נומרולוגיה

נשמות תאומות? על אהבה ומספרים

מאמאת: פורטל אלטרנטיבלי, אסתי תירוש
אחת השאלות הנפוצות ביותר בין בני זוג הנה: "האם אנו נשמות תואמות"? בני הזוג, בהתאחדם יחד, יוצרים אנרגיה משותפת.

על פי הנומרולוגיה – מפגש בין שני אנשים איננו יד המקרה
 
על פי תורת הנומרולוגיה המסורתית אנו מחלקים את מטריצת הספרות לשלוש קבוצות.

הספרות 1, 2, 3 מייצגות ספרות אישיות ומכונות "היחיד". מילת המפתח שלהן היא: "אני", "שלי". מספרים אלה מתעניינים בעצמיות או באינדיבידואל, בשביעות הרצון של העצמי, בהתפתחות שיתוף הפעולה עם האחרים ובהבעה העצמית.

הספרות 4, 5, 6 מייצגות רטטים מוגבלים או "הרבים". מילת המפתח היא: "את/ה". מספרים אלה משרתים את משפחתם, את חבריהם ואת הקהילה, באמצעות עבודה קשה וסדר. התחקות אחר החופש דרך מערכות יחסים עם אחרים, הנאמנות, ההשגחה, המשפחה והקשרים שהם מפתחים עם החברים והאוהבים.

ספרות 7, 8, 9 הנן הרטטים האוניברסליים המכונים "הכלל". מילת המפתח שלהן היא "כל אחד". הם משרתים את כל האנושות, ללא יוצא מן הכלל וללא דעות קדומות. דרך הסתכלות פנימה, חינוך וחקירה, הם לומדים לנצל ולהשתמש בכוחם הפנימי לצורך השפעה על כל האנושות.


 מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי 

 רוצה לדעת מה מגלה תאריך הלידה שלך? מפה נומרולוגית מלאה בעברית שנכתבה על ידי מיטב המיסטיקנים של אלטרנטיבלי

 קריסטל המזל שלך – קריסטלים שיעזרו להגשמה עצמית, התמודדות ומיצוי הפוטנציאל

 הכנסו לחנות קריסטלים מבית אלטרנטיבלילכל מספר יש את "הסיפור" שלו, התדר שלו, הצליל שלו – המשמיע את יצירת חייו. אך מה קורה כאשר שתי נשמות נפגשות? האם התאמת המספרים תשפיע על מערכת הזוגיות?

זוגיות ומספרים
האהבה הבשלה היא אחדות בתנאי קיום עצמיותו של האדם. האהבה היא כוח פעיל הפורץ את המחיצות המבדילות בין אדם לזולתו והמאחדות אותו עם זולתו. באהבה מוצאים את הפרדוקס של שתי נפשות שהיו לאחת – ובכל זאת נשארו שתיים. האהבה הנה בבחינת  ההתגברות על ההתבדלות האנושית, מבחינת מילוי הכיסופים לאיחוד. אבל למעלה מהצורך האוניברסלי, צורך הקיום באיחוד, שורר צורך ספציפי יותר, ביולוגי: התשוקה לזיווג בין הקוטב הגברי והקוטב הנשי. רעיון הקוטביות הזה בא לידי ביטויו הנמרץ ביותר במיתוס, לפיו הגבר והאישה גוף אחד היו בראשית הימים, ומאז חלוקתו לשניים מבקש הגבר להשיב את חלקו הנשי שאבד לו, ולהתאחד עמו מחדש.

אחת השאלות הנפוצות ביותר בין בני זוג הנה: "האם אנו נשמות תואמות"? התשובה שאפשר לתת לשאלה זו היא, שהנשמה שלנו לעולם לא תוביל אותנו בדרך שאינה נכונה לנו. אין פגישות מקריות. אלה שאמורים להיפגש – יפגשו, מפני שיחד יש ביכולתם להגיע למצב של למידה, גדילה וצמיחה אישית באם זה בדרך של כאב או של תענוג. כל היחסים הבין אישיים שלנו הנם מטלות, והנם נכונים כיוון שכך או אחרת הם "מוצלחים", ותמיד יובילו את האדם למקום הימצאו כיום – ובכך יוצרים בסיס להתפתחות, להתחזקות,לביטחון ולבהירות של מה שהאדם רוצה לקבל מכל קשר חדש שיווצר.


יש שלוש רמות של הוראה במערכת יחסים: הרמה הראשונה היא מפגש שכל כולו מקרה – במעלית, באוטובוס, בין שני זרים. שעורי הבית כאן הן מאור פנים. הרמה השניה של ההוראה, הנה יחסים ממושכים יותר, שבהם שני בני הזוג נכנסים לזמן מה למצב של הוראה ולימוד נמרץ – ולאחר מכן נפרדים. שעורי הבית כאן הם – פרידה. אלה לימודים של לקחי האהבה הטהורה מתוך הכורח לשחרר מערכת יחסים קיימת. הרמה השלישית של ההוראה מתרחשת ביחסים, אשר מרגע שנוצרו יימשכו לכל אורך החיים. המעורבים ביחסים אלה הגיעו בעת ובעונה אחת לשלב שבו האיזון בין ההוראה ללימוד הנו מושלם.

כאמור, אין מרשם בדוק המבטיח לנו חיים מוצלחים עם בני זוגנו. יחד עם זאת, מטרת חיינו (סה"כ חיבור תאריך לידתנו המלא, יום – חודש – ושנה), מציידת אותנו במפתחות להבנת האנרגיה והדינמיקה של היחסים המשותפים. בני הזוג, בהתאחדם יחד, יוצרים אנרגיה שלישית משותפת, החזקה מהאנרגיה שממנה היא מורכבת. כמובן שחופש הבחירה תמיד בידנו, האם לפעול ולהתנהל בצורה חיובית או בצורה שלילית בתוך כל קשר והאם הלימוד יהיה מהנה או קשה.

הנומרולוגיה, תורת המספרים, נותנת בידנו מפתחות להבנת הקשרים, שנוצרים בין בני זוג, הורים וילדים, חברים וכו'.  
באהבה. 


מאמרים קשורים

Back to top button