אנרגיות חיוביות

רייקי. מגע האהבה

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, יהודית גרסיאן
כל מי שמחובר לרייקי מכיר את התחושה המלווה את זרימתה של אנרגיה נפלאה זו דרך כפות הידיים.

להעניק זה כמו להניק.. ותראו בסוף הכתבה כיצד זה אפשרי. 
כל מי שמחובר לרייקי מכיר את התחושה המלווה את זרימתה של אנרגיה נפלאה זו דרך כפות הידיים. 
תחושת הרייקי בכפות הידיים דומה לעיקצוץ של איבר המתעורר מתרדמת. מטפלים ברייקי מזהים תחושה זו המתעוררת כאשר מזמנים את האנרגיה, ומודעים לכך שאותה תחושה מתעוררת גם בכפות הרגליים. לכן, שאלתי את עצמי מדוע אין אנו מנצלים לטיפול גם את האנרגיה הזורמת דרך כפות הרגליים? 
במהלך אחת ההרצאות שלי בנושא הרייקי לפני תלמידי כיתה י' הנחתי את כפות ידיי על כפות ידיהם של התלמידים ובקשתי מהם לתאר את תחושותיהם. 
תלמיד אחד – אשר ישב כל ההרצאה מאחור, העניק לי את ההסבר הנפלא והמדוייק הבא : התחושה היא כמו של התעוררות הרגל אשר נרדמה עקב חוסר תנועה ! 
התשובה לכך נעוצה במבנה האנרגטי של הגוף האנושי אשר במרכזו, לאורך הגוף, נמצאות הצ'אקרות. 


כידוע, אנרגיית הרייקי חודרת לגוף דרך צ'אקרת הכתר הנמצאת בקודקוד הראש, עושה את דרכה לאורך הצ'אקרות עד לצ'אקרת הלב ומשם יוצאת מן הגוף לצדדים, כמו חיבוק, דרך כפות הידיים. על כן, כל מי שמעניק רייקי לאחר מקבל טיפול לעצמו בו זמנית.  
קרני הרייקי עוברים דרך 3 הצ'אקרות העליונות, הרוחניות יותר שלנו : צ'אקרת הכתר, צ'אקרת העין השלישיתצ'אקרת הגרון ומשם, דרך צ'אקרת הלב – לכפות הידיים של המטפל. כך הרייקי נותר טהור, רוחני, ומוענק מתוך הלב ולא מתוך האגו הנמוך !! 
קרני הרייקי הממשיכות לכיוון כפות הרגליים עוברות דרך הצ'אקרות התחתונות : הסולר הצהובה, הטבור הכתומה והשורש האדומה – צ'אקרות המתפקדות בשרות האגו, כלומר בשרות הקיום הארצי-חומרי שלנו.  
כיוון שכך, צ'אקרות אלה פחות "טהורות" מן הצ'אקרות העליונות, אם כי חיוניות אף יותר לקיום שלנו בגוף הפיזי.
עבור אנרגיית הרייקי המוקרנת מכפות הרגליים, המעבר דרך הצ'אקרות הנמוכות יהיה גורם מחליש, פוגם באיכות ואף עלול להחמיץ את מטרת הענקת האנרגיה כאשר יתערבו בטיפול שיקולי אגו.


מה המיוחד באנרגיית הרייקי ?
לדעתי, הדבר הנפלא ביותר באנרגיית רייקי הוא האנלוגיה לאהבה ול… חלב אם !
דברים אלה הם היחידים בעולם שלנו שאינם עובדים לפי חוקי הפיזיקה הארצית המוכרת: כל דבר אחר שניתן לזולת – יישאר לנו פחות, כלומר אם נעניק לאחר מן הכסף שלנו, הרכוש שלנו , הזמן שלנו , התוצאה תהיה ברורה : יישאר לנו פחות.
אך מן אנרגיה המכונה רייקי , מן האהבה ומחלב האם, ככל שניתן יותר כך יישאר לנו יותר !
אין מן המצרכים האלה מנת יתר !! ככל שנקבל יותר, מצבנו ישתפר.
ההבדל בין "להעניק" לביו "להניק" היא באות "ע" בלבד . אות זו מלמדת על זכות הבחירה שלנו, כאשר אין אנו האמהות בוחרות את מי להניק – זה תמיד יהיה התינוק שלנו, אך נוכל תמיד לבחור למי ומתי להעניק.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על יהודית גרסיאן


מאמרים קשורים

Back to top button