משמעות השם

פירוש השם דפנה

מאת: קרן כהן, אלטרנטיבלי.
השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטליםותורות מיסטיקה נוספות. 

פירוש/מקור השם: שיח נוי ירוק עד המשמש גם כעשב תיבול ושימש בעבר ליצירת זרי ניצחון.

יסודות הטבע בשם: ד- אש  פ- אדמה/ אוויר נ- מים  ה- אש.

גימטריה קבלית: אות דומיננטית:ד' ערך גימטרי: 4.

מספר נומרולוגי: 4.

קלף טארוט: מס' 3- הקיסרית (The Empress).

משמעות אסטרולוגית: כוכב נוגה.

צבע מקשר לכוכב: ירוק.

קריסטלים המחזקים את תכונות המזל: קרניליאן, רודונייט, ספיר כחול, סלנייט.


תכונות וכישורים:

ארבעת יסודות הטבע משפיעים על אישיות אדם זה אך ליסוד האש השפעה דומיננטית יותר בשל מופעו הכפול. בהשפעת האש וכוכב נוגה באדם זה מפעמת החושניות, הרצון להיות נחשק, הרצון באהבה והרמוניה, בשיתוף פעולה וזוגיות. אדם זה יבקש לכונן עם בן זוגו מערכת יחסים בה עולם התענוגות והפיתויים משמש כבסיס לבניית דבקות רגשית עזה. זהו אדם שאוהב לאהוב, בעל חוש מפותח ליופי, אומנות ואסתטיקה ובעל היכולת להגשים חוש זה. יש בו התרגשות, התלהבות, נמרצות ויצריות. הוא יתגלה כטיפוס חם ואנרגטי, מהיר תגובות, אמיץ, נכון לצאת ראשון לקרב, לעיתים אף אנוכי. יחד עם זאת הוא אדם חם ונדיב, אוהב ורגיש אשר אוהב את ביתו ורומנטי מאוד.

בהשפעת יסוד המים, עולם הרגשות ומעמקי הנפש מוכרים לו, הוא אוהב לעזור לזולת אך מוצא קושי לשוחח על דברים אישיים, אינטימיים ורגשיים. הקלף הוא סמל לאישה השלטת באמצעות נשיותה, מיניותה ותכונותיה האימהיות. בכוחות אלה היא מביאה גם את השפע. האות ד' מסמלת את הדלת- המעבר לעולם החומרי בן קיימים מושגים של עושר והצלחה. לאדם זה היכולת לבחור בין חיי שפע שהם תולדה של פתיחת הדלת המסומלת באמצעות ה- ד' לביין חיי דלות שהן תולדה של סגירת הדלת. הייצוג של יסודות האדמה והאוויר בשם מתממש בשל היות האות פ' קשורה לשני היסודות. הדבר מצביע על נטייה זהה הן לעולם החומר והן לעולם הרוח.

לאדם זה היכולת לשלב בין חומר לרוח בתוך המהות הנקבית של האדם, לשם יצירת שלמות פנימית בן. בהשפעת יסוד האדמה והמס' הנומרולוגי, אדם זה צפוי להיות שאפתן, קרייריסט, מסודר ומאורגן המחשיב מאוד ערכים כגון: משמעת, עקביות, דבקות במטרה וחריצות. זהו אדם שוחר שלום, מוסרי, דורש צדק, הדבק בחוק, בסדר ובהתחייבות הברורה.


לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן


מאמרים קשורים

Back to top button