ריפוי בצבעים

קוסמדיקה ואורה סומא

מאת: פורטל אלטרנטיבלי, ד"ר שולמית רונן
מוצרי טיפוח והזנה מהאורה סומא

קרם עור רב-תכליתי
קרם לחות נפלא לכל חלקי הגוף. מעשיר ללא שומנים, הוא מושלם כבסיס לאיפור וכקרם לילה, והוא מזין ידיים וציפורניים. מצוין למצבי עור מדולדל ויבש. אפשר להשתמש בו לכל המשפחה. לבן או כחול הם הבחירה הטובה ביותר לתינוקות. אינו אלרגני לעור רגיל. הרבה משתמשים דיווחו שאלרגיות קיימות השתפרו לאחר שימוש בקרם זה. זהו קרם הנסים שויקי מזכירה בספר שלה – הנס של הריפוי בצבע.
 
תחליב מחיה לעור
תחליב מחדש נעורים זה עוזר להביא את העור שלך למיטבו, כאשר משתמשים בו בקביעות. חודר ומנקה לעומק, מייצב את העור ומסייע ליצור ולהחזיק מראה צעיר. הוא מצוין גם לגברים.
מטפל בבלוטות שומן פעילות יתר על המידה, נקבוביות פתוחות ועור בעל שני גוונים. המשוב הקליני שלנו מראה שבעיות של אקנה, קומודונים ומצבי עור דומים משתפרים מאוד עם התחליב המחיה לעור. למטרה זו אנו תומכים בצבעים סגול, כחול או ירוק.  התחליב המחיה לעור מתלווה לקרם הרב-תכליתי, ושניהם יחד מהווים זוג משלים. משתמשים בתחליב קודם, בשני שלבים, ולאחר מכן בקרם הרב-תכליתי.


משחות הרוקח
מנוסחות לפי אמנות הרוקחות העתיקה. קרם עשיר ומלא, מתאים לשימוש גם בלילה וגם ביום למטרות ריפוי וגם יופי.
קרם קלנדולה נמצא שימושי במיוחד לבעיות עור..
קרם המחסום הסגול – קרם הגנה ליום ולעידן הזה..
קרם לריפוי ויופי.
אלו ורה – פנינת הריפוי..

קרפרי
נוסח לראשונה בזמן המלחמה ונמצא בשימוש יעיל מאז. קרפרי מועיל מבחינה קלינית והוכיח את ערכו במשך כל שנות השימוש בו. הוא מצוין לרגליים כואבות ופצועות. מאוד מועיל במקרים של זיעה וריח ברגליים; יש לו חסידים רבים בקרב רצים וספורטאים כקרם מכין.
 
טאו לאחר גילוח
תכשיר מאוזן לאחר גילוח לגברים – בשני צבעים, אקווה וטופז.
 
שמני עיסוי
נמצא בשימוש על ידי מטפלים בעיסוי בבריטניה וגם בשוויצריה במשך הרבה שנים, עם תוצאות מרשימות. הומצא על ידי ויקי לכל סוגי העור, לא מגביל את רגישות הידיים של המטפל. ממקור צמחי טהור.
ממריץ: שמן עיסוי חודר ומסוגל להמריץ אנרגיה ברמה עמוקה.
מרגיע: שמן עיסוי נהדר היכול לסייע לגוף ולשרירים להגיע לרמה עמוקה של רגיעה.
 
E שמן ויטמין
מוצר זה הוא לשימוש חיצוני בלבד. נגב קצת מעל לכל רקמה צלקתית, או מסביב לפצע כיבי. הוא מחמצן את העור ועוזר לזרז את הריפוי. הוא גם מועיל מאד כמזין לעור. אפשר לשלב אותו בכל קרם, ונמצא בשימוש כמרכיב נגד קמטים.

טוניק השפע לשיער
זהו תהליך צמחי טהור הכולל פעילות גומלין של צמחים מיוחדים. שימוש נכון עשוי לעזור להחיות את השיער ולעודד גידול בריא של שיער. זוכה לתמיכה בשימוש לאחר כימותרפיה והתקרחות, לכל מצב שגרם לאיבוד חיוּת השיער למשל מחלה מתישה.


יופי והאמבט
פרח במקלחת, מקלחת פרחים נהדרת מראש ועד כף רגל – להתקלח עם פרח.
זהב למרוץ היום – לך לזהב.
ירוק להפיח חיים ומרחב, להתחלה רעננה.
כחול לשלום.
סגול להרפיה ורגיעה.
ורוד בדיוק לאהבה, כדי להכניס אותך למצב בריא.
אמבט יופי
ללא סבון ומנקה לעומק, יש להשתמש באמבט היופי על פני גוף רטוב. חומר עשיר וקטיפתי ללא עודף קצף, מכניס שמנים טבעיים וצמחי מרפא ישירות לגוף – לא על גבי או באמבט. בשימוש נרחב לטיפול בזיהומי פטריות, כולל פטריות רגליים וקנדידה, ונמצא שימושי לטיפול בסרחון מזיעת רגליים ובעיות רגליים אחרות.
 
חלב אמבט
בסגנון של קלאופטרה. מכיל תמציות משחררות וצמחים על בסיס אל-סבון. מנקה לעומק ומעניק את עצמו ליצירה מחודשת של יפי הגוף. לשימוש באמבט – להנאה מפאר הניחוח והרגשת ההתחדשות.
 
אמבט עשב ים מינרלי
תרבויות רבות, והסינית בפרט, השתמשו בעשבי ים במשך מאות שנים. הם טוענים שעשבי ים סופגים חומרים מזינים ישירות מן הים ולכן הם מקור עשיר של ויטמינים, יוד ומינרלים וחומרי יסוד אחרים. בימים אלה של זיהום סביבתי, טוב להגן על הגוף נגד ספיגת רעלים וקרינה.
הרגע באמבט של עשבי ים, ועזור לגוף להיפטר מעודף נוזלים, תמריץ את מחזור הדם, נקה והענק צביון לעור ובו בזמן תרגיע שרירים כואבים. הוא מעניק זיקה טבעית לאנשי האטלנטיס. תשקע במעון הטבע שלך כדי לחדש את האנרגיות שלך.

ליצירת קשר ופרטים מלאים על שולמית רונן


מאמרים קשורים

Back to top button