חוקים רוחניים

חוק הזימון הקוסמי

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, רן אושר
קיימים מספר חוקים רוחניים, שאם נלמד לפעול לפיהם, נחייה חיים מאושרים וממומשים יותר. נמשיך ונתייחס לכללי האיזון ואל חוק מס. 10 "חוק הזימון הקוסמי".

האם נתקלתם בחייכם בדמיון פנימי שהיה לכם והפך למציאות?
האם יצרתם אי פעם דבר מה שהיה מגובש בדמיון שלכם והפך למציאות דרך צרופי מקרים?
"חוק הזימון הקוסמי", קובע כי בכל רגע ורגע, מזמנת האנרגיה האישית שלכם את המציאות שלכם. אתם מקרינים את אנרגיית האמונות שלכם אל העולם וזו רוטטת בתדר גבוה. תדר זה מתורגם למציאות.


אתם מזמנים את מציאות חייכם. ביכולתכם לזמן, למגנט, את המציאות הרצויה לכם בכל הרבדים.

בעבר למדתם את המושג "דומה-מושך-דומה" (חוק מס' 3) ולמדתם לזהות את משמעותו. למדתם כי תמשכו אל חייכם אנשים ומצבים שישקפו את עצמכם. הפעם נרחיב את ההבנה ונלמד כי כל הסובב אתכם, החי, הצומח והדומם, מהדהד כתגובה לאנרגיה שלכם. במלים אחרות, לכל אחד מכם השפעה רבה על סביבתו, השפעה החזקה מכישרון הביטוי שלכם או כוחכם הפיזי. התדר האנרגטי שלכם משפיע, ובעוצמה גדולה. כל אחד מכם שונה וייחודי במבנה האנרגטי שלו. אין אדם אחד הדומה לאחר, זהו סוד הקסם האנושי, זהו סוד הקסם האנרגטי. נכנסתם לחדר, השפעתם. חשבתם על אדם כלשהו, השפעתם. חשבתם על מציאות כלשהי, השפעתם. כשמדובר על "השפעה" אין הכוונה להיכנס ללחץ ולהיזהר מכוחכם, או לחליפין, לחשוש מהשפעת הזולת עליכם. איננו עוסקים ב"עין הרע" או "מאגיה", הכוונה היא להכיר בכך כי קיימים יחסי גומלין משמעותיים ביניכם ובין סביבתכם. להכיר בכך כי ביכולתכם להשפיע לחיוב.

"חוק הזימון הקוסמי" ממליץ לכם לקחת אחריות על הזימונים שלכם. לקחת אחריות על ההשפעה שלכם. אירועים שונים, מפגשים שונים, הזדמנויות שונות, הכול מתחיל בכוח התודעה שלכם. לפיכך מומלץ ללמוד להיעזר בכלי התודעה ולייצר את המציאות הרצויה לכם באמת. ראשית, יש לעבד את חוק "הרצון החופשי" (חוק מס' 2) עליך לזהות את רצונך האמיתי. לרוחניות כלים רבים לזיהוי רצון זה. השלב השני הוא שלב "הקבלה העצמית" (חוק מס' 4) מומלץ לבצע תהליכי מודעות כדי לאמן את הקבלה העצמית.


כאשר אתם מגיעים להבשלה מספקת, זיהיתם את הרצון ולמדתם לבטוח בעצמכם ולקבל את עצמכם, מתחיל תהליך השינוי. אדם שאינו נמצא בדרגת הבשלות הנדרשת, אדם הפועל מתוך פחד ומוגבלות, או מתוך כעס והתרסה, חייב לטפל בעצמו לפני התהליך הרוחני. כאשר אתם באיזון יחסי (חוק מס' 5), לימדו להקרין את אנרגית הרצון שלכם אל העולם. השימוש הנכון באנרגיה האישית שלכם יאפשר מימוש אמיתי בכל התחומים הקיימים בעולמכם. השימוש הנכון באנרגיה זו יעניק לכם תחושת אושר אמיתית.  בנושא זה נרחיב בשבוע הבא. אבל עתה – אימון קטן. אמנו את כושר הראייה הפנימית שלכם. הכלי החזק ביותר שידיכם הוא כלי "ההחזיה", יכולתכם לחזות במציאות חיובית עוד בטרם התרחשה וליצור מציאות זו בחייכם. האימון הראשוני בכושר הראייה הפנימית שלכם מלמד אתכם מהו החוש הפנימי המפותח ביותר אצלכם.

עצמו עיניכם וראו בעיני רוחכם תפוח. תפוח עגול אדום. הביטו בו. עתה געו בו וחושו את המרקם שלו. חושו את מידת חלקלקותו. עתה הריחו את התפוח. חושו בריח בחמצמץ מתקתק שלו. הכו קלות באצבעותיכם הדמיוניות על התפוח. שמעו את הנקישות. עתה נגסו בתפוח וחושו בטעמו.
באיזה חוש פנימי השתמשתם בקלות רבה יותר? האם ראיתם את התפוח באופן ברור יותר משחשתם אותו, או שחשתם יותר את חוש הטעם, הריח או השמיעה?
לאנשים שונים חושים פנימיים שונים שיהיו מפותחים יותר. יש כאלה השומעים בקלות רבה משהם רואים ויש שיחושו מגע בקלות רבה יותר. בשלב זה זהו מהו החוש החזק שלכם.


מאמרים קשורים

Back to top button