פירוש שמות

משמעות האות ס בשם שלך

מערכת אלטרנטיבלי
מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות ס בשם שלך.

על פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיה, גימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבה, זוגיות, קריירה, הגשמת פוטנציאל, בחירת מקצוע ועוד.

לפי תורת הקבלה, צורת האות ס' בכתב העברי הקדום היא כצורת שלד של דג ובשפות שמיות, שלד הינו סמך (כאשר האותיות סמך ומם פתוחות ואילו האות כ דגושה). מכאן שמייחסים לאות סמך תכונות של סומכת ותומכת, שהרי גם השלד סומך ותומך. תכונתה של האות סמך לתמוך ולסמוך זוכה לחיזוק מעובדת שכנותה לאות נון הנופלת עליה ונסמכת על ידה.

האות ס' בתחילת השם: אם השם שלכם מתחיל באות ס', כמו אצל סנדי בר, סמי הורי או סופי צדקה, כדאי שתדעו כי אין  שני לכם כאשר מדובר בצורך באיש-צוות, בן-זוג או שותף. מדובר בשם שבקלילות מציב עצמו בתוך נעלי זולתו, וזה אומר שהוא מסוגל להתבונן במטבע משני צידיה. הוא מכבד את המוסכמות המקובלות, אך קשה לייחס לו מרובעות יתירה או שמרנות. הוא אינו הרפתקן ואינו נמשך לקשרים רומנטיים שיש בהם סיכון כלשהו או הימור.


ס' באמצע השם: אם אתם אנשים שהשם שלהם מכיל את אות ס', כמו אסתי גינזבורג, אסי כהן ואסי עזר, כדאי שתדעו שלאות ס' מיוחסות בנומרולוגיה תכונות של המספר 0 בנוסף לתכונות של המספר 66. צורתה של הסמך היא כצורת הספרה 0, הבאה לציין אין סופיות וחוסר גשמיות, ומכאן גם רוחניות.

ס' בסוף השם: אם השם שלכם מסתיים באות ס', כמו אצל פיראס חורי או עמוס עוז, יש לזה השלכות על הסמל המפורסם  של נחש הבולע את זנבו שלו. גרסה זו שואבת עידוד מלחישת הנחש ומן הצליל המשותף לה ולאות סמך והנחש, כידוע, הינו סמל של ריפוי ורפואה.

ס' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אדם אשר השם הפרטי וגם שם המשפחה שלו מתחילים באות ס',  כמו השחקנית סוזן סרנדון, נחשב לבעל אנרגיה המעניקה חביבות, אופטימיות, פייסנות, גמישות, רדיפת שלום ויכולת לראות את הדברים גם מנקודת מבטו של הצד השני. אדם כזה מצטיין בחשיבה יצירתית ומאוזנת, וניחן בגישה אובייקטיבית למציאות, שזה אומר שהוא רואה את שני הצדדים. הוא ניחן בסגנון דיבור מתנגן והרמוני שכיף להקשיב לו, והוא אף חולמני מאוד ונמנע מחילוקי דעות.

תיקון אישי על פי הקבלהאדם שהאות ס' מייצגת אותו צריך לדעת שאות זו זוכה בכבוד אצל המקובלים, אשר ייחסו לחלל הכלוא בה תכונות של בית-גנזים האוצר בחובו אוצרות רוחניים. הס' עצמה משולה לחומה החוצצת בין האוצרות הללו לבין כוחות האופל והפיתוי. כזה הוא גם התיקון שלכם – לחצוץ בין כוחות האור לבין כוחות החושך.


בתחום הגופני והרגשי: אנשים ששמם מכיל את האות ס' נחשבים לאנשים שמעדיפים אהבה הזורמת בשלווה, ורצוי בסביבה שופעת מותרות ושכיות חמדה. שאיפתם להשביע את רצון העולם כולו עלולה להוליד בהם הססנות כלשהי מפני פעולה. בהיבט הפיסי, מדובר באברים פנימיים כגון כליות ותריסריון, ומכאן שכדאי להם להשגיח על שתייה רבה של מים ועל תזונה נכונה.

מה אפשר לעשות עם המידע הזה: חריטת האות ס' על גבי קמע, עשויה להיטיב עם העונד/ת אותו, בעיקר בכל אשר נוגע לפיוס אנרגיות שליליות ומתן מקום לאנרגיות טובות. ניתן לחרוט פסוק מתהילים הפותח באות סמך: "סורו ממני כל פעלי אוון – כי שמע השם קול בכיי" – תהילים פרק ו' פסוק ט'. אפשר להשתמש בפסוק זה גם כמנטרה בשעת מדיטציה.

המספר החזק שלכם: לפי הנומרולוגיה, המספר המייצג שלכם הוא 6 או 60, לכן כל מספר שהערך הנומרולוגי שלו מסתכם ב – 6 הוא מספר מזל עבורכם. כאלה הם המספרים: 6 – 15 – 24 – 33 – 42 – 51 – 69 – 78 – 87 – 96 ו – 600. אתם קשורים במספר 6, וזה אומר שקיימת משיכה ביניכם לבין בני המין השני אשר צירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם מעניקים את אחד מן המספרים 3, 6 או 9.


מאמרים קשורים

Back to top button