מדריך קריסטלים ואבני חן

קרנליאן Carnelian

אבן קרנליאן מעצימה אותנו ומדריכה כיצד לחיות את הרגע, ולראות את הטוב שבכל דבר. אבן זו מעוררת אחדות, ריפוי, שמחה ואהבה עם אמא אדמה. כמו כן היא משמשת לזימון שפע, פוריות, פריחה, מעוררת תשוקה ומיניות ומלווה אותנו להצלחה. קרנליאן היא אבן מיוחדת עם היסטוריה עשירה ותדר אנרגטי עוצמתי. אבן הקרנליאן מכילה את המינרל כלקדוני, והיא ידועה בצבעה הכתום-אדום. היא שימשה במשך אלפי שנים תרבויות עתיקות וזכתה להערכה רבה בשל תכונותיה הייחודיות.
ניתן למצוא את הקרנליאן בהודו, ברזיל, אורוגוואי ומדגסקר. צבעה התוסס נובע מנוכחות תחמוצת ברזל באבן. בימי קדם, האמינו כי קרנליאן נוצר מדם של דרקון, מה שהוסיף להילה המיסטית של אבן זו ולערכה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל קרנליאן הרגישו שיפור ביכולת לקבל ולהעניק אהבה, הגברת התשוקה, תחושת אופטימיות, ושיפור ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות קריסטל קרנליאן:
» זימון שפע
  » הגברת תשוקה   » מעודדת פוריות   » מזרימה אופטימיות  » מאזנת את צ'אקרת המין  » מגבירה את היכולת לייצר אינטימיות ופתיחות ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל קרנליאן?
» קריסטל קרנליאן בקניון הרוחניות

» שרשראות קרנליאן
לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I תמונות וסרטונים

משמעות ותכונות קרנליאן: קריסטל קרנליאן ידוע בסגולות הריפוי הרבות שלו. מאמינים שהוא מגביר מיניות, תשוקה, מזמן אהבה פתוחה וכנה, מגביר אנרגיה, מוטיבציה ויצירתיות. בנוסף, ידוע כי קרנליאן מספק הגנה מפני אנרגיות שליליות ומקדם חיוביות ואופטימיות.
צבעו של קרנליאן הוא בדרך כלל כתום-אדום, אך יכול להיות לו גם גוונים של חום, ורוד ואפילו לבן. הצבע קשור לחום, תשוקה וחיוניות. זוהי אבן המשמשת לעתים קרובות לקידום אנרגיה וריגושים אינטימיים, ומאמינים שהיא מעוררת את הצ'אקרה המקודשת, הקשורה ליצירתיות ולחושניות.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות קרנליאן: סגולותיו של קריסטל הקרנליאן רבות. אומרים שהוא משפר את ההערכה העצמית ואת הביטחון העצמי, והוא יכול לעזור לאדם להתגבר על מחשבות ורגשות שליליים. זו גם אבן של אומץ וכוח, והיא יכולה לעזור לאדם להתמודד עם אתגרים בנחישות ובחוסן.
ישנן דרכים רבות להשתמש בקרנליאן, כולל לענוד אותו כתכשיט, נשיאתו בכיס או בארנק, או הנחתו על שולחן ליד המיטה. אנשים שמשתמשים גם בקרנליאן במדיטציה, מחזיקים אותו בידם או מניחים אותו על צ'קרת המין כדי לשפר את האינטואיציה, החיבור למטרות החיים, והתובנה האלוהית.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בקרנליאן: מבחינה רוחנית, מאמינים כי קרנליאן משפר צמיחה רוחנית וחיבור לתודעה גבוהה יותר. אומרים שהוא מקדם הרמוניה ואיזון בגוף ובנפש, ועוזר לאדם להתחבר לאלוהי.
מבחינה רגשית, קרנליאן קשור לתחושות של אהבה, שמחה והתלהבות. מאמינים שהוא מקדם רגשות חיוביים ועוזר להתגבר על רגשות שליליים של כעס, קנאה ועצב.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן קרנליאן?
קריסטל קרנליאן מזוהה עם מזלות אריה, בתולה ומזל שור. אומרים שהוא משפר את החוזקות הטבעיות של סימנים אלה, כולל יצירתיות, תשוקה ונחישות.
להגברת התדר האנרגטי של אבן הקרנליאן ניתן לשלב אותה עם קוורץ שקוף, עין הנמר, סיטרין ואמטיסט. קריסטלים אלה יכולים לעזור להגביר את תכונות הקרנליאן וליצור שדה אנרגיה חזק ודינמי יותר.

סיכום: קרנליאן היא אבן יפה ועוצמתית שנערצה במשך מאות שנים בזכות תכונות הריפוי והצבע התוסס שלה. בין אם אתה עונד אותה כשרשרת, נושא אותה בכיס או משתמש בה במדיטציה, קרנליאן יכולה לעזור לשפר את האנרגיה שלך, לזמן אהבה, להגביר את היצירתיות ולקדם רגשות של חיוביות, אמונה ביכולת להיות מאושר ושמחת חיים אמיתית.

היכן ניתן לרכוש קריסטל קרנליאן / שרשראות קרנליאן?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות קרנליאן, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל קרנליאן בקניון הרוחניות
» שרשראות קרנליאן
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות קריסטל קרנליאן

אבן קרנליאן סגולות / אבני קרנליאן
אבן קרנליאן סגולות / אבני קרנליאן
אבן קרנליאן סגולות / אבני קרנליאן
אבן קרנליאן סגולות / אבני קרנליאן
קרנליאן / אבני קרנליאן
קרנליאן / אבני קרנליאן

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button