מדריך קריסטלים ואבני חן

אמטיסט (אחלמה)

אבן אמטיסט (אחלמה) היא אבן חן פופולרית בצבע סגול המוערכת בזכות יופיה והסגולות שהיא מכילה. קריסטל אמטיסט נותר משילוב של קוורץ וכמו כן הוא מכיל גם ברזל ורכיבים נוספים. אמטיסט משמשת להשראת אווירה הרמונית ואיזון במרחב בו היא נמצאת וכמו כן קריסטל אמטיסט משולב בתכשיטים, כמו שרשראות, עגילים וצמידים. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל האמטיסט הרגישו רוגע, שלווה והרמוניה עם הסובבים אותם, הקריסטל הגביר את יכולת הריכוז, ושיפר את היכולת להתמודד עם רגשות שליליים. 

אמטיסט – תכונות וסגולות:
» 
איזון אנרגטי   » הגנה וחיבור למודעות עצמית   » התגברות על דפוסי חשיבה ורגשות שליליים  » טיהור ההילה  » הסרת אנרגיה שלילית ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל אמטיסט?
» קריסטל אמטיסט בקניון הרוחניות

» שרשראות  ותליוני אמטיסט
לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות I תמונות וסרטונים

מקור האמטיסט: נוכל למצוא את קריסטל האמטיסט במדינות כמו ברזיל, רוסיה, אפריקה ואורוגוואי. בעולם העתיק, היא הייתה אבן חן מוערכת מאוד ושימשה לעתים קרובות בתכשיטים וחפצי דת. כיום, קריסטל זה עדיין נמצא בשימוש נרחב בתכשיטים, אך הוא משמש גם בצורה של אבנים גולמיות, חרוזים וחפצי נוי.
תכונות קריסטל אמטיסט: אמטיסט (אחלמה) היא אבן חן פופולרית ומוכרת ששימשה במשך אלפי שנים בשל יופיה, סגולותיה המיוחדות ומשמעותה הרוחנית. קריסטל האמטיסט נמצא בשימוש ע"י מרפאים העושים שימוש בקריסטלים לאיזון אנרגטי, הגנה וחיבור למודעות עצמית. האבן היא סוג של קריסטל קוורץ שצבעו סגול ויכול לנוע בין גוון לילך בהיר לסגול עמוק ועשיר. אמטיסט היא אחת מאבני החושן שאותם ענד הכוהן הגדול בבית המקדש.

אמטיסט ביהדות: ביהדות, אבן אמטיסט (ובשמה העברי -אחלמה) היא אחת מאבני החושן של הכהן הגדול, שבו היו שתים עשרה אבנים יקרות, המסמלות את 12 השבטים. האמטיסט מסמלת את שבט דן ומשמשת כתזכורת לנוכחות האל והגנתו. בנוסף, אבן אמטיסט הייתה בשימוש במיסטיקה היהודית ובתורת הקבלה הקבלה, ככלי לריפוי ומדיטציה. מאמינים כי אבן אחלמה משפרת את המודעות הרוחנית ומחברת אנשים לחוכמתם הפנימית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

אמטיסט מזוהה לעתים קרובות עם תדר הצבע הסגול, שמסמל מודעות רוחנית, יצירתיות ושלווה פנימית. למעשה, השם "אמטיסט" מגיע מהמילה היוונית "א" = לא ו"מתוסטוס" שפירושה "לא שיכור", והאמינו שהאבן עוזרת להגן על העונד אותה מפני שכרות והשפעות שליליות אחרות.
אמטיסט סגולות: אחת הסגולות העיקריות של אמטיסט היא יכולתו לקדם צמיחה ומודעות רוחנית. אומרים שהוא משפר את האינטואיציה, היכולות הנפשיות והתובנה הרוחנית, ועוזר לעונד אותו להתחבר למחוזות התודעה הגבוהים יותר. מאמינים גם שיש לאמטיסט השפעה מרגיעה על הנפש והרגשות, ועוזרת לעונד אותו להתגבר על דפוסי חשיבה ורגשות שליליים כמו חרדה, פחד וכעס.
תדר אנרגטי ושימוש באמטיסט: כדי להשתמש באמטיסט, מומלץ לשאת קריסטל בתיק או לענוד אותו כתכשיט. ניתן גם למקם אבני אמטיסט גולמיות בבית או בחלל העבודה שלך. אומרים שמדיטציה עם אמטיסט עוזרת להגביר את המודעות הרוחנית שלך ולשפר את הקשר שלך עם ה"אני הפנימי".

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

משמעות רגשית: המשמעות הרגשית של אמטיסט קשורה קשר הדוק ליכולת לחוות שלווה ורוגע פנימיים. אומרים שקריסטל זה עוזר לאזן את הרגשות ולהרגיע את הנפש, מה שהופך אותו לכלי שימושי להתגבר על מחשבות ורגשות שליליים. מאמינים כי אבן האמטיסט גם עוזרת לענוד אותה להרפות מטראומות העבר ולהתקדם בחיים עם תחושת שלווה ורוגע.

משמעות רוחניות – אמטיסט: המשמעות הרוחנית של אמטיסט קשורה קשר הדוק לחיזוק מודעות עצמית, היכולת לשפר את הריכוז ולאזן את אנרגיות הגוף. אומרים שהקריסטל עוזר למי שנמצא בסביבה להתחבר ל"אני הפנימי" ולהגביר את המודעות הרוחנית. מאמינים כי אבן אמטיסט עוזרת לטהר את ההילה ולהסיר אנרגיה שלילית, מה שהופך אותה לכלי שימושי לריפוי וצמיחה רוחנית.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אמטיסט?
אמטיסט קשור למזלות המים: מזל סרטן, מזל עקרב ומזל דגים.

לסיכום, אמטיסט היא אבן חן יפה ועוצמתית המוערכת כבר אלפי שנים בזכות יופיה, סגולותיה המרפאות ומשמעותה הרוחנית. בין אם אתם מחפשים לשפר את הצמיחה הרוחנית שלכם, לקדם שלווה פנימית, או פשוט ליהנות מיופיה, אמטיסט היא אבן חן שכדאי להחזיק עימכם בתיק, על שולחן העבודה או כתכשיט אנרגטי.

היכן ניתן לרכוש קריסטלי אמטיסט / שרשראות אמטיסט?
ניתן לקנות קריסטלי אמטיסט גולמי, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אמטיסט, עגילים ומושבות אמטיסט בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אמטיסט בקניון הרוחניות
» שרשראות  ותליוני אמטיסט

כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות קריסטל אמטיסט

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button