פירוש שמות

משמעות האות י בשם שלך

מערכת אלטרנטיבלי
מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות י בשם שלך.

על פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיה, גימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבה, זוגיות, קריירה, הגשמת פוטנציאל, בחירת מקצוע ועוד.

לפי תורת הקבלה, צורתה של האות י' בכתב העברי הקדום מזכירה אמה ושתי אצבעות. נראה כי גם הכתיב הקדום של אות זו היה יד ולא יוד, כדוגמת המילה "יום", שהכתיב הקדום שלה היה ים. גישה זו מייחסת לאות י' תכונות של עוצמה בבחינת יד חזקה וזרוע נטויה.
בנוסף, סגולות מופלאות מיוחסות לאות י' בשל היותה האות הראשונה בשמו המפורש של האל. הנומרולוגיה של האות י' היא 10, ולכן היא דומה במהותה לנומרולוגיה של האות א'.


האות י' בתחילת השם: האות י' בתחילת השם (כמו אצל יעל פוליאקוב, יונית לוי או יאיר לפיד) מייצגת אדם בעל אנרגיה של שאגת אריה  מלכותית. הוא יוצא אל מלחמותיו באבירות ומביס את אויביו, אך אינו שוכח לנהוג בהם בהגינות ובנדיבות, ואומץ ליבו הוא מעין תמרור לכל ההולכים אחריו.

י' באמצע השם: אנשים שהשם שלהם מכיל את האות י' (למשל מירי מסיקה או עידן רייכל), מזכירים באופיים אנשים שמנהיגותם אינה  מוטלת בספק. הם מצווים ומרעימים בקולם, ומומחיותם היא ליטול לידם ארגונים כושלים או מסגרות צולעות, להשקיע בהם ולהפוך אותם לפאר היצירה.

י' בסוף השם: אנשים שהשם שלהם מסתיים באות י' (למשל חני נחמיאס, יוסי בובליל או עדי הימלבלוי), מזכירים באופיים כאלה שהסובבים  נדבקים בהתלהבותם גם אם אינם מסכימים לעקרונותיהם. המטרה מקדשת עבורם את האמצעים, והמבחן היחיד שהם מוכנים לעמוד בו הוא מבחן התוצאה.

י' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אם גם השם הפרטי וגם שם המשפחה שלכם מתחילים באות י' (כמו אצל הרמטכ"ל לשעבר יגאל ידין), זה אומר שאתם מזכירים באופייכם אדם אשר יכולתו כמנהיג סוחפת בעקבותיו אנשים בעלי עוצמה המוכנים להניח לו להיות נותן הטון והמושך בחוטים. במקביל, יש לשים לב כי אין מדובר בבריון הנהנה מעימותים ומהתגוששויות, אלא במנהיג הנותן דוגמה אישית ומחנכת לפקודיו. הוא נהנתן, חובב בילויים ושעשועים, ואת שעות הפנאי יעדיף להעביר במקומות יוקרתיים ובעלי ניחוח מלכותי.


תיקון אישי על פי הקבלה: אדם שהאות י' מייצגת אותו חייב ללכת בדרך הישר ולהרבות במצוות ובמעשים טובים. צריך לזכור כי אות זו מלמדת על ידו הפשוטה של הבורא המעניקה חיי נצח לצדיקים. כמו כן, באות י' נברא העולם כולו, שהרי צורתה הגראפית של אות זו עשויה לשמש בסיס לצורתן הגראפית של כל שאר האותיות.

בתחום הגופני והרגשי: אם שמכם מכיל את האות י' בבהתחלה, באמצע או בסוף, אתם צריכים להיות מודעים לעובדה שי' משמשת גם סמל לתכונות כגון צניעות, ענווה ומוסר. בשל מיעוט החומר באות י', היא נתפסת כסמל לרוחניות, וכך גם אתם.

מה אפשר לעשות עם המידע הזה: חריטת האות י' על גבי קמע מעניקה עוצמה אך גם צניעות. ניתן גם לחרוט את האות י' בראש ראשי התיבות: יאואכאא – המייצגים את הפסוק "יברכנו אלוהים ויראו אותו כל אפסי ארץ" (תהילים פרק ס"ז פסוק ח').

המספר החזק שלכם: לפי הנומרולוגיה, המספר המייצג שלכם הוא 10, לכן כל מספר שהערך הנומרולוגי שלו מסתכם ב – 10 הוא מספר מזל עבורכם. כאלה הם המספרים: 10 – 19 – 28 – 37– 46 – 55 – 64 – 73 – 82 – 91.


מאמרים קשורים

Back to top button