מדריך קריסטלים ואבני חן

טורמלין שחור Tourmaline

טורמלין שחור היא אבן ריפוי אנרגטית עוצמתית במיוחד. אבן טורמלין שחור היא אבן חן נערצת מאוד בעולם הגבישים המרפאים, וידועה ברבים בתכונות האנרגטיות וההגנה שלה. מקור הטורמלין מאזורים שונים ברחבי העולם, כולל ברזיל, רוסיה וארצות הברית. אבני טורמלין מורכבים בעיקר בורוסיליקטים, אלומיניום, ברזל ומגנזיום.
סגולות הריפוי של טורמלין שחור נחשבות רחבות ומועילות מאוד. האבן נחשבת כמטהרת רבת עוצמה, המסוגלת לנקות את הגוף מאנרגיות שליליות ומטענים רגשיים מהעבר. אומרים שהיא גם אבן שמחברת אותנו להווה. אבן טורמלין שחור נחשבת גם כבעלת יכולת לספוג עין רעה ולזמן אנרגיות חיוביות לחיים. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של הטורמלין השחור הרגישו הגנה מאנרגיות שליליות, שלווה והרמוניה עם הסובבים אותם, הקריסטל הגביר את היצירתיות, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות טורמלין שחור:
» הגנה מאנרגיות שליליות
  » ניקוי מטענים רגשיים מהעבר   » חיבור לישויות רוחניות   » טיהור אנרגטי  » קידום יציבות  » זימון שפע ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני טורמלין שחור?
» טורמלין שחור בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני טורמלין שחור
» עוד פריטים עם אבן טורמלין שחור

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן טורמלין שחור: במערכת הצ'אקרות, טורמלין שחור קשור לצ'אקרת השורש, הממוקמת בבסיס עמוד השדרה. צ'אקרה זו אחראית לתחושות היציבות, הביטחון והחיבור שלנו לאמא אדמה. על ידי מדיטציה בדמיון מודרך עם טורמלין שחור, אפשר לאזן ולרפא צ'אקרה זו, לקדם תחושות של הגנה ויציבות.
הצבע של הטורמלין השחור הוא, כפי ששמה מרמז, שחור. צבע זה קשור לאיכויות של חוזק, יציבות והגנה. שחור נחשב גם לצבע עוצמתי לביסוס ואיזון הגוף והנפש. חשוב לזכור כי טורמלין יכולה להגיע בצבעים של ירוק וסגול.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות טורמלין שחור: אומרים שטורמלין שחור מקדם כוח פנימי, אומץ וחוסן פנימי. הוא גם עוזר לאדם להתגבר על פחד וחרדה, ולקדם תחושות של ביטחון עצמי וערך עצמי.
בנוסף אבן טורמלין מקרקעת ומסייעת בחיבור ל"כאן ועכשיו", מועילה מאד בחלל העבודה כאשר יש צורך בסיעור מוחות, חשיבה יצירתית או מיקוד מחשבתי במטלות.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בטורמלין שחור: מבחינה רוחנית, כדי להשתמש בטורמלין שחור, אפשר לשאת אותו בכיס או לענוד אותו כתכשיט. ניתן למקם אותו גם בבית או במקום העבודה כדי ליצור מחסום מפני אנרגיות שליליות.
מבחינה רגשית, מאמינים כי טורמלין שחור עוזר להתגבר על תחושות של פחד, חרדה וחשש מפני העתיד. אבן זו עוזרת גם לתחושות של רוגע ושלווה פנימית, לעזור לאדם לשחרר רגשות ומחשבות שליליות.
מבחינה רוחנית, טורמלין שחור נחשב לעזור להתחבר עם האנרגיה של כדור הארץ ועולם הטבע. זה יכול לשמש גם כדי להקל על צמיחה רוחנית.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן טורמלין שחור?
על פי האסטרולוגיה המערבית טורמלין שחור מועיל במיוחד למי שנולד במזלות גדי ומאזניים.
בשילוב עם אבנים אחרות, ניתן לשפר את האנרגיה והתדר האנרגטי של טורמלין שחור. כמה אבנים שמומלץ לשלב עם טורמלין שחור כוללות קוורץ שקוף, ג'ספר אדום, המטיט ואוניקס שחור. אבנים אלה יכולות לעזור להגביר את תכונות ההגנה של טורמלין שחור, ולקדם תחושת איזון ויציבות רבה יותר בגוף ובנפש.
– קוורץ שקוף הוא בחירה פופולרית לשילוב עם טורמלין שחור. קוורץ שקוף ידוע ביכולתו להגביר את האנרגיה של גבישים אחרים ולקדם בהירות ומיקוד. בשילוב עם טורמלין שחור, קוורץ שקוף יכול לעזור לטהר את הגוף מאנרגיות שליליות, לקדם תחושות של רוגע ובהירות.
– סמוקי קוורץ הוא גביש נוסף שניתן להשתמש בו בשילוב עם טורמלין שחור. מאמינים כי סמוקי קוורץ היא אבן הארקה עוצמתית, המסוגלת לעגן את הגוף לאנרגיה של כדור הארץ. נאמר גם שיש לו איכות הגנה, המסייעת להגן על הגוף מפני אנרגיות ורגשות שליליים. בשילוב עם טורמלין שחור, סמוקי קוורץ יכול לשפר את תכונות ההארקה וההגנה של האבן, ולקדם תחושת יציבות וביטחון רבה יותר.
– המטייט Hematite (המטיט) הוא בחירה פופולרית עבור אלה המבקשים לשפר את תכונות ההגנה של טורמלין שחור. המטיט ידוע ביכולתו לספוג אנרגיה שלילית ולקדם תחושות של רוגע ואיזון. בשימוש בשילוב עם טורמלין שחור, המטיט יכול לעזור לטהר את הגוף מאנרגיות שליליות, ולקדם תחושת יציבות רבה יותר.
– אוניקס שחור היא אבן נוספת בה משתמשים בדרך כלל בשילוב עם טורמלין שחור. האוניקס השחור הוא אבן מגן רבת עוצמה, המסוגלת להגן על הגוף מפני אנרגיות ורגשות שליליים. אומרים שהיא גם מקדמת תחושות של חוזק פנימי וחוסן. בשילוב עם טורמלין שחור, אוניקס שחור יכולה לקדם תחושת ביטחון והגנה רבה יותר.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: טורמלין שחור הוא גביש מוערך מאוד עם מגוון רחב של תכונות ריפוי. תכונות החיבור לטבע וההגנה שלו הופכות אותו לבחירה פופולרית עבור אלה המבקשים לטהר את גופם מאנרגיות שליליות ולקדם תחושות של רוגע ויציבות. בשילוב עם אבנים אחרות, ניתן לשפר את האנרגיה של אבן טורמלין שחור, ולקדם תחושת איזון והרמוניה רבה יותר בגוף ובנפש. בין אם נענוד אותו כתכשיט או נמקם בבית או על שולחן העבודה, טורמלין שחור הוא כלי רב עוצמה עבור אלה המבקשים לשפר את האנרגיה הרוחנית, הרגשית והפיזית.

היכן ניתן לרכוש טורמלין שחור / שרשראות טורמלין שחור?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות טורמלין שחור, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבני טורמלין שחור בקניון הרוחניות
» שרשראות טורמלין שחור
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות טורמלין שחור

שרשרת טורמלין שחור
שרשרת טורמלין שחור
שרשרת טורמלין שחור
שרשרת טורמלין שחור
אבן טורמלין / טורמלין שחור
אבן טורמלין / טורמלין שחור
טורמלין / טורמלין שחור
טורמלין / טורמלין שחור

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button