מיסטיקה
הורוסקופ יומי
אסטרולוגיה שבועית
קבלה ותורת הנסתר
אסטרולוגיה
מיסטיקה
קריאה בטארוט אונליין
נומרולוגיה

רפואה משלימה
רפואה משלימה
תזונה ונטורופתיה
רפואה סינית
אורח חיים בריא
אינדקס צמחי מרפא
טיפולי רפואה משלימה
הגשמה עצמית והעצמה

רוחניות
מודעות עצמית
הגשמה עצמית והעצמה
אהבה רוחנית
אימון אישי רוחני
יוגה ומדיטציה
פירוש חלומות
קריסטלים ואבני חן

מחשבונים
כלים לחיים טובים
מחשבון נומרולוגיה
פירוש שמות
התאמת מזלות
טיפים לחשיבה חיובית
מחשבון קלוריות ודיאטה

מטפלים, מאמנים ויעוץ רוחני
כל המטפלים בישראל
מאמנים אישיים מומלצים
מטפלים מומלצים
מיסטיקנים מומלצים
קידום יועצים ומטפלים


ד"ר עתליה קונלי

מומחית לבעיות גב ועמוד השדרה

בעלת קליניקת כאב בתפיסה הוליסטית. טיפול במגוון בעיות גב ופרקים - כרוניות ואקוטיות - פריצת דיסק, שחרור "גב תפוס", היצרות התעלה, עקמות נעורים, כאבים ודלקות בברכיים, בקרסוליים, בכתפיים ובכל פרק מתפרק…3
מגנטותרפיה - ריפוי ושיכוך כאבים, טיפול בפרקי הלסת, סינוסיטיס, מיגרנות.3
פרופיל מקצועי
השכלה מקצועית
הרצאות וסדנאות
שיטות הריפוי וה"אני מאמין" של ד"ר קונלי
סיפורי הצלחה
כתבות ומאמרים
יצירת קשר

 

 

פרופיל מקצועי

ד"ר באבחון וייעוץ לתפיסה הוליסטית .(CCAM), פיזיותרפיסטית מוסמכת (MCSP) , מומחית לבעיות עמוד השדרה והמפרקים (MT), פסיכולוגיה (B.A), מנחת הורים .(PET)
מנהלת מרפאת כאב בתפיסה הוליסטית - גוף – נפש – רוח, בשילוב גישות מהרפואה המערבית ומהפסיכולוגיה המודרנית מזה 26 שנים.
מומחית בטיפול במגוון בעיות גב ופרקים, כרוניות ואקוטיות - פריצת דיסק, שחרור "גב תפוס", היצרות התעלה, עקמת נעורים, כאבים ודלקות בברכיים, בכתפיים ובקרסוליים, טיפול בפרקי הלסת, סינוסיטיס, מיגרנות.
מטפלת במגנטותרפיה – ריפוי ושיכוך כאבים.
מפתחת תוסף המזון "רז – כיף" להרזיה בריאה וקלה ולשמירה על גוף בריא, חיוניות וויטאליות.
מומחית בטיפול בבעיות שהרפואה המודרנית אינה יודעת להתמודד עמן, ובמקרים שרופאים ומטפלים אחרים לא הצליחו לרפא או הרימו ידיים מריפויים.
לד"ר קונלי אלפי לקוחות מרוצים, שבזכותה נפטרו ממוגבלויות, כאבים ובעיות כרוניות ואקוטיות שליוו אותם משך שנים רבות, והם עצמם כבר לא האמינו, כי ניתן גם אחרת.
ד"ר קונלי מלמדת בבתי ספר לרפואה משלימה.
לימדה באוניברסיטאות רבות בארץ, בחוג המשך במקצועות הבריאות: יחסי אנוש והנדסת אנוש - ארגונומיה.
מנהלת ימי עיון, סדנאות והרצאות בתחום הרפואה המשלימה, שילוב בין הרפואה המערבית לסוגי רפואה אחרים, גוף - נפש, הורות, אבחון למטפלים, ועוד ועוד.
מנחת הורים בגישה ההומניסטית.
לתחילת האתר
 

 

 

 

הרצאות בנושא עמוד השדרה ויציבה
דרך אגב מה מסתתר מאחורי הגב?
ארגונומיה והנדסת אנוש – מצבים השמים את גופנו בסכנה.
סדנת אבחון למטפלים.
הרצאות וסדנאות בנושאים שונים
כל מה שנראה מבחוץ בא מבפנים.
המכנה המשותף לרפואה ולמיסטיקה.
אבחון למטפלים.
הקשר בין הרפואה המערבית לרפואות אחרות.
הרצאות וסדנאות בנושאי הורות
המקצוע – הורים!
הורים וילדים זה לא צעצוע אלא כללי משחק.
האם נחנו מבינים את ילדינו והאם ילדינו מבינים אותנו?
תקשורת מילולית ולא מילולית במשפחה.
כיצד נתקשר נכון בקהילה הביתית?
בריאות במשפחה לא רק כמושג אלא בר השגה.
שפת הגוף כשפה ברורה.
למגעים שפה עצמאית.
לתחילת האתר

 

השכלה מקצועית
ד"ר קונלי עברה מגוון רחב של סדנאות, קורסים, השתלמויות ארוכות וקצרות, ימי עיון, קורסים בחו"ל, לימודים מעמיקים פחות או יותר, לימודים תחת "סופר ויזיה" בשטחים שונים, כל אלו בתחומים המגוונים והרחבים בהם היא עוסקת – פסיכולוגיה, רפואת שיקום, הנחית הורים, אקופונקטורה, רפלקסולוגיה, הכנה לנשים בהריון, גשטאלט, פסיכותרפיה, ביו אנרגיה, קינזיולוגיה, גוף - נפש, רייקי, עד מומחה בבתי משפט, בוררות וגישור (לכל אלו תעודות מוכחות).
המגוון הרחב הזה התאגד בסופו של דבר לדוקטורט PhD, שעשתה בלונדון באוניברסיטת ווסטמיניסטר, באבחון וייעוץ לרפואה השלמה (1987-1990).
את הדוקטורט הזה ניתן היה ללמוד בשעתו רק באנגליה באונ' ווסטמיניסטר ובארה"ב באוניברסיטת ברקלי. תנאי הקבלה היו לימודי רפואה או פרא – רפואה בשילוב ידע ותעודות בתחומים ברפואה האלטרנטיבית, נטורופתיה, תזונה, מסאז'ים וכו'.
ההכשרה שמה דגש על האבחנה המבדלת – סימפטומים זהים יכולים לבוא ממקורות שונים לחלוטין!
על הגישות השונות באבחון בכלל מהרפואה השמרנית לרפואה האחרת, בדגש רב על הקשר שבין גוף – נפש – רוח הדברים.
הלימודים כללו את כל ה"רפואות האחרות", קרי: אלטרנטיביות שמצויות וידועות בעולם, על מנת שרופא מאבחן יוכל לדעת מתי והאם בכלל להפנות את החולה המסוים לטיפול זה או אחר, מה העיתוי והעיקר מה סדר העדיפויות בין כלל הטיפולים הקיימים כיום בשוק החופשי וההיצע העצום והמבלבל למדי.
כל זאת מתוך כבוד גדול לרפואה המערבית, וכבוד גדול לא פחות לגישה ולכלים המשלימים, שבחלקם הגדול ישנים כמו יין ישן נושן, וכעת מתחדשים ומשתבחים, הבונים את הרפואה השלמה, הכוליות, קרי ההוליסטית.
נפש בריאה בגוף בריא.
לתחילת האתר

 

 

שיטות הריפוי וה"אני מאמין" של ד"ר קונלי
לא המצאנו את האימרה שגוף / נפש חד הם. האנשים המגיעים אלי הם אנשים המגיעים אחרי תלאות רבות, ולאחר שעברו טיפולים לא מוצלחים, שלא ראו את התמונה הכוללת. מטופלים רבים שלי הם עדות חיה לשילוב שבין הגוף והנפש, בין הרפואה והפסיכולוגיה.
אין דבר כזה שכאב במקום אחד אינו קשור למקום אחר. התפרצות של מחלה היא בד"כ עוררות של משהו שהיה כבר קיים, ושלח רמזים, שהתעלמו מהם, עד שבסופו של דבר לבש צורה אחרת או חדר לרקמה או איבר אחר והתפרץ.
גוף נפש ורוח הדברים – האדם בנוי כך שזכרונו השכלי סלקטיבי אמנם, אבל גופו זוכר הכל.
אני מכירה ויכולה דרך הגוף לקלוט מסרים בלתי מילוליים, שהאדם, כביכול, שכח לספר או הדחיק, או תדפיסים טרום לידתיים המשליכים על גופו ובריאותו כיום.
האדם הוא העדות הכי אמינה לבעיה שלו. כל אדם שמגיע אלי אני אוהבת קודם כל לשמוע אותו, לפני שאני מסתכלת במסמכים או בצילומים, כל אלו הם רק עזר לאבחנה.
האדם החולה הוא המרכז, וכל התשובות מצויות בתוכו, אני שם רק כדי לעזור לו לקרא אותן ולהנחות אותו דרך גופו – לכן כשיושב מולי מטופל אני תמיד שואלת אותו, ורוצה להבין מה לדעתו קורה.
במיומנות הגוף, אומרים עלי שיש לי ידי רנטגן, ואכן אני נותנת לאצבעות ללכת במקומי. הסטודנטים שלי תמיד שאלו אותי איך את מרגישה היכן שמשהו לא בסדר, שהרקמה הזו חולה. התשובה היא קודם כל תודות למתנה המולדת שכל אחד מאיתנו מקבל בתחום שלו, ואחרי כן פיתוח המיומנות באמצעות ניסיון – ככל שממששים יותר, ויודעים מה הנורמל, יודעים לאבחן גם מה לא.
במיומנות הנפש, העיקר הוא ההקשבה וההנחיה הנכונה של הסיפור של המטופל.
ובענייני רוח הדברים המיומנות היא בלראות מתוך ההקשרים המופלאים והמסובכים למדי את קצה החוט והמשותף שמחבר את הכל למכלול אחד. קרי, מה הביא את האדם להזמין דווקא כאן ועכשיו את מה שמתבטא בגופו ובנפשו. מדוע העיתוי, היכן בגוף זה מתבטא והיכן הוא בוחר להקצין זאת בנפשו.
אני מעידה על עצמי שאני מכבדת כל סיפור, אפילו זה הנשמע מוגזם ביותר ובלתי מקושר למציאות, ולו רק בשל הצורך להבין ממה הוא נובע, מה הצורך של האדם שיושב מולי, לראות את המציאות שלו (כהמצאה?) כפי שהוא בוחר לספר אותה. אינני מזלזלת באיש או בדבר אלא מכבדת.
אני לומדת מהמטופלים שלי יומיום ושעה שעה ונטענת מהם. בכל טיפול אני נותנת ומקבלת כאחד.
לתחילת האתר

 

 

 

 

סיפורי הצלחה, אחדים מתוך אלפים רבים
איך קשורים כתף קפואה, כלבת, מחדל רפואי והודו?
גבר בן 49, מגיע עם תסמונת הכתף הקפואה, זרוע ימין. מהסיפורת שלו (אנמנזה) אין סיפור חבלתי ו/ או רקע של כאב מכין. כמו כן צילומים של עמוד שדרה צווארי ללא ממצא חיובי ותנועות הצוואר מלאות. מזה שנה וחצי מסתובב בין רופאים, וקיבל הזרקות לכתף. תנועות הזרוע מוגבלות לכל הכיוונים ומסוגל להרים את הזרוע °15 - °20. מבדיקה של תנועות פאסיביות בכתף עולה שהתנועות כולן כמעט מלאות, ללא כאב, סופי טווח נוקשים – מתוך ניוון של חצי שנה (?!). בעודו שוכב על גבו בעת הבדיקה, באינטואיציות הבריאות קיבלתי מסר, שגרם לי לשאול אותו על איזה רופא צעיר עם חלוק לבן קצר ובלורית שחורה מסורקת ימינה כעסת לפני השנה וחצי שאתה סובל מהכתף? מובן, שהזכרון היה מוגבל באותם רגעים ראשונים והגבר לא ראה שום קשר ולא זכר רופא צעיר ו/ או כעס. עם עידוד קל בכיוון הנכון, הוא נזכר ששנתיים לפני בעיית הכתף, בנו, בן ה 16, ננשך ע"י כלב סוטה, שלא נמצאו בעליו,ועל כן קיבל זריקות נגד כלבת. בזריקה השלישית הוא השתתק מהמותנים ומטה. בנו היה מאושפז בבתי"ח מהגדולים בארץ במשך חצי שנה. הבן התקדם יפה מאד, כבר הלך בין מקבילים עם סדים מאחורי ברכו. אחת הבדיקות שעשה בשלב ההוא היתה הוצאת נוזל חוט השדרה (L.P). הרופא הצעיר, המדובר, ששלח אותו לבדיקה שכח לומר, שלאחר בדיקה כזו יש לשכב על הגב עם הראש מורם מעט 3 שעות, ולא להשאר על כסא הגלגלים, כפי שעשו ההורים, שלקחו אותו לסיור ולכיף במרחבי בית החולים. משרצה הילד לעבור למיטה, דבר שהיה מורגל בו כבר, לא היה מסוגל, שכן הסתבר שחוט השדרה התקצר וכך גם שרירי רגליו.
ברגע זה המטופל (האב) התפרץ בבכי ובדיבוב שלי הירשה לעצמו להביע את הכעס המצטבר העצום כנגד אותו רופא. בהנחייתי היכה ביד ימין החזקה שלו (שהיתה משותקת שנה וחצי) בכרית בחוזקה רבה, צעק ובכה עד שכמו נס, יד ימין שלו התרוממה באופן אקטיבי לכל הכיוונים כאילו לא היתה קפואה יותר. בתום מפגש זה כמובן קבע תור לבנו, שהגיע בליווי אחותו, שגם היא נפלה בין הכיסאות ברפואה. משחזרה מהודו עם תסמונת המעי הרגיז באבחנת בתי החולים ונעזרה בטיפולי. הבן יצא מהמצב תוך 8 טיפולים ושב ללכת, כאשר הדגש היה על חיזוק מערכת השלד והעצבים. והבת גם טופלה, ובטיפול אחד יצאה מזה, בזכות תוספות מזון שקיבלה, בגלל חסר בויטמינים ובמינרלים שהיה לה אחרי הטיול בהודו.

רז כיף – הדרך לזוגיות נפלאה
אישה בת 38, שקלה 75 ק"ג בגובה 161 ס,מ. עובדת משק בית מאד פעילה פיסית אבל היתה מתעייפת מהר מאד. (לחץ דם תקין, נוטה לנמוך). בדיקות הדם תקינות ללא חסרים.
נטלה רז כיף במשך חודש, 3 פעמים ביום בהתמדה ובהקפדה על הכללים הפשוטים אך החשובים, וכן הקפידה על שתיית נוזלים מרובה – חיוני ביותר לקבלת תוצאות טובות. כבר בשבוע הראשון דיווחה על שינוי משמעותי בצריכת מזונו מתוקים וירידה בתיאבון. בשבוע השלישי סיפרה שאינה נרדמת עוד מול הטלוויזיה, דבר ששיפר מאד את הזוגיות, ואף בעלה הביע רצון ליטול רז – כיף. בעלה נטל רז – כיף חודש אחריה. הוא היה בעל כרס גדולה, כתפיים רחבות ורגליים רזות יחסית. הוא נטל 3 טבליות ליום במשך 10 ימים ואח"כ 2 ביום במשך 6 שבועות.
הסוד של רז כיף הם הקודים ההומיאופתיים המצויים בו, כך שאפילו לאחר הפסקת הנטילה הקבועה, ניתן ליטול אחד או שנים בהפרשים לפי הצורך והגוף נזכר במה שעליו לעשות.
היום בזוגיות השלמה יותר ובמראם הטוב הם מפיצים מפה לאוזן את הרז כיף.
הבעל איבד את הכרס שהיתה לו, וזכה באישה חטובה וחתיכה, אותה לא זיהיתי כשראיתיה מאחור, שכן חשבתי שמדובר בילדה קטנה עם אביה.

הקשר בין נוקשות צווארית, מעי רגיז, זיהום בשוק, פרפרים על העור וגידול ממאיר?
גבר בן 47, בעל מוסך, הגיע עם תלונה על נוקשות צווארית. בדיאגנוזה ראשונית, בעין בלתי מזוינת, כשישב מולי, יכולתי לראות שקיימת בעיה במעי הגס, ולאחר שלא שם לב לשאלה ששאלתי, הפניתי אליו שאלה "איך מערכת העיכול שלך?" והוא ענה "בסדר גמור, אני מעכל את האוכל מצויין". דבר שהביא אותי להבין שאצל כל אחד עיכול מתפרש אחרת (גוף - נפש). מערכת העיכול מתחילה בחשיבה עליה ומסתיימת ביציאת הפסולת ממנה, תרתי משמע. משפשט את חולצתו, על הגב העליון נראו 3 סימנים אלכסוניים בצבע קפה עם חלב בגודל של כנפי פרפרים. מששאלתי אותו לפשר התמונה שנראתה לי הוא טען שזה שום דבר. שאלתי אותו "כמה זמן יש לך את השום דבר הזה? האם נולדת איתו? משענה לי שיש לו אותם 3 שנים ושרופאי עור, מהטובים בארץ, ראו אותו טענו שיתכן שזה מהשמש (המוסך שלו מקורה והוא אינו עובד ללא חולצה). הוא סיפר שאישתו היתה הראשונה שראתה את הסימנים.
שאלתי אותו איך המעיים שלו ספציפית, והוא סיפר שהוא כבר למעלה מ – 7 שנים עם תופעה נדירה של לחץ כמעט קבוע ליציאות בלי פרודוקציה ולהיפך, פעמים רבות סבל מיציאות ללא שליטה ומבלי שהרגיש כלל. דרך אגב נותח 3 פעמים בטחורים שחזרו. אצל המומחים בגסטרו-אנטרולוגיה האבחון היה תסמונת המעי הרגיז.
מתוך הרפואה הסינית נתבקשה השאלה לגבי מצב הכבד, כיס מרה וטחול. מששאלתי אותו לאורך מרידיאנים מסוימים – קווי אנרגיה – האם היתה פציעה/ חבלה/ ניתוח/ שבר באחד מהקוים הללו, זכרונו לא איפשר לו להעלות זאת. נתתי לו הערכה לגבי הטיפול הצווארי, שתדרוש 3-5 טיפולים. הוא דאג מאד לגבי הקשרים שהעליתי ושאלותי, ולא הבין את פשרן, שכן אף אני לא הבנתי באותה עת, ולא ידעתי למה אני חותרת. כן ידעתי שהשערות אלו קשורות זו בזו, באינטואיציה ובמעט ידע רפואי שיש אודות קשרים מסוג זה. ברור לי מעל לכל ספק, שאנו נולדים עם המתנות וה"דפקטים" שלנו ומה שנולד אחרינו – יש להתיחחס אליו, שהרי הוא בא לספר לנו משהו, והחכמה היא לקרא את הגוף – "לשון הגוף". הבטחתי לו שאטפל בו בגישה ביו – אנרגטית בכתמים בכל פעם שיגיע לטיפול בצוואר.
משהלך הביתה וסיפר לאישתו המזכירה את שעבר עליו, חזר אלי תוך 10 דקות עם הסיפור שבקו האנרגיה מעל לקרסולו היה לו מוקד דלקתי במשך חודשיים וחצי לפני כ 10 שנים, כתוצאה מקוץ עץ שחדרה לו לאזור בעת שעבד בנגריה. לאחר "לך תבוא" בקופ"ח במשך חודשיים וחצי, העלה הפצע כמות של כוס מוגלה שהיה צורך לשאוב אותה. החולה לא זכר אם קיבל אפילו אנטיביוטיקה.
הגוף החכם בניסיונו להתמודד עם דלקת שעולה בצנרת הלימפה לא הצליח לעזור, והגיע גם למע' העיכול שניסתה להתמודד עם הבעיה באמצעות שלשולים ויציאות בלתי סבירות; ומי שלזה לא התיחסו, הגוף החכם הראה תמונה מאחורי הגב על מנת שמשיהו שלישי יראה אותה (דרך אגב מה מסתתר מאחורי הגב?).
בטיפול השלישי כתם חדש הופיע בבירור על גבו.
קבענו תור לרופא גסטרו, אחר מזה שקבע את הדיאגנוזה הקודמת, לא ראש מחלקה הפעם. הלכתי עם החולה לאותו רופא, כי כך גם אני לומדת. לשמחתי, הרופא היה די פתוח, שכן היה עולה חדש – אנגלו סכסי, כאשר הוא שאל אותי מה הקשר בין שמיטה להר סיני, הסברתי לו שהכל קשור בכל – הגסטרו קשור באורטופדיה, קשור בעור וקשור בנפש של אותה מכונה אחת = האדם. משאושפז לבדיקות מעמיקות הסתבר שהיה לו גידול ממאיר, למזלו, היה סגור בקפסולה שלא שלח גרורות והוצא בשלמותו. ראוי לציין שתוך 6 חודשים כל הכתמים בגבו נעלמו כלא היו וכך גם כל שאר הבעיות.

מה בין פריצת דיסק לחיי מין פעילים?
אשה בת 42 אם ל 4 , שכבה 9 חודשים במיטה כאשר 3 אורטופדים קבעו שהיא סובלת מפריצת דיסק L4-L5 וזקוקה חד משמעית לניתוח. מתוך לבטיה האינטואיטיביים הבריאים לא הסכימה לעבור ניתוח. כפקידה בבנק התנוחה היחידה שהיתה לה קשה ובלתי אפשרית היתה ישיבה. לא היו לא כאבים בשום מנח אחר, דבר שיכול להטעות בדיאגנוזה.
החוכמה ברפואה היא הדיאגנוזה המבדלת, שאכן סימפטומים של גב תחתון במיוחד עם אותה הקרנה לרגל יכולים לנבוע ממקורות שונים. במיוחד בגלל הצפיפות במבנים העצביים באזור והתפקוד שלהם. לצערי, מי שפנתה אלי לא היה לי תור במשך חודש עבורה. כעבור שבועיים צלצלה בבכי וביקשה שרק אראה את הצילומים. היא שלחה את בנה ובצילומים ראיתי בבירור שהיה לה התקן תוך רחמי, שגלש ונתקע באיזור שנראה קרוב לשרוול יציאת העצבים L4-L5_S1 . טלפונית בררתי איתה ואכן ההתקן הוחדר לה חודשיים לפני התקף הגב. ציידתי אותה במכתב לרופא נשים על מנת להוציא את ההתקן. היא מאד רצתה לספר לו מדוע היא רוצה להוציא את ההתקן. הרופא טען בגיחוך רב שאין קשר בין הגניקולוגיה לאורטופדיה. תוך 5 שעות מהוצאת ההתקן הכאבים ברגל נסוגו, ובתוך שבוע נעלמו כליל.
דרך אגב מקרים אורולוגים רבים - מערכת השתן, פרוסטטה ואפילו כאבי דמוי כליות, דמוי לב (צד שמאל) ודמויי כיס מרה(צד ימין) יכולים לנבוע מעצבי חוט השדרה שמשותפים לאיברים ולשלד.

פולניות והגוף – נפש
אשה בת 48 עדיין מקבלת מחזור סדיר. סבלה מגיל 11 מכאבי ראש מגרנתיים וטופלה בתרופות קונבנציונאליות. מצבה הביא להעדרויות רבות מהעבודה וקשיים בתפקוד היומיומי. אין זה סוד, שלא צריך להיות פולנייה בכדי להמציא כאבי ראש בזמנים הידועים, אך לסבול מעל המותר, זה כבר חבל. וכאן הטיפול הזוגי עבד כפלא ועזר גם לבעל בתסמונת כאבי הלב אצלו, מהם סבל שנים רבות, לא פחות מאשתו. האהבה והבריאות עמה החלו לשרור בבית.

מה בין רז כיף ומוסיקת חתונות?
אשה בת 49 שעברה אירוע מוחי, שלא כתוצאה מלחץ דם גבוה אלא גידול לא ממאיר בצד שמאל של הגולגולת. הגיעה אלי לטיפול פיזי בכאבים ובחולשה בפלג גוף ימין (יד ורגל). בין היתר המלצתי על רז כיף, אותו נטלה במשך 3 חודשים. מיד בשבוע הראשון, בעלה דיווח בהנאה רבה שכשהם הולכים לחתונות, היו צריכים תמיד לחכות עד הסוף, לקינוחים, כעת, לשמחתו, ניתן ללכת הביתה בשעה סבירה ולא לסבול את המוסיקה הקולנית...
כיון שהרז כיף בונה שריר ונותן חיוניות מדהימה, סיפר הבן שלה, שכאשר הם יוצאים לצעדה באיזור מגוריהם (איזור סלעי עם עליות ומורדות), עליו לרוץ אחריה.
כיום היא נראית מצויין ונוטלת רז כיף רק כאשר היא מארחת או מתארחת.
לתחילת האתר

 

 

 

 

 

ד"ר עתליה קונלי
דוקטור באבחון וייעוץ לתפיסה ההוליסטית C.C.A.M
מומחית לעמוד השדרה והפרקים
מומחית לשלמות המשפחה
פסיכולוגית / מנחת הורים
רח' קרפל ליפא 13 גבעת שמואל
טל': 03-5320839
פקס: 03-5320893
אתר אינטרנט
https://www.alternativli.co.il/atalya.htm

 

לתחילת האתר


 


 


מי אנחנו   תנאי שימוש ותקנון האתר  פרסמו באתר   צור קשר

בקרו גם ב: אתר רפואת שיניים  Goodee.co.il - אתר נשים אתר קוסטמיקה וטיפוח