מדריך קריסטלים ואבני חן

פלואוריט – Fluorite

קריסטל פלואוריט – אבן חן פלואוריט היא אבן צבעונית ומבוקשת מאוד ששימשה במשך מאות שנים בשל סגולותיה המרפאות והרוחניות הרבות. הוא ידוע בשל מגוון הצבעים היפה שלו, כולל סגול, ירוק, כחול, צהוב וצלול. במאמר זה, נגלה את ההיבטים הרבים של אבן החן המדהימה הזו, כולל מקורה, תכונות הריפוי, הצ'אקרה והצבעים, סגולות, אופן השימוש, משמעות רגשית ורוחנית, קריסטלים וגלגל המזלות, ואילו שילובי אבנים יכולים לשפר את האנרגיה שלה.

קריסטל פלואוריט הוא מינרל שניתן למצוא אותו בין היתר בסין, מקסיקו, ארצות הברית וארגנטינה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל פלואוריט הרגישו הגנה אנרגטית, שיפור בהירות מחשבתית, שיפור בריכוז, איזון רגשי, שלווה והרמוניה עם הסובבים אותם, הקריסטל הגביר את היצירתיות, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות קריסטל פלואוריט:
» שיפור בהירות מחשבתית
  » שיפור ריכוז   » איזון רגשי ויציבות   » הגנה אנרגטית  » ניקוי רעלים  » זימון אושר ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל פלואוריט?
» קריסטל פלואוריט בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני פלואוריט
» עוד פריטים עם אבן פלואוריט

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל פלואוריט: קריסטל פלואוריט ידוע בסגולות הריפוי הרבות שלו, כולל יכולתו לשפר בהירות מחשבתית, לשפר את הריכוז ולהגביר את האינטואיציה. נאמר גם שהוא עוזר לשחרר אנרגיה שלילית ולקדם איזון רגשי ויציבות. מאמינים כי פלואוריט מסייע בהגנה אנרגטית וניקוי רעלים.
פלואוריט קשור לצ'אקרות העין השלישית, כמו גם לצ'אקרות הלב והגרון (בהתאם לצבע שלה). אבן החן פלואוריט מגיעה במגוון צבעים, כולל סגול, ירוק, כחול, צהוב ושקוף.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות פלואוריט: פלואוריט הוא קריסטל של בהירות מחשבתית, צמיחה רוחנית ויציבות רגשית. אומרים שקריסטל זה גם מקדם יצירתיות ואינטואיציה, ומאמינים שהוא עוזר בקבלת החלטות ופתרון בעיות ודילמות. אבן זו קשורה גם להגנה (פיזית ורוחנית כאחד), ונאמר שהיא עוזרת להגן על העונד אותה מאנרגיה שלילית.
מטפלים בקריסטלים ודמיון מודרך אומרים שקריסטל פלואוריט הוא קריסטל של צמיחה והארה רוחנית. מאמינים שהוא משפר את האינטואיציה ואת היכולות הנפשיות, כמו גם מקדם חיבור עמוק יותר למדריכים רוחניים. האבן קשורה גם ליסוד האוויר, ונאמר שהיא עוזרת לפתוח את התודעה ולקדם בהירות מחשבתית ומיקוד.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בפלואוריט: ניתן לענוד קריסטל פלואוריט כשרשרת, לשאת אותו בכיס או בארנק, או להניח על שולחן העבודה או בחלל הבית. הוא משמש לעתים קרובות במדיטציה בדמיון מודרך, או על ידי החזקת האבן או על ידי הסתכלות על גביש פלואוריט. ניתן להשתמש בפלואוריט גם בריפוי אנרגטי, על ידי הנחת האבן על מרכזי האנרגיה בגוף.
משמעות רגשית של פלואוריט: פלואוריט קשור לעתים קרובות לריפוי רגשי, במיוחד כשמדובר בהגנה, בקידום איזון ויציבות רגשית. מאמינים שאבן פלואוריט עוזרת לשחרר רגשות שליליים, כגון כעס, חרדה ודיכאון, ולקדם תחושת שלווה ורוגע פנימיים.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן פלואוריט?
באופן מסורתי ועל פי האסטרולוגיה המערבית פלואוריט מזוהה עם המזלות של מזל גדי ודגים. מאמינים שאבן זו עוזרת למזלות אלה להתחבר לאינטואיציה וליצירתיות שלהם, תוך כדי קידום איזון רגשי ויציבות. מכיוון שלאבן זו יש תכונות וסגולות רבות – היא מצויינת לכל גלגל המזלות.
כשמדובר בשילובי אבנים, ניתן לשלב פלואוריט עם מגוון רחב של אבנים וקריסטלים אחרים כדי להגביר את תכונות הריפוי שלו.
ניתן לשלב את הפלואוריט עם אבנים אחרות כדי לשפר את הסגולות והתדר האנרגטי. כמה שילובים פופולריים כוללים: אמטיסט לצמיחה רוחנית ואינטואיציה, קוורץ לריפוי רגשי, קוורץ שקוף לבהירות וריכוז. מומלץ לשלב פלואוריט גם עם טורמלין שחור או אובסידיאן להגנה מפני אנרגיה שלילית.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: פלואוריט היא אבן חן עוצמתית ורב-תכליתית בעלת מגוון רחב של תכונות ריפוי ורוחניות. בין אם מחפשים לקדם בהירות מחשבתית, ריפוי רגשי, צמיחה רוחנית או הגנה, פלואוריט יכול לעזור להשיג את המטרות שלך. על ידי ענידת פלואוריט כשרשרת, נשיאה בתיק, או שימוש בו במדיטציה או בריפוי אנרגטי.
מגוון הצבעים פלואוריט הופכים אותה לאבן רב-תכליתית לעבודה עם היבטים שונים של האני הפנימי. בין אם אנו מעוניינים לפתוח את העין השלישית ולהתחבר לאינטואיציה, לקדם איזון רגשי ויציבות, או לנצל את הפוטנציאל היצירתי שבנו.
אבן חן פלואוריט היא אבן חן עוצמתית המציעה מגוון רחב של תכונות וסגולות ריפוי ורוחניות. שילוב קריסטל פלואוריט יעזור לנו לנצל את מלוא הפוטנציאל ולהשיג את המטרות.

היכן ניתן לרכוש קריסטל פלואוריט / שרשראות פלואוריט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות פלואוריט, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל פלואוריט בקניון הרוחניות
» שרשראות פלואוריט
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל פלואוריט

אבן חן פלואוריט / קריסטל פלואוריט
אבן חן פלואוריט / קריסטל פלואוריט

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button