מדריך קריסטלים ואבני חן

קריסופראס / קריסופרס Chrysoprase

קריסופראס היא אבן חן ירוקה ויפהפייה (ונדירה) ששימשה במשך מאות שנים בשל סגולותיה המרפאות והרוחניות. קריסופראס היא סוג של מינרל כלקדוני בעל צבע ירוק עז ומלא חיים הקשור לשפע, צמיחה וחיוניות.
את אבן הקריסופראס ניתן למצוא באוסטרליה, רוסיה וארצות הברית. הקריסופראס היקר והאיכותי ביותר מגיע מאוסטרליה. מאמינים כי לקריסופראס תכונות ריפוי פיזיות ורגשיות רבות. מטפלים רוחניים מאמינים כי היא מועילה בטיפול בחרדה, דיכאון ובעיות רגשיות מהעבר שאנחנו "סוחבים" עימנו. בנוסף, היא נחשבת כמקדמת צמיחה, איזון רגשי, ורווחה כללית. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן קריסופראס הרגישו איזון ריגשי, הצליחו להתגבר על משברים מהעבר, חוו ירידה בחרדות, ושיפור הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן קריסופראס:
» צמיחה רוחנית והתחדשות
  » הפחתת חרדות   » אהבה עצמית   » זימון שפע כלכלי  » שפע וחיוניות » אופטימיות ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני קריסופראס?
» אבן קריסופראס בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני קריסופראס
» עוד פריטים עם אבן קריסופראס

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסופראס: קריסופראס קשורה לצ'אקרת הלב, הממוקמת במרכז בית החזה. הצבע המזוהה עם צ'אקרת הלב הוא ירוק, שהוא גם צבעו של אבן הקריסופראס.
לאבן קריסופראס יש תכונות רוחניות חזקות ותדר אנרגטי חיובי. היא קשורה לצמיחה, שפע וחיוניות, והוא משמשת לעתים קרובות כמקדמת צמיחה רוחנית, הגשמה עצמית ושלווה פנימית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות קריסופראס: לאבן קריסופראס מספר סגולות, כולל ריפוי רגשי, שפע, צמיחה וחיוניות. אומרים שהיא גם מקדמת אהבה עצמית, סליחה וחמלה. הצבע הירוק המדהים של אבן זו מאפשר קבלת תדר אנרגטי חיובי שעשוי להשיע על כל אחד ואחת.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בקריסופראס: ניתן להשתמש בקריסופראס במגוון דרכים, כולל לענוד אותה כתכשיט, נשיאתה בכיס, או הנחתה על הגוף במהלך ריפוי ומדיטציה בדמיון מודרך.
משמעות רגשית של קריסופראס:
קריסופראס קשורה לעתים קרובות לריפוי רגשי ואיזון. מטפלים רוחניים מאמינים שהיא עוזרת בהתמודדות עם בעיות רגשיות כמו חרדה, דיכאון ומתח. היא מקדמת אהבה עצמית, סליחה וחמלה, מה שהופך אותה לכלי בעל ערך עבור אלה המבקשים לרפא פצעים רגשיים מהעבר ולטפח דימוי עצמי חיובי יותר.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן קריסופראס?
באסטרולוגיה אבן קריסופראס קשורה למספר מזלות, כולל מזל שור, סרטן ומאזניים. זאת מכיוון שהיא עוזרת לריפוי רגשי, צמיחה ואיזון.
שילובי אבנים:
מומלץ לשלב אבני קריסופראס עם רוז קוורץ, סיטרין וקוורץ שקוף. מאמינים כי אבנים אלו פועלות יחד כדי לקדם ריפוי רגשי, שפע וחיוביות.
– רוז קוורץ הוא גביש ורוד המזוהה עם צ'אקרת הלב.ידועה ביכולתה לקדם אהבה עצמית וחמלה, מה שהופך אותה לאבן מצוינת לשילוב עם קריסופראס.
– קריסטל סיטרין ידוע ביכולתו לקדם ביטחון והערכה עצמית, מה שהופך אותו לכלי בעל ערך עבור אלה המבקשים לטפח דימוי עצמי חיובי יותר.
– קוורץ שקוף הוא גביש שקוף המשויך לכל הצ'אקרות, מה שהופך אותו לכלי רב עוצמה להגברת האנרגיה של אבנים אחרות. הוא ידוע ביכולתו להגביר את האנרגיה ולקדם צמיחה רוחנית.

סיכום: קריסופראס היא אבן יפה ועוצמתית שיכולה לעזור להכניס איזון, ריפוי ואנרגיה חיובית לחייכם. בין אם אתם מבקשים לרפא פצעים רגשיים, לטפח דימוי עצמי חיובי יותר או לקדם צמיחה רוחנית, קריסופראס יכול להיות כלי רב ערך במסע שלכם לעבר איזון, צמיחה רוחנית והגשמה עצמית.

היכן ניתן לרכוש קריסטל קריסופראס / שרשראות קריסופראס?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות קריסופראס, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסופראס בקניון הרוחניות
» שרשרת קריסופראס
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות אבן קריסופראס

קריסופראס / אבן חן קריסופראס
קריסופראס / אבן חן קריסופראס
שרשרת קריסופראס / אבן חן קריסופראס
שרשרת קריסופראס / אבן חן קריסופראס

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button