פירוש שמות

משמעות האות ק בשם שלך

מערכת אלטרנטיבלי
מה משמעות אותיות השם שלכם לפי תורת הקבלה והנומרולוגיה, ואיך זה בדיוק אמור לעזור לכם בחיים. על האות ק בשם שלך.

על פי תורת הקבלה לכל אות יש עוצמה אנרגטית ומשמעות רוחנית עמוקה. לכן, השם שלנו מהווה "כרטיס כניסה" אנרגטי לעולם. כמו כן, גם בנומרולוגיה, גימטריה ועולם המיסטיקה בכלל למשמעות השם יש עוצמה רבה שעשויה להשפיע על מיצוי הפוטנציאל האישי בתחומים שונים כגון: אהבה, זוגיות, קריירה, הגשמת פוטנציאל, בחירת מקצוע ועוד.

על פי תורת הקבלה, צורת האות ק' בכתב העברי הקדום היא כמעין קו שבראשו עיגול חצוי לשניים. חלקה העליון של האות דומה לקוף של מחט, כלומר לחור שמשחילים בו את החוט. ככל הנראה בכוונת האות ק' להורות על תנועה מקיפה או על דבר מה מקיף. מכל מקום, האות ק' קשורה במילה קודש.

האות ק' בתחילת השם: לאנשים ששמם מתחיל באות ק' כמו קרן פלס, קורין אלאל וקובי פרץ, קשה לשים את עצמם בנעלי הזולת כיוון  שעבורם יש רק נקודת השקפה אחת: זו שהם עצמם רואים. גם אם הם אינם מצוידים בהשכלה פורמלית, הרי שתמיד יצליחו לפלס את נתיבם אל ראש הפירמידה. כדי לכבוש את ליבם, יש להריע לחוכמתם ולמעשיהם.


ק' באמצע השם: אדם ששמו מכיל את אות ק' כמו אקי אבני, ויקה פינקלשטיין, ג'קו אייזנברג או מיקי חיימוביץ', הוא הנחשון המסתער לפני  המחנה, כאשר אומץ ליבו הוא מעין תמרור לכל הנוהים אחריו. מנהיגותו אינה מוטלת בספק ואין לו מתחרים. הוא מצווה ומרעים בקולו, ורק השמיים הם הגבול לשאיפותיו.

ק' בסוף השם: אנשים ששמם מסתיים באות ק', כמו מושיק עפיה, איציק זוהר או מושיק ליפץ, הם טיפוסים שמומחיותם היא ליטול לידיהם  ארגונים כושלים או מסגרות צולעות, להשקיע בהם ולהפכם לפאר היצירה. כדי להשיג את מטרותיהם הם אינם מהססים להישיר מבט אל הממונים עליהם, כמו גם אל הסרים למרותם. הסובבים אותם נדבקים בהתלהבותם, גם אם אינם מסכימים לעקרונותיהם.

ק' בתחילת השם הפרטי וגם בתחילת שם המשפחה: אדם כזה יודע שהוא ראש וראשון לסובבים אותו. ברור לו כי הוא ניחן באנרגיות של  מנהיג מבטן ומלידה. הוא תמיד ישאף למצוא את עצמו בקדמת הבמה ותחת אור הזרקורים, וישמיע את דבריו בנימה של פאתוס ועטוף בדרמטיזציה המוסיפה לו חן וקסם אישי. הוא מנצח את יריביו אך לא בז להם, ומורה לאחרים את דרכם. הוא מישיר מבט, דובר אמת, אינו נרתע מפני קשיים ומוכן ליטול אחריות למעשיו.

בתחום הגופני והרגשי: מי ששמו מכיל את האות ק' בהתחלה, באמצע או בסוף ניחן ברגישות רבה באזור החזה והגב התחתון. כדאי לו  לברר על בעיות בעמוד השדרה. הוא אינו שועה להוזי הזיות וחולמי חלומות: המטרה מקדשת עבורו את האמצעים, והמבחן היחיד שהוא מוכן לעמוד בו הוא מבחן התוצאה. כריזמה היא שמו השני, וגם בשעות משבר או צרה הוא ימשיך לנווט את דרכו מבלי להפגין סימני חולשה.


תיקון אישי על פי הקבלה: אדם שהאות ק' מייצגת אותו חייב לרכוש יכולת מנהיגות שתיסחף בעקבותיו אנשים בעלי עוצמה שיהיו מוכנים להניח לו להיות נותן הטון והמושך בחוטים. אבל לא מדובר בתכונותיו של בריון הנהנה מעימותים ומהתגוששויות, אלא במנהיג הנותן דוגמה אישית ומחנכת לפקודיו. אהבתו תהיה בסגנון של בילויים ושעשועים, ואת שעות הפנאי הוא יעדיף להעביר במקומות יוקרתיים ובעלי ניחוח מלכותי.

מה אפשר יכולים לעשות עם המידע הזה: חריטת האות ק' על גבי קמע מעניקה קדושה לעונד אותו. ניתן לחרוט אות זו על גבי קמע בראש הפסוק "קדוש קדוש קדוש השם צבאות מלא כל הארץ כבודו" (ישעיהו פרק ו' פסוק ג'). אפשר גם להשתמש בפסוק זה כמנטרה בשעת מדיטציה ולאותה מטרה.

המספר החזק: לפי הנומרולוגיה, המספר המייצג של אנשי הק' הוא 1 או 10, לכן כל מספר שהערך הנומרולוגי שלו מסתכם ב – 1 הוא מספר מזל עבורכם. כאלה הם המספרים: 10 – 19 – 28 – 37 – 46 – 55 – 64 – 82 – 91 – ו – 100. אתם קשורים במספר 1, וזה אומר שקיימת משיכה ביניכם לבין בני המין השני אשר צירוף אותיות שמם או סיכום ספרות תאריך לידתם מעניקים את אחד מן המספרים 1, 5 או 7.


מאמרים קשורים

Back to top button