תחזית אסטרולוגית חודשית

תחזית אסטרולוגית לחודש נובמבר

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, אביה בנימין
מי מחליט לקחת את הגורל בידיים ומי הולכת להתחיל שלב חדש בחיים? תחזית אסטרולוגית חודשית מבוססת על מפת כוכבים עדכנית למגוון תחומי החיים: אהבה, זוגיות, פרנסה, קריירה ועוד…

תחזית אסטרולוגית חודשית לחודש נובמבר מבוססת על מפת כוכבים עדכנית. מיקום ותנועת הכוכבים בחודש זה:

• השמש עברה  למזל עקרב בתאריך 22.10 בשעה 02:01 ותעבור למזל קשת בתאריך 21.11  בשעה 22:41

• הירח מתמעט עד.11.20 15 כדאי לנצל ימים אלה לסיומים בכל תחום לרבות במערכות יחסים וגמילה מהרגלים בעייתיים. זו תקופה מתאימה לביצוע פעולות רפואיות, ובעיקר הסרת גידולים.

מרקורי בנסיגה: מרקורי מסיים נסיגה  (השפעת הנסיגה מתחילה ומסתיימת כשבוע אחרי התאריך). חשתם וודאי את נסיגתו שהתבטאה ברמה בלאומית בהחלטות שהשתנו ללא הפסק, וברמה האישית בתקלות מתקלות שונות. מרקורי, אחראי על תקשורת, חוזים והסכמים, לימודים ונסיעות.  בתקופה זו כל מה שקשור לתחומי ההשפעה של מרקורי, עלול להשתבש. מוטב לדחות תיקונים שאינם דחופים ורכישות משמעותיות עד לסיום התקופה.

מרס קשור ליוזמה, פעילות, לרבות פעילות ספורטיבית ולניתוחים וגם לסקס בתקופת הנסיגה  חשתם וודאי בעיכובים בפעילויות, ביוזמות, ובתקלות בתחומים שלעיל. כדאי עדיין לדחות ניתוחים שאינם דחופים ולא רצוי להתחיל יוזמה חדשה.

יש להדגיש, כי התחזית הינה חלקית בלבד ואינה באה להחליף את הייעוץ המקצועי המתבסס על נתונים אישיים.תחזית אסטרולוגית חודשית מזל טלה

החודש נפתח עם אנרגיה עודפת. ראוי לתת לה ביטוי בפעילות לרבות בפעילות גופנית. עם זאת, חודש מאתגר למדי עומד בפניכם ואתם מוצאים את עצמכם די מתוסכלים וחרדים. האתגר העיקרי נוגע להתחייבויות כלכליות ולכספים שצפויים להגיע מהרשויות ולעזור לכם להתמודד עם המצב הכלכלי החדש. נושאים הקשורים לכסף ורכוש יחייבו מהלכים לא שגרתיים אך יתכן שהנושא הפיננסי יקבל תפנית חיובית. התייעצות עם אנשי מקצוע והשכל הישר יעזרו לכם לגבש התנהלות שתיטיב אתכם בעתיד. במהלך החודש גובר הרצון  שלכם להרחיב ידע גם אם זה נעשה ברחבי הרשת ולא בלימודים פורמאליים. קורסי העשרה לצד קורסים שישפרו את הידע שלכם ויעזרו לכם להתקדם בעבודתכם העכשווית או העתידית, יכולים להיות נקודת האור עבורכם בימים אלה. אחרי 22 בחודש, הלימודים יהיו העניין המרכזי וצפויים טיולים רבים ואולי החלפת רכבים. ייתכנו גם עימותים עם החוק וצורך להגיע לבתי משפט בסוף החודש.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל שור

עוברים עליכם ימים מאתגרים בהם מערכות יחסים ובעיקר הזוגיות  – למי שמצוי במערכת יחסים זוגית – הם במקום הראשון. עם זאת, הלחץ הכלכלי המאיים וחוסר הוודאות מכניסים לחצים שעלולים לאיים על יחסים בחייכם, בעיקר אם הם מעורערים מקודם. דווקא זוגיות איתנה עשויה להתחזק בימים אלה. התמיכה והאהבה נותנים לכם כוחות להסתגל למצבים חדשים. במהלך החודש ובעיקר אחרי 22 בחודש עניינים כלכליים יהיו מרכזיים עבורכם במיוחד, יש מצב שסכום כסף משמעותי עשוי להיכנס לחשבון הבנק שלכם ולתת לכם אוויר תרתי משמע. עם זאת נדרשת זהירות בהחלטות כלכליות.

לפנויים, זוגיות ואהבה הם שם המשחק ואחרי 18 בחודש גוברים סיכוייכם למצוא אהבה.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל שור
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל תאומים

אתם נמצאים בעיצומה של תקופה משמעותית וחשובה. אתם מגדירים לעצמכם סדרי עדיפות כאלה שמאפשרים לכם לשים את עצמכם במרכז. ההכרה בערך עצמכם מתאפשרת כתוצאה מהתנסויות שאתם חווים בימים אלה. גם נושאי הבריאות והתעסוקה מאוד מעסיקים אתכם במהלך החודש בעיקר עד 21 בחודש. מחויבויות תובעניות הן בביתכם והן כאלה הקשורות לעבודתכם מועצמות בימים אלה, ואתם שזקוקים לחופש ושחרור נאלצים להתמודד עם מטלות אינסופיות. הסקרנות והגמישות שלכם לצד הצורך המתבקש לשינויים בכל הקשור לתעסוקה מביאים אתכם לחפש דרכים חדשות להתפרנס ואתם לא בוחלים בשום הצעת עבודה. למי שאינו מועסק צפויות הצעות מעניינות ושוות. היו רגישים בכל הנוגע לבריאותכם. תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות ישפיעו לטובה. אחרי 22 בחודש עיקר האנרגיה יופנה למערכות יחסים ולפנויים זו עשויה להיות תקופה משמעותית ומרגשת.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל תאומים
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל סרטן

לצד פעילות משפחתית מרובה, תחביב חדש צפוי להיכנס לחייכם ולהשפיע לטובה על שעות הפנאי שלכם במהלך החודש. ובכלל, אתם מצליחים לאפשר לעצמכם בעיקר עד 21 בחודש ליהנות מפעילות תרבותית גם אם היא ברחבי הרשת. גם בחיי האהבה צפויות בשורות טובות. אתם מרגישים אטרקטיביים ומושכים ויש לכם יותר העזה לבטא את עצמכם.  אחרי 22 בחודש  הפוקוס יעבור בעיקר למחויבויות ולעבודה. תאלצו להתארגן עם לו"ז מסודר כדי שלא תשלמו בבריאותכם. למי שאינו מועסק זו יכול להיות הזמן של חזרה למעגל העבודה.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל אריה

הפוקוס עד 21 בחודש מתמקד בענייני משפחה ומגורים. יתכנו שמחות במשפחה, ופעילות רבה עם בני משפחה מהמעגל הקרוב וגם מהמעגלים היותר רחוקים. בנוסף אתם מוטרדים מכל מה שקשור לביתכם. חשוב שתמצאו דרך לנצל את היכולות שלכם, לפעילות יזומה שתשדרג לכם את מקום המגורים ואת היחסים המשפחתיים. חוסר עשייה עלול להוביל בימים אלה למתחים, כעסים ומריבות שיהיה קשה לצאת מהן.

אחרי ה – 22 בחודש תשתחררו קצת מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. תחביב חדש עשוי לרתק אתכם, ושעות הפנאי יהיו מהנות ויצירתיות. גם חיי האהבה צפויים להיות מרגשים למי שפנוי.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

חזית אסטרולוגית חודשית מזל בתולה

המצב החדש מוצא אתכם ברגשות מעורבים. מצד אחד אתם ממלאים מצברים וזורמים כשלוח הזמנים פחות עמוס, אך מהצד השני אתם בחרדות מהמצב ובעיקר מהמצב הכלכלי. האנרגיה המנטאלית שלכם במיטבה ויש לכם רצון לחזור לחיים ולעשות כמה שיותר. גם פעילות גופנית תשפר לכם את ההרגשה ותחזיר אתכם לכושר. במהלך החודש אתם מאוד תקשורתיים וסקרנים ויש לכם צורך לבטא את עצמכם אולי במרחבי הרשת ואולי בסביבה הקרובה. ספרים, הרצאות, סדנאות וקורסים בנושאים שונים, גם אם אתם לא צריכים לצאת מהבית, יעניינו אתכם יותר מתמיד. ללומדים צפויה הצלחה בלימודים. פעילות משפחתית הופכת להיות מהנה מיום ליום ואחרי 22 עיקר הפוקוס יהיה על עניינים משפחתיים וענייני מגורים.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל מאזניים

החודש נפתח עם ביקור ונוס כוכבת האהבה במזל שלכם, מה שמגביר את סיכוייכם להיות ביחסים הרמוניים בזוגיות , ולמצוא אהבה אם אתם פנויים. אתם גם נראים מעולה, ופתיחת מכוני היופי הגיעה עבורכם בול בזמן. עם זאת, זו גם תקופה מאתגרת. זה לא הזמן למשחקי כבוד. היו ערים למתחים במערכות היחסים שלכם ודעו כי עד 18 בחודש, יש לכם יכולת להפוך אויב לאוהב. בנוסף, עד 21 בחודש בעקבות המצב החדש, חודרת אצלכם יותר ויותר התודעה שעליכם לשנות סדרי עדיפות בהתנהלות הכלכלית שלכם. כל מה שתכננתם הופך לחסר ודאות ואף למסוכן. ולמרות שאינכם נוטים לנהוג באימפולסיביות בהחלטות כלכליות, אתם מרגישים שהפעם עליכם להיות זהירים הרבה יותר. נראה שיהיו כספים שייכנסו במפתיע, אבל גם צפויות הוצאות לא מתוכננות, ואתם עלולים להרגיש שאתם לא שולטים במצב.  אחרי 22 בחודש  צפויות אינטראקציות רבות, המחשבה מתחדדת ואתם בלמידה מתמדת גם אם לא פורמאלית. אתם גם תקשורתיים מתמיד. הצורך להתיידד ללמוד ולהתבטא גובר. לכו על זה.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית
עוד על מזל מאזניים
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל עקרב

אתם חוגגים יומולדת, והחודש נפתח באווירה חגיגית ועם אנרגיה טובה אך גם במצב של אי ודאות. נראה ש שחגיגיות היומולדת יהיו הפעם בעלות אופי שונה בחסות הקורונה. התקופה מייצרת שינויים בהרגלים ואתם נאלצים להסתגל, עם זאת אתם מתמלאים אופטימיות ומרגישים את תמיכת הסובבים. היכולת האינטלקטואלית משתפרת  ואתם נהנים להתבטא ולהשמיע קולכם. נצלו זאת לטובתכם. עניינים פיננסיים יוצרים במהלך החודש מתח ודאגה בגלל הצורך הקיומי שלכם ביציבות וביטחון כלכלי ותעסוקתי. מגמה זו תתחזק עוד יותר אחרי 22 בחודש.  צפויות לכם יותר הוצאות אך גם סיכוי לשפר את מצבכם התעסוקתי והכלכלי. במקביל ונוס כוכבת האהבה תיכנס לביקור במזל שלכם והרומנטיקה והאסתטיקה יהיו במיטבן.

טיפ לילידי 22.11-28.11: לכם צפויה שנה של חשבון נפש והאטה בעיקר לאור השינויים של 2020. הדרך הטובה עבורכם לשנות סדרי עדיפות ולהיות מפוקסים וממוקדים. תהיינה גם הזדמנויות לצמוח אבל היו זהירים במיוחד.

טיפ לילידי 29.10-6.11 : צפויה לכם שנה של שינויים. שנה של שינויים ואפילו – מהפכים. למרות שאינכם פוחדים מהפתעות ומשינויים שמאיימים על השגרה הידועה והמוכרת, אתם רואים בזאת אתגר וטוב שכך. זו הזדמנות להכיר אנשים ומצבים שאף פעם לא העזתם לחלום עליהם. מילות המפתח שלכם – גמישות, פתיחות לשינויים והעזה. עם זאת הכוכבים מאתגרים במיוחד ונדרשת האטה וחשבון נפש לאורך 2021 כולה. כדאי להוציא מחייכם דברים שאינכם מעוניינים בהם עוד ולפנות מקום לתחומי עניין חדשים. השינויים יכולים להיות במערכות יחסים, או בלימודים, בקריירה או בחיי הבית והמשפחה. אתם חסרי מנוחה ומייחלים לצאת מהשגרה. למי שעדיין לא העיז לשנות, זה בדיוק הזמן ליזום שינוי בכל תחום בו נמאס לכם מהתנהלות העניינים. אל תחכו שיקרה משהו מפתיע, כי זו יכולה להיות הפתעה לא נעימה.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל עקרב
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם
יש לך שאלה למיסטיקנים? לחץ כאן


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל קשת

למרות המצב הכללי המאתגר, אתם מתגמשים ומתאימים עצמכם לתנאים החדשים שנכפים עליכם. אמנם קשה לכם להסתגר ולהיות מוגבלים בתנועה, אבל אתם מוצאים דרכים ליצור קשרים חברתיים ואחרים. הטלפון, המחשב והרשתות החברתיות מאפשרים לכם להיות מחוברים ומקושרים ואתם זוכים לאהדה מהסביבה.  עם זאת עד 21 בחודש האנרגיה לעיתים נמוכה ואתם קצת בחשבון נפש, אך עם תחילת חגיגות יום ההולדת החיוניות ושמחת החיים יתגברו והאופטימיות וההפתעות יהיו שם המשחק. הביטחון העצמי יגבר ותוכלו לייצר מצבים שיקדמו אתכם.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל קשת
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם
יש לך שאלה למיסטיקנים? לחץ כאן

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל גדי

החיים לצד הקורונה הביאו איתם מגמות מנוגדות עבורכם. הצורך שלכם להצטמצם ולשנות סדרי עדיפות התחיל עוד לפני הקורונה, ואתם עם גישה רצינית ואחראית נעניתם לאתגרי התקופה באחריות למרות שלחלק מכם המסע בימים אלה קשה למדי. עם זאת ביקורו של יופיטר במזל שלכם,  שיסתיים ב 19.12.20 ,  מביא הזדמנויות חדשות לצמיחה מכיוונים שלא חשבתם עליהם בעבר. יש לכם עדיין יכולת להמציא את עצמכם מחדש דווקא עכשיו.

נראה, שאתם מוצאים נחמה בימים אלה בקשרים חברתיים.  עד 22 בחודש, יש מצב להגדיל את המעגל החברתי והווירטואלי. הזמן מתאים לשתף חברים במה שעובר עליכם. זה ישפר לכם את ההרגשה. גם אלה מכם שמוקפים במשפחה ובילדים  מרגישים צורך במהלך החודש ליצור תקשורת חברתית ולהשקיע פחות במשפחה. ובנוסף, החרדה הכלכלית גם היא על הפרק. הבנקים, משכנתאות וחובות העבר מעיקים במיוחד. קשרים חברתיים עשויים להואיל  לקריירה שלכם.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל גדי
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

תחזית אסטרולוגית חודשית מזל דלי

הקריירה מאוד מעסיקה אתכם בימים אלה ובעיקר עד 21 בחודש, ואתם מבינים שאתם צריכים לחשב מסלול מחדש. חוסר היכולת שלכם לשלוט במהלך העניינים מאתגר מאי פעם ואתם עסוקים מאוד בימים אלה להמציא את עצמכם מחדש. אלה מכם שמועסקים, עובדים קשה מתמיד. זה הזמן גם להגדיל ראש וגם לגלות גמישות. ואלו שאינם מועסקים, זה הזמן לעשות כל מאמץ לחזור למעגל העבודה. זה ישתלם. לקראת סוף החודש, חברים הם נקודת האור והם יהיו מקור לתמיכה. פעילות חברתית והתייחסות למצבים חברתיים, לצד עניינים חברתיים אישיים, יהיו אלה שיהיו במרכז תשומת הלב שלכם.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל דלי
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם


תחזית אסטרולוגית חודשית מזל דגים

עד 21 בחודש, הפוקוס הוא על הרחבת אופקים, ולחלקכם גם עימותים עם החוק. כדאי שתשקיעו בלימודים ובקורסי העשרה גם אם הם וירטואליים. ברחבי הרשת יש אין ספור הצעות ללימודים והרחבת אופקים ואתם כמהים לצאת קצת מהשגרה הסיזיפית שמאפיינת את  התקופה הנוכחית. נסיעה לחו"ל שתוכננה בעבר עלולה להידחות בחסות הקורונה. אתם חשים את האכזבה אך משלימים עם המצב. אתם גם עסוקים בלנסות ולקבל החזרים כספיים בגינה. אחרי 22  בחודש אתם נוטים להגדיל ראש ולהשקיע בקריירה וזה ישתלם בעתיד. כדאי שתערכו מראש. יתכן שכדאי יהיה לערוך שינויים או לשנות גישה לקריירה בימים אלה.

יש לך שאלה לטארוט? הכנס, בחר את הפריסה האישית שלך וקבל תשובה מיידית.

עוד על מזל דגים
הורוסקופ יומי
מגזין הורוסקופ וטיפים לחיים טובים בחינם

*אביה בנימין  – אסטרולוגית בכירה  D.F Astrol S   *אביה בנימין  –  D.F Astrol S  בעלת תואר בוגר (1989), ודיפלומה – 1993 מטעם הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון.
אסטרולוגית ומאמנת אישית, בעלת המרכז לאסטרולוגיה יישומית והעצמה אישית.
ממחברות הספרים "האסטרולוגיה של הזוגיות", ו"עניין של מזל" בעלת ניסיון רב בהוראה, בייעוץ אישי, זוגי, עסקי ומקצועי.  פייסבוק – Avia binyamin  באתר – www.astrol.co.il  טל' 052-8373043

מאמרים קשורים

Back to top button