משמעות השם

פירוש השם איה

מאת: קרן כהן, אלטרנטיבלי.
השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם:
1. עוף השייך לדורסי ים שעיניו מביטות למרחוק " ולא שזפתו עין איה" (איוב כ"ח ז).
2. בן צבעון מצאצאי שעיר החורי (ברא' ל"ו כד).
3. אבי רצפה פילגש שאול (ש"ב ג' ז).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר  י- אדמה ה- אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי:7.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה  (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.


תכונות וכישורים:

על היעדר השפעת יסוד המים מהשם, מפצה המספר הנומרולוגי, המזוהה עם מזל דגים, בן למשפחת מזלות המים. בהשפעתו ובהשפעת האות הדומיננטית ויסוד האוויר, לאדם זה נטיות רוחניות מובהקות. הוא ניחן ביכולת לחשיבה מופשטת, בחשיבה חקרנית, מנתחת ומעמיקה, בעולם פנימי עשיר, בראייה רחבה, במידה רבה של פתיחות ובמקוריות. לרוב יתגלה כאדם שאינו מבכר את אור הזרקורים ויעדיף את השקט ואת הפרטיות. הוא זקוק למרחב פעולה מלא ולמרחב מחיה פרטי ללא הגבלות. אין הוא נוהה אחר ערכים חומריים ואת נכסיו ישתדל לצבור בעולם הרוח. בהשפעת אורנוס, אדם זה נוטה להעמיד כל דבר בסימן שאלה, לפרק את שאינו מביא עוד תועלת ומועד לשינויים ותמורות בעיקר בתחום הלוגי.

יש באדם זה מן התמימות והילדותיות, אינטואיציה חריפה, מידה רבה של יצירתיות ומעוף, יוזמה וכושר המצאה. הקלף מתאר מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. יש לו לאדם זה היכולת להגיע לאיזון ברוב התחומים ונטייה ללכת אחר רעיונות נעלים.

במערכת הזוגית, ישאף לבן זוג אשר יהיה מסוגל להתעלות עימו לגבהים רוחניים נשגבים, טיפוס ביתי, תומך ועוזר אך גם בודק ובוחן את בן הזוג ללא הרף תוך שאינו מהסס למתוח ביקורת מכן אינו יכול להתעלם מהפרטים הקטנים. בילדיו ישתדל לפתח חשיבה של הגות וחקרנות לגבי משמעות החיים. יטה להתרחק מדבר רכיל וייחס חשיבות לדברים בעלי עומק ומשקל. יש וימצא עצמו בודד גם כשהוא מצוי בקרב חברים וידידים ויבקש את קרבתם של אנשים הקשורים- איכשהו בתחומים רוחניים. חולשותיו עשויות להתבטא, בין היתר, במצבי רוח הנעים מקיצוניות אחת לשנייה, בחוסר יציבות, בקושי להגיע להחלטה ולנקוט עמדה תקיפה, בהססנות ובנטייה להדחיק את רגשותיו. במגעיו עם הזולת אדם זה נוטה להתנהג כילד וכך הוא גם נתפס: מעניין ומצחיק אך לא מספיק אחראי ולא יציב. משתדל לעזור כמה שיותר, אוהב לשמח אנשים ולהרשים גברים (או נשים).


לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן


מאמרים קשורים

Back to top button