מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים
אנרגיית היש:
היקום הוא ישות דינמית, חיה ונושמת עם פוטנציאל אין סופי.
המארג האנרגטי הקוסמי מכיל אותנו כחלק מן השלם. לנו, כחלק אינטגרלי של היקום, יש הן את הפוטנציאל האין סופי והן את הנגישות אליו.
הבנה זו מחייבת חשיבה חדשה, המשוחררת מכבלים שאנו הצבנו לעצמנו, ופותחת בפנינו את הדלת אל מרחב היש.
מרחב היש הוא אותו מימד שבתוכו אין גבולות ליישום הפוטנציאל האישי. זהו המימד שבתוכו אנו חיים את הכישרון שלנו, את היכולת הפלאית שלנו, ונהנים ממנה. במילים אחרות, מימד ההגשמה . נשאלת השאלה, כיצד מביאים את המימד הזה לחיי היומיום שלנו?
איך מה שכל-כך ברור לכולנו מבחינת התפיסה הרוחנית ההגיונית, הוא כל-כך בלתי קיים בחיינו בפועל? היתכן שנדרש כאן שינוי בתפיסה?
אז איך בוראים מימד חדש בחיים שלנו? חושבים עליו, מעלים אותו אל המודע....
בשביל ליצור משהו צריך לחשוב עליו, ובשביל לחשוב עליו יש להגדירו.כיוון שאנו יצורים דואליים, אנו לרוב מגדירים את היש דרך האין.
באופן מפתיע, הכי קל להסביר את מרחב היש דרך מה שאין בו, אבל זהו טבעה של דואליות.
כיוון שאנו כולנו יצורים דואליים, שרגילים להגדיר דברים באמצעות השוואה ודרך החוסר שלהם, נתחיל עם מה שאין במרחב היש:
אין בו – שיפוט, ספק, עייפות ולאות, זיוף, אשמה, חוסר יושר ושנאה עצמית, מגבלות,הגבלות, מימד של זמן.
יש בו – הכל. אהבה, שלום, אמונה, אינסוף, בחירה ואחריות, פשטות,יצירה, שלמות, כוונה והתכוונות, עוצמה, הלימה אישית, מודעות, עכשוויות, זמן עכשיו.
יש בו, תדר נקי ונוח לעבודה יומיומית. בתוך היש, ויש גם את הכאב, מחלה, דאגה.- אינסוף תדרים.תדר של עשייה, תדר של בריאות, תדר של הגשמה ותדר של הבית. לכל אחד מהדברים ברשימה הזו יש תדר משלו בתוך טווח התדרים, כמו לכל דבר אחר ביקום. הכל קיים, ואנו יכולים לבחור בתדרים הרצויים לנו שנמצאים בתוך מרחב היש .
ככל שניתן יותר אור למרחב היש נוכל לדעת-לראות, בקלות וללא מאמץ, מה נמצא שם לבחירתנו, ואז בפשטות- לבחור. כיוון שמרחב היש הוא אישי, הוא גם ההולם ביותר את צרכיו של האינדיבידואל (מדויק). הבחירה בתוך מרחב היש נעשית מתוך אהבה ואחריות, למען טובתי הנעלה, ומכאן גם ההקשבה לאני- היודע, לעצמי, ולכל מאגרי הידע שקיימים פה בשבילי.הקשבה לכל מה שיש.
הפשטות שבשינוי בתוך המרחב – קסם מעשיבהתאם לתדר שבו אנו עובדים, השינוי יותר מהיר וקל.
לגבי הגבולות של המרחב הזה, מרחב היש תחום במדוייק בתוך הגבולות שאנו שמים לו,. אולם בתוכו אין גבולות והאפשרויות הן אינסופיות, אינסוף דרכים ואופציות לבחירה וישום. הגבול של מרחב היש הוא פלקסבילי ונטול זמן, אנחנו מרחיבים אותו באופן יומימי רק מהיותנו מודעים לו. בתוך המרחב המוגדר מתקיימת טריטוריה שבה אין גבולות ומיגבלות.
עם כניסתנו לעידן החדש, החל היקום להאיץ את עצמו, ולכן רבים מאיתנו חווים בזמן האחרון שינויים כה מואצים. הגבולות זזים, זהו חלון הזדמנויות עצום לאנושות. ההזדמנות הגדולה מכולן בעינינו היא האפשרות ללמוד להזיז את הגבולות של מרחב היש, תוך כדי עבודה משותפת עם היקום ועם הרוח מבחירה מודעת. מתוך בחירה מודעת זו נוכל לבחור להשתמש באנרגית הקריסטל.
אנרגיית הקריסטל היא אנרגיה ככל האנרגיות, היא קיימת בעולמנו, לא מוגשמת, וזמינה לנו תמיד. עכשיו לאור התאוצה הגדולה של השנים האחרונות, הגענו למודעות הנחוצה על מנת להכיר ולהשתמש באנרגיה זו. אנרגית הקריסטל פועלת בטווח תדרים שונה ממה שהכרנו עד כה, ומאפשרת דברים שעד כה לא העזנו לדמיין אותם כאפשרים, הן מבחינת ההתפתחות האישית הן מבחינת יכולת טיפולית, והן מבחינת הבנת המארג האנרגטי הקוסמי והפשטות שבזרימת אנרגיה זו.

 

יצירת קשר ויעוץ אישי

קורסים וחוגים

על רעות דג

על יונינה ג'ייקובס


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח