מדורי תוכן

לירן יקוטי

לירן יקוטי לירן יקוטי

פילינג רוחני לגוף וללב

ID: 6065934259 EX: 321 <!-- https://www.facebook.com/ShidraCenter?_rdr=p http://liran-yakuti.co.il/ -->

לירן יקוטי - פילינג רוחני לגוף וללב. רובנו פוגשים בחיים תחושות של החמצה, חוסר הגשמה ותסכול, בתקופות שונות ובתחומים שונים. בשלב כלשהו אנחנו מבינים שלא יעזור לנו להתעלם מהתחושות האלה, ולהאמין שהן פשוט יעברו יום אחד מעצמן, ושכדאי לנו לעשות איתן משהו... אם גם אתם שאלתם את עצמכם איך להתייחס לפחדים שמונעים מכם לחיות את החיים להם אתם ראויים, מה יוצר את חוסר הביטחון או חוסר המנוחה, מדוע הגוף שלכם מגיב בכאב המופיע שוב ושוב באיזורים קבועים, ואיך יוצאים מזה ועושים שינוי משמעותי - תשאלו את לירן יקוטי, המטפלת בשיטה מיוחדת הנקראת "פילינג רוחני לגוף וללב".

לירן היא מאמנת רוחנית, מטפלת הוליסטית ומתקשרת, בעלת קליניקת שידרה בפתח תקווה, מומחית לטיפול בפחד, חרדה, דכאון וכאב. מתוך ההתמודדות האישית שלה והניסיון המקצועי הרב והמגוון שצברה במשך השנים, פיתחה לירן שיטה היוצרת ריפוי והקלה ממוקדת, חושפת את מקור הכאב והחסימות השונות בחיים ברמה הפיזית והנפשית כאחד, ויוצרת התחדשות ממשית. 

איך זה קורה? 
לירן מספרת: "בתהליך שאנו עוברים יחד, אני בונה עבור המטופל תוכנית טיפולית אישית המדויקת לטובתו הגבוהה ביותר. אני מחליטה אילו מהכלים שברשותי מתאימים לו, ובאיזה מינון - באמצעות הכוונה ומסרים שאני מקבלת בתקשור, ומתוך ההיכרות עימו. דרך שילוב של טיפולי מגע, טיפול אנרגטי, אימון נפשי בגישה רוחנית וכמובן התקשור - אנו מקלפים יחד את שכבות ההדחקה ויוצרים מודעות עצמית עמוקה, מתמודדים עם הכאב הפיזי והרגשי, ומשחררים את החסימות המפריעות למטופל להתפתח ולהתקדם. התהליך נוגע ברבדים המהותיים ביותר אצל המטופל, ומאפשר לו לצמוח מתוך השיעורים החשובים ביותר בחייו.

ישנם מקרים בהם למי שמגיע אלי קשה להיפתח ולשוחח, אם בגלל מבנה אישיותו או גילו הצעיר. במקרים כאלה השילוב של טיפול במגע והטיפול האנרגטי מאפשרים חשיפה הדרגתית ועדינה בקצב שמתאים למטופל, וניתן לחוות שינוי משמעותי המעניק בטחון איזון ורגיעה. הרבה פעמים כאשר המטופל פחות מתחבר לדיבורים, אני מתחילה את התהליך בעיסוי, ותוך כדי כך אני נכנסת למצב של תקשור - אני רואה דברים וגם מקבלת מסרים מילוליים מהמדריכים הרוחניים שלי, מנשמות של נפטרים, ממלאכים ומישויות נוספות שמצטרפות לחדר בעת הטיפול. האבחון וקבלת המסרים בתקשור תוך כדי המגע, מדייקים אותי להבין מה בדיוק הבעיה, וכיצד יש לטפל בה בצורה המתאימה ביותר עבור המטופל".

אבן אודם יקרה
מקור שם משפחתה של לירן, "יקוטי", הוא בשפה הפרסית, ומשמעותו "אבן אודם יקרה". לירן נושאת את השם בגאווה ומרגישה מחוברת אליו מאוד, כיוון שאבן האודם (אחת מאבני החושן) היא אבן בעלת תכונות ריפוי חזקות שמעניקה הגנה אנרגטית, כוח למימוש והגשמה, חיבור למוטיבציה ולחשיבה חיובית, וכמו כן מעודדת את היכולת של המוח לראות תמונות וזיכרונות מעולמות הרוח ומגלגולים קודמים.

מחוברת מגיל צעיר
"סבתי הייתה מתקשרת וקיבלה מסרים מדויקים בחלומות, ונראה שירשתי ממנה את היכולות האלו. כבר כילדה צעירה, הייתי מקבלת מידע על אנשים בתקשור. חלק מהמידע הגיע בחלומות שחלמתי, וחלק בתמונות ומראות שראיתי דרך נשמתו של האדם". 

"כשהייתי קטנה הרגשתי שאני שונה משאר הילדים, ותחושה זו התגברה במיוחד בתקופת הנעורים. במשך שנים הרגשתי שאף אחד לא באמת מבין אותי. היום אני יודעת שגיל ההתבגרות הוא גיל שבו רבים מהנערים חווים דימוי עצמי נמוך ומרגישים שאין להן אוזן קשבת בבית או בחברה. הם מפתחים חוסר ביטחון עצמי, עושים הכל כדי לא לצאת לטיול עם הכיתה, לא משתתפים בשיעורים, מתקשים לשוחח עם המורה או עם בני המין השני, לא משתתפים במסיבות כיתה וכל כך זקוקים לתמיכה, למישהו שיקשיב להם ויבין מבלי לשפוט אותם. גם אני הרגשתי כך, אבל הצלחתי לעבור תהליך של העצמה אישית ויצאתי מהמשבר מחוזקת. מתוך ההתמודדות האישית שלי כילדה וכנערה, הבנתי כי חלק מהייעוד והשליחות שלי הוא לעזור לילדים ובני נוער בהתמודדות עם הקשיים שהם חווים, וללוות אותם בדרכם." 

תחומי מומחיות נוספים ומיוחדים של לירן הם ליווי מטפלים - בסופרוויז'ן והנחיה רוחנית, טיהור בתים ועסקים, הנחיית ערבי תקשור ומסיבות רווקות, פענוח חלומות ומתן ברכות בפתיחת מזל, מציאת זיווג, פריון, שפע כלכלי, פרנסה טובה והצלחה. 

בחירה חופשית - אפשר גם אחרת! 
"מאז ומתמיד הייתי אחת שלא מקבלת את הדברים סתם כמו שהם, אלא שואפת ליותר - מחפשת את הדרך שלי, את העוצמה ואת העצמאות, את עמוד השידרה הפנימי ואת החופש לבחור. את כל האיכויות הללו אני מביאה אל חדר הטיפולים בכל טיפול, בכוונה לעורר אותן אצל המטופלים שלי, לעזור להם להתחבר מחדש למי שהם באמת, ולמצוא דרכי התמודדות חדשות עם כאב ופחד שהם חווים בחייהם"
           
"הפחד הוא תגובה שאנחנו פיתחנו" אומרת לירן, "תוצר של דפוסי פעולה, מחשבה ורגש שהוטמעו בנו מאז הילדות המוקדמת, תהליכים וחוויות שהנשמה שלנו עברה (גם בגלגולים קודמים), ויחד עם כל אלה - המשמעות והפרשנות שבחרנו ליצוק לעולמנו. בכל עת יש לנו בחירה חופשית האם ובאיזו צורה לתת לפחד מקום בחיינו - איך להתמודד מולו, להבין אותו, להכיל את מה שהוא מסמן עבורנו, ולצמוח מתוכו".

היא מספרת לדוגמה: "הגיעה אליי אפרת, בת 38 נשואה עם שני ילדים. היא סיפרה לי שסובלת מכאבי ראש, מחנק וקושי לנשום, וכאבים בגב העליון. דרך אבחון ומסרים בתקשור הגענו לאחת הבעיות המרכזיות בחייה – הזוגיות שלה. אפרת שיתפה שהמצב כ"כ קשה עם בעלה שהיא כבר לא יודעת אם כדאי לה להישאר איתו או להתגרש. היא הרגישה שהוא פשוט לא רואה אותה ומתייחס לכל מה שהיא עושה כמובן מאליו, ומעולם לא מפרגן. אפרת סיפרה לי שהיא לא מרגישה שיתוף פעולה מצדו ולכן גם לא טורחת לשתף אותו במה היא מרגישה או חושבת ושאם כבר מנסה מרוב שצברה כ"כ הרבה היא אומרת את דבריה בלי מעצורים מה שהופך מהר מאוד לריב ולריחוק גדול ביניהם. 

אפרת ניסתה כל כך הרבה דברים כדי להתמודד. טיפולים פסיכולוגים, ניסיונות שונים בסדנאות והרצאות הקשורות להתפתחות אישית ,העצמה נשית ואפילו ניסתה לשכנע אותו להגיע לייעוץ זוגי אבל בעלה סירב והשינוי המיוחל פשוט לא הגיע. 

אפרת החליטה להגיע אליי אחרי שנכחה במסיבת רווקות שהעברתי וקיוותה שאעזור לה להתמודד עם המצב הנוכחי בחייה. באמצעות הליווי הרוחני והתהליך העמוק שעברנו, נוצרו תובנות לגבי החיים שהיא מבקשת לעצמה, היא הבינה שהיא לא מוכנה להתפשר על שום דבר ושבעינה הדרך בה היא נוהגת היא היחידה שאפשרית ולרוב היא מעירה, מבקרת ורוצה שהדברים יעשו בדרך שלה כמו שהיא רוצה וחושבת. היא למדה לזהות מה גורם לה להיסגר? מה קשה לה? איזה רגשות עולים בה בסיטואציות מול בעלה? וכבר לאחר מספר פגישות החלה לחוש בשינוי שחל בה. כאבי הראש הפסיקו, התגובות האימפולסיביות הפכו ל התמקדות ברגשות שלה במחשבות שלה ובדרך שהיא מגיבה, במקום להיות עסוקה במה בן הזוג שלה לא בסדר וברצון לשנות אותו.  בעזרת טכניקות שונות של דמיון מודרך, מדיטציה, תטא הילינג, נשימה, חשיבה חיובית ועוד יצרנו חיבור עמוק לאני הפנימי שלה, למקור נשמתה, שחררנו אמונות ופחדים שישבו בתת המודע שלה . לאורך כל התהליך קיבלה אפרת כלים מעשיים שעזרו לה להפסיק להאשים את בעלה במה שהיא מרגישה, ולהתמודד עם הכאב והפחד. היא הבינה שאפשר לרתום את בעלה לעשייה משותפת מבלי לכפות את דעותיה עליו, אלא מתוך שיתוף הבנה ותקשורת נכונה. הביטחון וההערכה העצמית שלה עלו משמעותית, בעלה הפך יותר ויותר פתוח אליה, יותר קשוב ויותר מעורב. אבל מה שבעיקר חשוב הוא שהיום היא ממשיכה ויוצרת את המקום שלה בתוך זוגיות טובה ומאושרת גם אם קשה לפעמים יש לה כלים חדשים להתמודדות. השקט שנכנס לחייה והביטחון בעצמה החזיר לחייה את השמחה שכמעט אבדה. מיותר לציין שזה השפיע גם על ילדיה."

חיבור לייעוד האישי
"אני מאמינה שלכל אחד ואחת מאיתנו יש צבע ייחודי שמבקש להיראות, קול ייחודי שמבקש להישמע, וייעוד אישי שמבקש להתממש" אומרת לירן. "עבור המטופלים שמגיעים אלי אני מנסה להאיר את הדרך, להיות עבורם כמו מגדלור בים סוער, שמכוון אותם להשתחרר מהעבר, למצוא את השקט הפנימי והמקום הנכון להם, ולבטא את האיכויות האמיתיות שלהם. הרבה פעמים מגיעים אלי אנשים ונשים עם קושי במציאת כיוון בקריירה, במערכות יחסים ועוד. במקרים כאלה, אני מחזקת את האדם, מחברת אותו לייעוד ולכישורים שלו באמצעות המסרים שאני מקבלת, מכוונת ומייעצת לו מה כדאי לעשות, ובאיזה תחום צפויה לו הצלחה. דרך הטיפול האדם יכול להשתחרר ממטענים כבדים שהוא נושא על גבו לשווא, ולהתחיל לחיות מתוך חופש, שמחה, הרמוניה והגשמה".

לירן, מהו האני מאמין שלך?
"אני מאמינה שאפשר להתייחס לכל מכשול בחיים כאל אתגר, לא לחשוש לעמוד מולו, לדעת שיש בו הזדמנות לצמיחה עבורנו, ולהתחבר לכוחות ולאומץ שנמצאים בתוכנו כדי להתמודד עימו. עבורי הצלחה אמיתית בחיים היא היכולת להתעלות מעל מחסומי הפחד, להעיז ולהגשים את המהות שלנו, את הרצונות ואת החלומות. חיבור פנימה ומודעות עצמית הם רק ההתחלה ומשם... אין חומות, השמיים הם הגבול! שינוי חשיבה, הגדרת מטרות וערכים אישיים, קבלה והפנמה - הם הכלים למצוא פתרונות וליצור לעצמנו את המציאות שאנחנו רוצים. מבחינתי כל טיפול או אימון שאני עושה הוא זכות גדולה לגעת, להתקרב, להשפיע ולעזור, ואני מלאת סיפוק מהגשמת השליחות הזו בחיי".

שידרה - פילינג רוחני לגוף וללב, טיפול במגע, תקשור ואימון רוחני לטיפול בכאב, התמודדות עם חרדה ודכאון, מציאת ייעוד והגשמה עצמית.

◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285486
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

לאזור האישי שלי באלטרנטיבלי

קישור לערוץ שלי בYouTube

מידע נוסף שיעניין אותך נמצא כאן

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2318 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter

מחפש מטפל בתחום? אינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאןעוד באותו נושא:

תקשור, אימון רוחני, מטפלת הוליסטית, הגשמה עצמית והעצמה, רייקי, עיסויים, טיפולי מגע, לירן יקוטי, שידרה, כאבי גב ושרירים תפוסים, בעיות אורתופדיות, לחץ ומתח נפשי, ליווי ותמיכה בתהליכי הרזיה

תן ציון למאמר זה

5.00