מדריך קריסטלים ואבני חן

אגת אפריקוט Apricot Agate

אגת אפריקוט (Apricot Agate) הוא קריסטל המעודד אופטימיות ומחזק את היכולת לקבל אנרגיות חיוביות מהסביבה, מקל הבנה של מעגליות אירועים או תופעות שאנו חווים בחיינו. הוא נמצא במקומות שונים בעולם, כולל ברזיל, הודו וארצות הברית. אבן זו ידועה בסגולות ריפוי עוצמתיות.
אגת היא משפחה גדולה של קריסטלי קוורץ (לחץ לעוד סוגי אגת). מדובר באבני חן שלרוב נמצא אותן בטבע שקופות למחצה ובמגוון צבעים רחב. מקור השם אגת מהמילה היוונית “אגטיק” שמשמעותה: “מאושר”. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קוורץ אגת אפריקוט הרגישו יציבות רגשית, יצירתיות ואומץ, צמיחה והעצמה ועוד.

סגולות אגת אפריקוט:
» יציבות רגשית
  » פתיחת ערוצי תקשור  » צמיחה רוחנית   » מעניקה כוח התמודדות ואומץ  » מעודדת תשוקה  ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני אגת אפריקוט?
» אגת אפריקוט בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אגת אפריקוט
» עוד פריטים עם אבן אגת

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אגת אפריקוט: המשמעות הרגשית של אגת אפריקוט קשורה ליכולת ליצור יציבות בחיים, רוגע ותחושת שלווה פנימית. שימוש באבן חן יכול לעזור להפחית מתח וחרדה, ולקדם את מימוש המטרות שלנו בחיים.

מבחינת תכונות הריפוי, אגת אפריקוט היא אבן שיכולה לעזור בריפוי פיזי ורגשי. מאמינים שהיא מועילה למערכת העיכול, ויכולה גם לעזור לריפוי רגשי על ידי קידום יציבות רגשית ותחושת רוגע.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אגת אפריקוט:

  • קידום יציבות רגשית ורוגע.
  • הגברת יצירתיות ותשוקה
  • נותנת אומץ וכוח
  • משפרת צמיחה וחיוניות רוחנית
  • מקדמת ריפוי פיזי ואיזון

אגת אפריקוט היא אבן עוצמתית שיש לה סגולות שונות כמו קידום יציבות רגשית, יצירתיות ואומץ. אבן מיוחדת זו גם קשורה לשיפור צמיחה רוחנית, ריפוי פיזי וחיוניות. סגולות אלו הופכות אגת אפריקוט לאבן פופולרית עבור אלו המחפשים חיזוק רוחני, שיפור היכולות, כמו גם אלו המחפשים לשפר את היצירתיות והתשוקה שלהם.

תדר אנרגטי ושימוש באגת אפריקוט: אגת אפריקוט קשורה לצ'אקרת הקודש, הממוקמת בבטן התחתונה. צ'אקרה זו קשורה ליצירתיות, מיניות ואיזון רגשי. אגת אפריקוט יכולה לעזור לפתוח ולהפעיל את צ'אקרת הקודש, מה שיכול לשפר את היכולת ליצור מערכות יחסים ארוכות טווח.
כדי להשתמש באגת אפריקוט, אתה יכול לשאת אותה איתך, לענוד אותה כתכשיט, או להניח על שולחן העבודה / בחדר (מומלץ בסלון).

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אגת אפריקוט?
מבחינה מזלות האסטרולוגיה וקריסטלים, אגת אפריקוט משוייכת למזלות תאומים, סרטן, מאזניים, ואריה.
מומלץ לשלב אגת אפריקוט עם אבנים אחרות כדי לחזק ולהעצים את התדר האנרגטי שלה. אבנים וקריסטלים שמתאימים לאבן זו הם קרנליאן, טורקיז, אוונטורין ירוק, סיטרין וקוורץ שקוף.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אגת אפריקוט היא אבן עם סגולות טותכונות מיוחדות שקשורות עם ריפוי פיזי ורגשי. זוהי אבן ייחודית ויפה שיכולה לעזור לקדם יצירתיות, איזון רגשי וחיוניות. אם אתם מחפשים אבן שתשפר את היצירתיות והיציבות הרגשית שלכם, אגת אפריקוט עשויה להיות האבן המושלמת עבורכם.

היכן ניתן לרכוש אבן אגת אפריקוט / שרשרת עם אבן אגת אפריקוט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אגת אפריקוט, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אגת אפריקוט בקניון הרוחניות
» שרשראות אגת אפריקוט
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל אגת אפריקוט – אגת טרי (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

שרשרת אבן אגת
שרשרת אבן אגת אפריקוט ורודה

 

אגת אבן סגולות
אגת אבן סגולות

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button