מדריך קריסטלים ואבני חן

אוניקס שחורה Black Onyx

אוניקס (שוהם) היא אבן אנרגטית מיוחדת הנוצרת בטבע בעיקר בצבע שחור (לעיתים עם פסים לבנים). אוניקס כחולה נחשבת נדירה ובעלת סגולות אנרגטיות עוצמתיות. זהו סוג של כלקדוני שנוצרת בחללי הלבה. אוניקס ניתן למצוא במקומות שונים בעולם, כולל ברזיל, הודו וארצות הברית.
אבן קריסטל אוניקס (שוהם) היא אחת מ-12 אבני החושן של הכוהן הגדול (מייצגת את שבט יוסף) קריסטל מיוחד זה מעניק שמירה, הגנה והשגחה עליונה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן אוניקס הרגישו השגחה עליונה, הגנה מאנרגיות שליליות, הרמוניה פנימית, בטחון עצמי ויכולת להביא את החוזקות שלנו לידי ביטוי.

סגולות אבן אוניקס:
» הגברת אומץ ותעוזה
  » השגחה עליונה   » הגנה מאנרגיות שליליות   » הרמוניה פנימית  » יכולת עמידה בלחצים  » שיפור מיקוד וריכוז ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן אוניקס?
» אבן אוניקס בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אבן אוניקס
» עוד פריטים עם אבן אוניקס

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן אוניקס: לאוניקס תכונות ריפוי שונות. היא עוזרת לשחרר רגשות שליליים, כמו אבל וצער, ומעניקה כוח נפשי ופיזי. האוניקס נחשבת גם לאבן מגנה שיכולה לעזור להגן עלינו אותה מפני אנרגיות שליליות ולקדם הרמוניה פנימית, בטחון עצמי ויכולת להביא את החוזקות שלנו לידי ביטוי.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן אוניקס: לאבן אוניקס סגולות רבות, כולל קידום כוח ויציבות פנימיים, מחזקת את היכול לעמוד בלחץ, עוזרת לימוד, משפרת את יכולת הריכוז, מעניקה הגנה (גם לילדים), אומץ ותעוזה, שיפור שליטה עצמית והגנה מפני אנרגיות שליליות. מטפלים רוחניים אומרים שהיא גם עוזרת לשפר את המיקוד והריכוז. ידוע שאבן אוניקס מגבירה את יכולת המיקוד המחשבתי, ולכן מתאימה לכל מי שנמצא בזמן מבחנים.

ביהדות ידוע שאוניקס עוזרת לשחרר רגשות שליליים כמו אבל, צער ופחד. אומרים שהיא גם מקדמת יכולת שליטה עצמית, הפחתת אגרסיות, שחרור מטענים רגשיים מהעבר, מעניקה כוח פנימי ותחושת רוגע.

תדר אנרגטי ושימוש באבן אוניקס: אוניקס קשורה לצ'אקרת השורש, הממוקמת בבסיס עמוד השדרה. מאמינים כי צ'אקרה זו היא הבסיס של מערכת האנרגיה האנושית והיא מחזקת יציבות ומשפרת יכולת עמידה בלחצים. מאפשרת לאדם להשלים מטלות קשות. ניתן להשתמש באוניקס בדרכים שונות, כמו נשיאתה בתיק איתכם, לענוד אותה כשרשרת עם משמעות או הנחתה בבית / במקום העבודה. ניתן להשתמש באוניקס גם במהלך מדיטציה בדמיון מודרך כדי לקדם שלווה פנימית.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אבן אוניקס?
אוניקס קשורה בעיקר למזלות טלה, אריה וגדי אך מתאימה לכל גלגל המזלות.
מומלץ לשלב אוניקס עם אבנים אחרות כדי לשפר את התדר האנרגטי שלה. לדוגמה, ניתן לשלב אותה עם קוורץ שקוף כדי להגביר את תכונות ההגנה והטיהור. ניתן גם לשלב אוניקס עם אמטיסט כדי לקדם שלווה פנימית, יצירתיות וצמיחה רוחנית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אוניקס היא אבן יפהפייה בעלת סגולות ריפוי שונות. אבן זו תעניק לכם כוח פנימי, שליטה עצמית, אומץ ותעוזה, תשפר את יכולת הריכוז, תוך הגנה על העונד אותו מפני אנרגיות שליליות. כדי לקבל את האנרגיה של אבני האוניקס מומלץ לשאת אותה בתיק איתכם, לענוד אותה כשרשרת עם משמעות או הנחתה בבית / במקום העבודה. ניתן להשתמש באוניקס גם במהלך מדיטציה בדמיון מודרך כדי לקדם שלווה פנימית.

היכן ניתן לרכוש אבן אוניקס / שרשרת אבן אוניקס?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אבן אוניקס, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן אוניקס בקניון הרוחניות
» שרשראות אוניקס
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן אוניקס (לחצו לפרטים מלאים)

שרשרת אוניקס כחולה / שרשרת אוניקס 

 

אבן אוניקס / אבן אוניקס סגולות

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button