ארומתרפיה

כיצד לעורר את התשוקה

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, אנמה טל מילר
שמנים הם דרך נפלאה לחזק ולהעצים את התחושות והרגשות. השמנים הם נדיפים וחודרים באופן מיידי וניתן בעזרתם לעורר את החושים.

אם רק נדע לקחת את האהבה בשתי ידיים ולהפיק ממנה את המיטב, נחווה חיבור למאגר הבלתי נדלה של האהבה הפנימית שיש בנו לעצמנו ולאחרים.
בואו ונתחבר לכמות האהבה שמקיפה אותנו וקיימת כל הזמן ביקום.
האהבה יכולה לעזור לנו להעלות למדרגה רוחנית גבוהה יותר ולו רק לרגע קט, כל שצריך זה להיפתח, להסכים להיכנע, להיסחף ולהתרגש.
ישנם אינספור דרכים לבטא את אהבתנו לקרובים לנו. היו יצירתיים חישבו מה משמח את בן/ת הזוג ואתכם וחגגו.

שמנים אתריים הם דרך נפלאה לחזק את תחושת החגיגיות ולהעצים את התחושות והרגשות. השמנים הם נדיפים וחודרים באופן מיידי, בהרחה, אל המרכז הרגשי שבמוח. ריחות תמיד מעוררים בנו רגש או תחושה. לעיתים אף זיכרון.

במריחה על הגוף, השמנים חודרים אל מחזור הדם ובכך עושים עבודה פנימית עמוקה. ניתן לנצל אותם לנושא האהבה, חושניות, זוגיות בצורה נפלאה. ניתן להעצים את האווירה החגיגית בבית בעזרתם בקלות רבה. ומי יודע? אולי זה יהיה כל כך טוב שתרצו להמשיך גם ביומיום… למה לא?


כמה עצות פרקטיות, כמה שמנים אקזוטיים ושלל ריחות גן עדן שיעזרו לנו להיסחף ולהתרגש:

שימוש במבער לצורך הדפת שמנים אתריים בחלל הבית:
מבער זהו כלי העשוי מזכוכית או מחרס והמורכב משני חלקים: חלק עליון – צלוחית שבה ממלאים מים ולתוכם מטפטפים כמה טיפות שמן אתרי נקי. חלק תחתון- שבו מניחים נר ומדליקים אותו. (נרות עגולים ושטוחים נדרשים לצורך העניין)
זהו עקרון פשוט מאוד. הנר מחמם את המים ומשחרר בהדרגה את השמן האתרי הנדיף אל חלל החדר. כך אנו משתמשים בשמנים במבער לטיהור אוויר החדר, להכנסת אווירה חגיגית ולהעלאת מצב הרוח הרומנטי.
אני ממליצה לרכוש מבער שיש בצדדיו חריצים בצורות שונות. כאשר החדר חשוך והנר דולק, הצורות הללו מאירות על הקירות בצורה מסתורית ורומנטית המעצימה את החוויה. כדאי ורצוי להבעיר מבער בכמה מחדרי הבית ובייחוד בחדר השינה. אם חלל החדר הוא גדול, כדאי לפזר כמה מבערים בכדי שהריח יורגש.

שמנים מומלצים למבער :
רוז- ווד (עץ השושנים), לבנדר, לימון, תפוז, מנדרין, טנג'רין, למון גראס, ברגמוט, אילנג אילנג.
ניתן ורצוי לשלב בין כמה שמנים אתריים. טפטפו כ – 5 טיפות מכל שמן אתרי. ניתן לעשות שילובים פרועים ביניהם. חגגו ביצירתיות שלכם. (שימו לב, אסור לשים ו/או למרוח שמנים אתריים על הגוף).


שמנים המומלצים לעיסוי:
שמן עיסוי פשוט ומצוין כמרגיע ומרפה שרירים. יכול לשמש כשמן עיסוי לכלל המשפחה. לילדים מעל גיל שנתיים, להורים ולבן/בת הזוג. ניתן לצרף את כל האהובים לעיסוי משפחתי יחדיו לרגל אירוע החג.
אורן המרפה את השרירים, תפוז, מנדרין, לימון, ברגמוט המעודדים את מצב הרוח. 
מינונים: שמן בסיסי כגון: שמן זית או שמן שומשום או שמן שקדים או שמן נבט חיטה בנפח של 30CC (כפית בינלאומית = 5CC זאת אומרת שאתם צריכים 6 כפיות שמן צמחי) הוסיפו לשמן סך הכל 12 טיפות מכלל השמנים האתריים. כאן יכולתכם להיות יצירתיים בשילוב השמנים יכולה להרקיע ולנסוק אל על. השמיים הם הגבול. אין לעבור על כמות הטיפות הרשומה. לא להיחשף לשמש לאחר העיסוי עם השמן הזה

שמנים מעוררי תשוקה (אפרודיזיאק):
השמנים הידועים ביותר בהיסטוריה כמעוררי תשוקה הם: יסמין, רוז, אילנג אילנג. 
מצוין להכין תערובת במינונים הרשומים לעיל עם השמנים הללו. את התערובת רצוי למרוח על כל אברי הגוף אך בייחוד על האיברים האינטימיים. בזמן האקט המיני יעצימו שמנים אלה את התחושה הפיזית ואת התחושה בקצות העצבים וינעימו לכם את זמנכם. שיהיה בכיף ובהצלחה.

שמן אמבט:
אם בא לכם לטבול באמבט חושני ניתן לטפטף יסמין, רוז, אילנג אילנג, לבנדר ל2 כפות שמן צמחי או חלב… ואליו לטפטף 10 טיפות מהשמנים האתריים לעיל. אין לשים שמנים "נקיים" באמבט. יש למהול אותם!! רצוי שהמים יהיו פושרים כדי שהם לא ידיפו מהר מדי את השמנים. להעצמת האווירה אנא הדליקו נרות סביב האמבט (אפשר ריחניים) בקבוק יין לא יזיק גם הוא…

שיהיה באהבה, בשמחה, בכיף ובחדווה


מאמרים קשורים

Back to top button