משמעות השם

פירוש השם לירון

מאת: קרן כהן, אלטרנטיבלי.
השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: צירוף המילים 'לי' ו'רון', במשמע 'לי זמר'.

יסודות הטבע בשם: ל- אוויר י- אדמה ר- אוויר ו- אדמה ן- מים.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: ל'  ערך גימטרי: 30.

מספר נומרולוגי: 8.

קלף טארוט: מס' 11- צדק ( Justice ).

משמעות אסטרולוגית: מזל מאזניים.

צבע מקשר לכוכב: ירוק תכלכל.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: ג'ייד, רוזקוורץ, ספיר, טורמלין.


תכונות וכישורים:

על נוכחותו הקטנה יותר של יסוד האדמה ביחס למופעו של יסוד האוויר, בשם, מפצה המספר הנומרולוגי אשר מזוהה עם מזל גדי, הוא בן למשפחת מזלות האדמה. בכך, השפעתם של יסודות האוויר והאדמה כמעט זהה בעוצמתה ומקנה לאדם זה יכולת לאזן בין נטייתו לעולם הרוח לבין נטייתו לעולם החומר. יחד עם זאת, לא אחת ימצא עצמו נאבק ומתמודד בין שני הכוחות המנוגדים (אך גם המשלימים). בהשפעת האוויר ומזל מאזניים, זהו אדם הקשור לעולם המחשבה, ההיגיון הצרוף, השכל הישר והרעיונות המופשטים. נוטה לשקול ולבחון דברים לפני ביצועם ורק לאחר שהוא בטוח בדרכו יבצע מעשה.

אותיות האות ל' נגזרות מהשורש ל. מ. ד- מעיד על יכולת למידה: קליטה של דברים חדשים והפנמה שלהם וכן כשרון למידה שכלית. האות מציינת לימוד והבנה. אוהב ללמוד ולהבין דברים יותר מאשר להוציא לפועל. קיימת סכנה ב"שקילת יתר" שעשויה לעכב או למנוע קבלת החלטות ולהפסיד הכול כי איחר את המועד.

הקלף על איזון, צדק, הרמוניה, איזון עם בן הזוג, חיי זוגיות מאוזנים. החרב של הקלף מאיימת על ראשם של אלו שלא עשו את השיקול הנכון כתוצאה מאי למידה, אי הבנה של נושא. זהו אדם שנכון להילחם למען האמת, ניחן בטקט ודיפלומטיות, בנטייה לפשר בין יריבים וברצון לגשר על פערים. הוא בעל יכולת הבעה מילולית נוטה לחקור ולהפליג במילים, בעל כושר שכנוע, שקול ומדוד, פתוח להקשיב, ללמוד ולקבל דברים כאשר הם הגיוניים וחכמים.

הוא בעל אינטואיציה ורגש המשמשים גם הם במערכת השיקולים יחד עם הכלים הלוגיים לקבלת החלטות. לאדם זה כוח משיכה אישי ומשרה הוא אווירה נעימה וסימפטית על סובביו. בהיעדר השפעה של יסוד האש, הוא מועט בנמרצות, התלהבות ואנרגטיות. בהשפעת האוויר, הוא עשוי לחוות חוסר מנוחה, אי יציבות, עשוי לרצות דבר והיפוכו, כמו לא יודע מה הוא רוצה מעצמו.

במערכת הזוגית הוא ישאף להרמוניה ואיזון עם בן הזוג מתוך השלמה, אדם תומך ועוזר, תאוותן אך מועט במיניות, נוטה לבחון ולבדוק את בן הזוג ולא מהסס למתוח ביקורת. את ילדיו יבקש לכוון אל אפיקים שיש עימם תועלת חומרית כלשהי. אדם זה ניכר ביכולתו ונטייתו ליצור קשר חם ואינטימי עם זולתו, נחשב לאדם מסור ואמין, בעל חוש הומור אך לא כזה אשר פורץ מסגרות.


לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן


מאמרים קשורים

Back to top button