הורוסקופ שבועי לצעירים

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.11 – 10.11

מערכת האתר
מה צופים הכוכבים? הכנסו וקיראו תחזית אסטרולוגית / הורוסקופ שבועי למזלות ואסטרולוגיה מיוחדת שהוכנה על ידי אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 16.11 – 10.11

הורוסקופ מזל טלה

מתנסים: ריגוש מדליק שמה-זה רציתם להתנסות בו, נופל עליכם כאילו משמיים. יש מצב שנוסף לכם עיסוק מהמם לשעות הפנאי.

הוכחה: מישהו מוכן לעשות בשבילכם את מה שאף אחד לא עשה לפניו. יש מצב שהוא לא דברן גדול, אבל מה שקובע זה מעשים ולא דיבורים. נכון?

מתחבבים: מישהו שממש מחבב אתכם, חושב שאתם מתיידדים עם הטיפוסים הלא נכונים. גם אם אתם לא בראש אחד איתו, כדאי שתקשיבו לו.

כוכבים: אתם עלולים לאכול את הלב שלכם בגלל מישהו שלא ממש מחזיר לכם אהבה. הכוכבים שלכם אומרים שהכי טוב בשבילכם זה לשכוח ממנו.

מזל שור

מסתתר: משהו שהסתתר בתוך קטעים הזויים וכאלה, מתחיל לזרום בכיוון של פרשייה מהממת. המוטרף בסיפור הזה הוא שאף צד לא ממש הביע את אהבתו.

אקשן: נופל עליכם אקשן רומנטי בו גם הצד השני לא משתגע לחשוף את מה שהוא מרגיש כלפיכם, אבל אם להגיד את האמת, גם אתם לא.

מחברים: הנומרולוגיה מביאה לכם פרשיות עם אנשים אשר חיבור אותיות השם שלהם או המספרים שמרכיבים את תאריך הלידה, מסתכמים ב – 8.

יוזמה: אם אתם רוצים לצאת עם מישהו שווה, כדאי שתתפסו יוזמה. שום דבר טוב לא יבוא למי שיושב בחיבוק ידיים וממתין לנסיך על סוס לבן.


מזל תאומים

מטיילים: הכוכבים שעושים לכם טוב מטיילים עכשיו בחברת אנרגיות של מזל וריגושים, ומפתיעים אתכם בהצלחה רומנטית שלא מתוכננת מראש.

מקובלות: אל תתרגשו אם המחזרים שלכם יריבו על הזכות לבלות בחברתכם. 'תאומים' שהיו להם פחדים ודאגות בנוגע למקובלות החברתית שלהם, יכולים להירגע.

טיפ: לא כדאי לכם לבחוש בקטעים רומנטיים של אחרים. גם אם אתם חושבים שאתם מבינים יותר מהם, תנו להם להסתדר לבד.

התלבטות: יש מצב שאתם מתלבטים בין מה שהלב מספר לכם, לבין מה שהמוח רומז. בקטע הזה כדאי שתתייעצו עם ההורים שלכם.


מזל סרטן

חמודים: יש מצב שמישהו חמוד (חמוד אבל מעצבן) רוצה לעשות לכם בצפר ותופס פוזה שחצנית. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, אל תתביישו לנפנף אותו.

קליקים: צפוי לכם קליק מדליק עם מישהו שממבט ראשון לא נראה כמו נסיך מהסרטים, אבל אם תהיה לכם סבלנות – הוא ידהים אתכם.

פרשיות: צפויה לכם הצעה שדי קשה לכם לסרב לה. יש מצב שמדובר בפרשייה מרגשת, אבל זה בסדר אם תגלו קצת אדישות.

פתרונות: אתם מתלבטים מה לעשות עם מחזר שממש בסדר איתכם, אבל אתם משתעממים בחברתו. תצטרכו למצוא פיתרון יצירתי בשביל שהוא לא ייעלב.


מזל אריה

מדלגים: הכוכבים שלכם מדלגים עכשיו בין אנרגיות יצירתיות, לבין אנרגיות מוטרפות. זה אומר שמקומות מסתוריים מוציאים מכם את הטוב שבכם.

חברתיים: המחזרים נדלקים עליכם בזכות הפן הלא ממש צפוי שלכם. אירועים חברתיים שתארגנו, יתפרסמו בתור הקטעים הכי לוהטים בעיר.

רגשות: אל תעשו חשבון למחזר שלא מוכן לחשוף רגשות. יש גבול לכל תעלול, אתם יודעים. שימו לב למישהו אחר שמראה לכם שהוא מאוהב בכם.

ניסיון: מישהו עם המון ניסיון מלמד אתכם משהו חשוב על היחסים שבין בנים לבנות. אם תקשיבו לו, החיים שלכם יהיו קלים יותר.

מזל בתולה

מהסרטים: תרגיל או שיטה מהסרטים מאפשרים לכם לנחש את הכוונות והמחשבות של מישהו שבא לכם עליו. גם לכם כדאי לזרוק לו איזה טיפ בכיוון.

טריקים: גם מחזרים שלא ממש התלהבתם מהם, לא ממש התבאסו בגללכם. יש מצב שמצאתם טריק שמאפשר לכם לא לפדח אותם.

לוק: כוכב ששמו מרקורי מביא לכם הופעה חיצונית מהממת. פתאום תרגישו שהקטעים הרומנטיים זורמים להם בקלות רבה יותר מן הרגיל.

טרנד: טרנד שממש הדליק אתכם, מתחיל להיות פופולארי גם אצל החברים שלכם. עכשיו כולם יבואו לשאול אתכם "איך עשיתם את זה?"


מזל מאזניים

צ'אנסים: אתם מגלים שזה הזמן הכי טוב לתת צ'אנס לקטע רומנטי מוטרף, בעיקר אם זה מה שמסתובב לכם בראש. הסיפור הזה עשוי להוביל אל אהבה גדולה.

מזלות: אנרגיות רומנטיות זורמות אליכם ממחזרים ממזל דגים. הנומרולוגיה מביאה לכם הצלחות בקטעים הקשורים במספר 7 שהוא המספר של מזל דגים.

שיקולים: צפויה לכם שיחה מרגשת עם מישהו שעד השבוע הייתם איתו בסתם ידידות. כדאי שתחשבו ככה טוב-טוב לפני שאתם זורמים איתו לרומנטיקה.

מהמם: רעיון מהמם עוזר לכם להשיג את מי שאתם קרועים עליו. כאשר זה יקרה, תשתדלו לא לגלות לו את כל הטריקים שלכם.


מזל עקרב

מוסיקלי: נסיעה שקשורה לאירוע מוסיקלי יכולה לתרום לקשר רומנטי שהתחיל להסתבך. רק קטעים שמתרחשים בצורה ספונטאנית, יכולים להוביל להתפייסות שווה.

פגישות: מישהו שרציתם לפגוש, משנה את התוכניות שלו בשביל להיפגש איתכם. זה לא אומר שאתם פטורים מליזום משהו, אלא רק זה שצפויה לכם פגישה.

חופרים: מישהו שהוא מה-זה מעצבן, רוצה לחפור איתכם בקטעים רומנטיים מן העבר. אם זה בגלל שהוא מתחרפן, כדאי שתמהרו לנפנף אותו מעליכם.

לוהטים: נופלים עליכם מבטים לוהטים שרומזים על מישהו לקשר רומנטי. מצד שני, כדאי לכם לעשות איתו גם דיבור, לא רק מבטים.


מזל קשת

מקשקשים: אנשים מקשקשים וחופרים לכם בשכל, אבל אתם עושים את מה שהלב שלכם רוצה. תמיד יהיו טיפוסים שיטחנו לכם במוח, בלי שיש להם אחריות על מה שיקרה.

סיפורים: מישהו יבקש שתספרו לו את מה שאתם מרגישים כלפיו, אבל הוא בעצמו לא ממהר לספר לכם את מה שהוא מרגיש כלפיכם. בקטע הזה כדאי שתחליפו מידע עם מישהו נוסף.

מתייחסים: אתם לא חייבים להתייחס לכל שטות שמישהו אומר עליכם. אם תמשיכו להתעצבן, אז בסוף תמצאו את עצמכם בבלגאן. לא ככה?

מוטרפים: צפוי לכם סיפור מהסרטים עם מישהו שיש לו רעיונות מוטרפים. אז נכון שפה ושם הוא קצת מתיש, אבל ככה זה עם טיפוסים מקוריים.


מזל גדי

מחמאות: מישהו שופך עליכם ים של מחמאות, רק שאתם לא ממש מאמינים לו. כדאי שתתפסו דיבור עם מישהו שאתם סומכים עליו, בשביל שהדברים יהיו קצת יותר ברורים.

תאריכים: הנומרולוגיה מסדרת לכם הצלחות עם אנשים שחיבור האותיות של השם שלהם או המספרים של תאריך הלידה שלהם, מסתכמים במספר 9 שנחשב למספר סוער ואנרגטי.

שתיקות: אל תעשו חשבון למילים שיש לכם עבור מישהו שנדלקתם עליו. אם תמשיכו לשתוק וגם הוא לא ידבר, אז מה אתם חושבים שיקרה? כלום.

מסרים: נסיעה מדהימה מביאה לכם מחזרים חדשים. צפויים מסרים ממישהו שנמצא רחוק מכם. צפויה לכם אנרגיה נפלאה שזורמת אליכם מעבר לים.


מזל דלי

עיניים: אם החלטתם לחזר אחרי מישהו שכבש את ליבכם והדליק אתכם, תעשו את זה בארבע עיניים ואל תשגרו אליו שליחים וגששים.

מתעלמים: כדאי שתתעלמו ממישהו שרוצה לעורר את הקנאה שלכם באמצעות החיזורים שלו אחרי מישהו אחר. זה בכלל לא ברור מה אתם מחפשים בחברתו.

מחשבות: פליטת פה של מישהו מדהים, חושפת בפניכם את מה שהוא חושב עליכם. מצד שני, עד שהוא לא ידבר ברור, אין לכם סיבה לענות לו. לא ככה?

לב: דיבור ממושך עם אדם חכם מוציאה לכם מהלב דאגה שהעיקה. עכשיו אתם רואים שגם אצל אחרים זה כמו אצלכם.


מזל דגים

קרועים: מישהו שממש קרוע עליכם מצפה שתתחילו להתייחס אליו. אם אתם מרגישים משהו כלפיו, כדאי שתזרקו לו איזו מילה. סבבה?

מתלבטים: יש מצב להתלבטות על מחזר נלהב שעושה לכם עיניים ומשגר מסרים, אבל אתם לא ממש סגורים עליו. נסו לא לפגוע ברגשות שלו.

בלגאנים: חבר מביא לכם הצעה שתעזור לכם לחתוך לכאן או לשם. דווקא קטעים שבאים לכם בבלגאן, יכולים לפתוח בשבילכם הזדמנויות שוות.

התייעצויות: רומן חדש עושה לכם טוב כל עוד אתם מחליפים מילים עם אנשים שאתם סומכים עליהם. בעיקר כדאי לכם להתייעץ עם ההורים. כן, ההורים.

מאמרים קשורים

Back to top button