אנרגיות חיוביות

טיהור אנרגטי לבית

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, עידו פרץ
טיהור אנרגטי פירושו הוצאה של אנרגיות לא טובות עבורנו והחלפתן באנרגיות טובות. טיהור הבית הוא כשמו טיהור אנרגטי לבית בו אנו חיים

מדוע זה חשוב?
אנו מייצרים אנרגיות בחשיבה, ברגשות שלנו, בדיבור ובכוונות שלנו. לאחר יום עבודה אנו באים הביתה עם האנרגיות שספגנו בחוץ. לא תמיד אלו הן אנרגיות מטיבות. הדירה וכל החפצים בה סופגים אנרגיה וגם זמן רב לאחר שהאנרגיה יצאה – נשאר רושם אנרגטי כמו רישום של טבעת חותם על שעווה מותכת. לא זו בלבד שאנו משפיעים על האנרגיות בדירה, אנו גם מושפעים מן האנרגיות הקיימות בדירה. במקום בו ישנן אנרגיות שליליות הדבר עלול לעורר חלילה מריבות ואווירה לא חיובית ולכן כדאי לעשות טיהור הבית בו אנו חיים.

טיהור אנרגטי פירושו הוצאה של אנרגיות לא טובות עבורנו והחלפתן באנרגיות טובות.

בטיהור אנרגטי של ההילה – אני משתמש באור אלוהי לנקות את ההילה האנרגטית המקיפה את האדם מאנרגיות שליליות – ולמלא אותה באור ואנרגיות טובות.


בטיהור האנרגטי עבור הדירה אני מבקש דבר ראשון לשלוח את המזוזות לבדיקה אצל סופר סתם מוסמך – המזוזות מונעות כניסה של גורמים שליליים חזקים ומספקות הגנה טובה מפני כניסה של מזיקים ואנרגיות שליליות. זהו צעד חיוני בתהליך טיהור הבית.

בשלב השני – אני מבקש לבצע טיהור הבית באופן פיזי, לנקות, לסלק אבק ולכלוך, לזרוק או למסור חפצים שאין עוד צורך בהם. למרות ששלב זה הינו "ארצי" – יש לו השפעה חזקה מאוד של טיהור אנרגטי והוא חיוני לטיהור הבית – הזזה של חפצים משחררת אנרגיות עכורות, כלואות הנמצאות במרחב ומשנה לחלוטין את האנרגיה של הבית.

לאחר מכן מתחיל הטיהור האנרגטי עבור הבית. זהו למעשה טיהור הבית פרופר – אני מזמין את המלאכים הקדושים לבצע טיהור אנרגטי של הבית, ומשתמש באנרגיות טובות, לנקות ולאוורר את הדירה, להטעין באנרגיה חיובית, לנקות את החפצים בדירה ולברך את הדירה.

בטיהור הבית אני משתמש גם בשטיפת הרצפה במי – ים, המוטענים באנרגיה טובה לניקוי מכל אנרגיה שלילית, קערות מים גדולות עם מלח – לספיחה של אנרגיות שליליות שייתכן ונשארו בדירה, הדלקת נרות לטיהור אנרגטי, הדלקת נרות לצדיקים לברכה ושמירה, נתינת צדקה לברכה עבור הדירה, הדלקת אש בכלי מתכת בטוח לטיהור אנרגטי.

באמצעות תפילה ובקשות אני מזמין מלאכים שומרים עבור הדירה והגנות אנרגטיות עבור הדירה שימנעו כניסה של כל גורמים שליליים באשר הם – זאת על מנת להשלים את טיהור הבית.


באמצעות התטא הילינג אבצע טיהור אנרגטי של הדירה והחפצים בה מכל זיכרונות ורושמים האגורים בה שאינם לטובה הגבוהה ביותר של הדיירים, והכנסת תוכן חיובי לדירה במקום זאת כמו שמחה ואהבה.

טיהור הבית משלים את התהליכים האישיים של הילינג, תטא הילינג, הוצאת עין הרע, טיהור אנרגטי. טיהור הבית אינו מחליף שום טיפול אחר אך זה לא מספיק לבצע טיהור אנרגטי להילה שלנו אלא גם לבצע טיהור הבית.

כמו שחשוב לבצע טיהור הבית חשוב להשלים טיפול זה עם טיהור אנרגטי של בני הבית. מאחר ואם בני הבית נושאים אנרגיות שליליות – חשוב לבצע טיהור אנרגטי על מנת שלא יזהמו את הדירה – וכך נקבל דירה נקייה באמצעות טיהור דירה יחד עם הילה מטוהרת באמצעות טיהור אנרגטי של ההילה.

לסיכום – טיהור הבית הינו תהליך חשוב מאוד וכדאי לבצעו מספר פעמים בשנה באופן מלא. טיהור אנרגטי של הבית יעזור לאווירה טובה בבית, לשמחה, רוגע והרגשה טובה.


מאמרים קשורים

Back to top button