למסע משותף לגירוש החושך, להחזרת שמחת חיים וחיבור לחיים, לבריאות שלמה ולאמונה.

הגיע הזמן לחיות את החיים,
כי החיים הם כאן ועכשיו.

צור/ י קשר,
אני כאן בשבילך, עידית.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו:  072-2285558

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

מוזמנים לגלוש באזור האישי שלי באלטרנטיבלי

מידע נוסף שיעניין אותך נמצא כאן

לקבלת יעוץ אישי מעידית ענבר התקשרו בכל שעה: 072-2285558


עמוד זה נצפה ושותף 1725 פעמים. גם אתה יכול לשתף עם חברים
לחץ/צי עכשיו על סמל הרשת החברתית שלך והחברים שלך יוכלו ליהנות גם הם
שתף עם חברים: שתף בפייסבוק | גוגל פלוס | שתף בטוויטר | שתף בטוויטר |

image הרפואה הסינית הקלאסית תומכת בכך שכל אדם הוא אינדיבידואל בפני עצמו ומושפע מאנרגיות היקום בצורה אחרת.
image עייפתם מהפסימיות? נמאס מכל הנבואות השחורות? חיי היום יום גם כך עמוסים במטלות ובצורך להספיק. יש תרופות פלא? סביר שלא, אך יש מספר דרכים לגשת ולהתחבר אל העוצמה ואל הקסם של החיים.
image הפחתת המתח ושיפור יכולות מנטאליות ואינטלקטואליות באמצעות טיפול בעיסוי ואמבט חם
image "והיה ביום ההוא נאום אדוני יהווה והבאתי השמש בצהרים והחשכתי לארץ ביום ההוא" (עמוס ח' 8')
image האם חשבתם שהגיע הזמן לשינוי התקשורת במשפחה שלכם? אחת הדרכים המהירות והיעילות ביותר לעשות שינוי היא דרך מפגשי משפחה
מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן