מדריך קריסטלים ואבני חן

אקוומרין Aquamarine

אקוומרין היא אבן חן יפה ופופולרית, היא מכונה "אבן הנעורים". ביהדות אבן אקוומרין נקראת בשם "תרשיש". השם אקוומרין נגזר מהמילים הלטיניות "אקווה" ו"סוסה", שמשמעותן מים וים, בהתאמה. אבן חן זו שימשה במשך מאות שנים בשל תכונות הריפוי שלה ומשמעותה הרוחנית. בימי הביניים האמינו שאבן זו מסייעת לראיית הנולד ולחיזוק יכולת "לקרוא אנשים". הצבע המיוחד שנע בין כחול שקוף ועד לירוק הפך אותה לסמל לאושר והנעורים, ויש תיעוד על כך שהיא שימשה כקמע נגד תאונות (בשילוב מלכיט). האקוומרין היתה ידועה גם כ"אבן חיי הנצח", ולפיכך נחשבת לאבן המביאה מזל לבעליה. צבעה של אקוומרין הוא בדרך כלל כחול או כחול-ירוק, אשר מזוהה עם סגולות כגון רוגע, בהירות המחשבה וטוהר.
מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל אקוומרין הרגישו בהירות המחשבה, שיפור ביכולת המיקוד, שלווה והרמוניה עם הסובבים אותם, הקריסטל הגביר את היצירתיות, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות קריסטל אקוומרין:
» מעצימה אומץ ותעוזה
  » מגבירה יכולת יצירתית   » מפחיתה פחד   » זימון שפע כלכלי  » מעניקה יכולת להבין את הזולת  » עוזרת למניעת חלומות רעים ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל אקוומרין?
» קריסטל אקוומרין בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אקוומרין
» תכשיטים עם אקוומרין

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל אקוומרין: אבן אקוומרין היא אחת מאבני החושן של הכוהן הגדול והיא מייצגת את שבט אשר. ביהדות אבן זו מייצגת ומעצימה אומץ, תעוזה, מגבירה יכולת יצירתית, מפחיתה תחושות פחד ודיכאון, מחזקת את הבינה והחכמה, עוזרת למניעת חלומות רעים, ועוזרת למצוא חן בעיני הסביבה.
ניתן למצוא אקוומרין במקומות כגון ברזיל, מדגסקר, אפגניסטן ורוסיה. זוהי אבן חן כחולה-ירוקה שמגיעה בגוונים שונים, החל מכחול שקוף ועד לירוק עמוק. צבעו של האקוומרין נובע מנוכחות של ברזל במבנה הגבישי.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אקוומרין: אקוומרין ידועה בסגולות הרבות שלה. אבן זו מעניקה אומץ, תעוזה, מגבירה יכולת יצירתית, מפחיתה תחושות פחד ודיכאון, מחזקת את הבינה והחכמה, עוזרת למניעת חלומות רעים ויכולה לעזור להפחית מתח וחרדה. ידוע גם כמסייע במחלות גופניות כגון כאבי גרון, אלרגיות ובעיות עיניים. מאמינים שגם אקוומרין מסייע בתקשורת וביטוי עצמי, כמו גם מספק בהירות ומיקוד במטרה.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש באקוומרין: מבחינת צ'אקרות, אקוומרין קשורה לצ'אקרות הגרון והלב. מטפלים בקריסטלים ומדיטציה בדמיון מודרך אמורים שהיא עוזרת לתקשורת חיובית עם הסביבה, ביטוי עצמי ואיזון רגשי. צ'אקרת הגרון קשורה לביטוי עצמי, בעוד שצ'קרת הלב קשורה לאיזון רגשי וחמלה.
ישנן מספר דרכים להשתמש באקוומרין כדי לקבל את סגולות הריפוי שלה. ניתן לענוד אותה כתכשיט, לשאת אותה בתיק, להניח אותה בחלל הבית, על שולחן העבודה או להניח אותה על הגוף במהלך מדיטציה בדמיון מודרך.

מבחינה רגשית, אבן אקוומרין מספקת תחושה של רוגע ושלווה פנימית, ריפוי רגשי ומספקת תחושה של בהירות והכנסת דילמות לפרספקטיבה. אומרים שהיא מקדמת גישה חיובית ומפחיתה רגשות של כעס ואנרגיות שליליות.
מבחינה רוחנית, אקוומרין קשורה ליסוד המים ומאמינים שהיא עוזרת להתעוררות ומודעות רוחנית. כמו כן, על פי היהדות – האקוומרין עוזרת להתחבר לרמות גבוהות יותר של תודעה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אקוומרין?
אקוומרין קשורה למזלות מזל דגים, עקרב וטלה. בנוסף לכל הסגולות של האקוומרין אסטרולוגים מאמינים שהיא יכולה לספק תחושת רוגע ואיזון, ומשפרת את החוזקות הטבעיות, ולכן היא מתאימה לכל גלגל המזלות.
כשמדובר בהגברת ההשפעה של התדר האנרגטי של אקוומרין, שילוב עם אבנים אחרות יכול להיות יעיל במיוחד. לדוגמה, שילוב שלו עם קוורץ יכול להגביר את האנרגיה שלו, בעוד שילוב שלו עם רוז קוורץ יכול לעזור לשפר את תכונות הריפוי הרגשיות שלו. ניתן לשלב אותו גם עם אבנים כחולות או ירוקות אחרות כמו אגת עץ או אוונטורין ירוקה כדי לשפר את התקשורת עם הסביבה והאיזון.

סיכום: לסיכום, אקוומרין היא אבן חן יפהפייה שזוכה להערכה רבה בשל סגולות רבות ומשמעותה הרוחנית. בין אם כתכשיט, שרשרת, טבעת או נמצאת עימנו בתיק או על שולחן העבודה. אבן חן זו יכולה לעזור לקדם איזון רגשי, בהירות ושלווה פנימית.

היכן ניתן לרכוש קריסטל אקוומרין / שרשראות אקוומרין?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אקוומרין, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אקוומרין בקניון הרוחניות

» שרשראות אקוומרין
» תכשיטים עם אבן אקוומרין

כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות קריסטל אקוומרין

אקווה מרין אבן סגולות
אקווה מרין אבן סגולות
תכשיטים עם אקוומרין
תכשיטים עם אקוומרין

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button