מדריך קריסטלים ואבני חן

לברדורייט Labradorite

הלברדורייט הוא גביש מדהים ביופיו הידוע ביופי הססגוני שלו. מטפלים בקריסטלים מכנים אבן זו "אבן הכוכבים". הבזקי הכחול, הירוקים והזהב שנראים זזים ומשתנים ככל שהוא קולט את האור. הלברדורייט נמצא במקומות כמו פינלנד, מדגסקר וקנדה. אומרים שיש לה השפעה מרגיעה על הנפש ויכולה לעזור להפחית חרדה ומתח, להעצים את היכולת למצות את הפוטנציאל והיא מפתחת יצירתיות. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל הרגישו הארה רוחנית, הפחתת חרדה ומתח, הגברת האינטואיציה, העצמת חוזקות ושיפור יכולת ההתמדה, חיזוק בטחון עצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן לברדורייט:
» הגברת האינטואיציה
  » חיזוק ההילה   » הארה רוחנית   » הפחתת חרדה ומתח  » הגנה מפני אנרגיות שליליות  » חיזוק מודעות עצמית ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל לברדורייט?
» קריסטל לברדורייט בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני לברדורייט סיטרין
» עוד פריטים עם אבן לברדורייט

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן לברדורייט: מאמינים שלברדורייט היא אבן מרפא עוצמתית, בעלת תכונות שיכולות לסייע בריפוי פיזי, רגשי ורוחני. אומרים שיש לה השפעה מרגיעה על הנפש ויכולה לעזור להפחית חרדות ומתחים. נאמר גם שיש לו השפעה חיובית על מערכת החיסון.
אבן לברדורייט קשורה לצ'אקרת העין השלישית ולצ'אקרת הכתר. צ'אקרת העין השלישית אחראית על אינטואיציה, בהירות ותובנה, בעוד שצ'קרת הכתר קשורה לרוחניות ולהארה. צבעי הלברדורייט משקפים היטב את היכול שלה לאזן את האנרגיות ולהביא לרגיעה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן חן לברדורייט: לאבן לברדורייט יש מספר סגולות, כולל הגנה, העצמת חוזקות ושיפור יכולת ההתמדה. מאמינים שהיא משמשת גם כהגנה מפני אנרגיות שליליות ויכולה לעזור לחזק ולאזן את ההילה. בתרבויות עתיקות האמינו שאבן חן זו יכולה לעזור להגביר את כוח הרצון והנחישות של האדם, מה שמקל על התגברות על מכשולים והשגת מטרותיו.

בנוסף לתכונות הריפוי שלה, הלברדורייט קשורה גם לצמיחה רוחנית ולהארה. אומרים שהיא משפרת את האינטואיציה ואת היכולות הנפשיות להתמודד עם קשיי החיים, והוא יכול לעזור להקל על התקשורת עם מדריכים רוחניים וכוחות עליונים.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בלברדורייט: ישנן מספר דרכים להשתמש בלברדורייט למטרות ריפוי והגברת הרוחניות. ניתן לשאת אותה איתך בכיס או לענוד אותו כשרשרת כדי ליהנות מהתדר האנרגטי של אבן מיוחדת זו.

הלברדורייט קשור לריפוי רגשי, במיוחד בתחומי ההערכה העצמית וחיזוק הבטחון העצמי. מאמינים שהיא עוזרת להגביר את המודעות העצמית, ויכולה לסייע בהתגברות על דפוסי מחשבה והתנהגות שמעכבים אותנו.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן לברדורייט?
הלברדורייט מזוהה במיוחד עם המזלות אריה, מזל עקרב, קשת ומזל דגים. עבור מזלות אלה, אומרים שהיא משפרת את היצירתיות, האינטואיציה וכוח הרצון. לכן, אבן הלברדורייט מומלצת לכל המזלות.
שילובי אבנים וקריסטלים: ניתן לשלב את הלברדורייט עם מספר אבנים אחרות כדי לחזק את התדר האנרגטי וההשפעות שלה. כמה שילובים פופולריים כוללים שילוב שלו עם קוורץ שקוף כדי להגביר את האנרגיה שלו, או עם קריסטל אמטיסט להגברת המודעות הרוחנית. שילובו עם טורמלין שחור יכול לספק הגנה נוספת מפני אנרגיות שליליות.

סיכום: אבן לברדורייט היא גביש רב עוצמה שיכולה לסייע בריפוי פיזי, רגשי ורוחני. הקשר שלה עם העין השלישית וצ'אקרות הכתר, כמו גם הצבעים המרגיעים שלה, הופכים אותה לבחירה פופולרית עבור אלה שמחפשים צמיחה, חיים מאושרים והארה רוחנית.

היכן ניתן לרכוש אבן לברדורייט / שרשרת לברדורייט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות לברדורייט, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן לברדורייט בקניון הרוחניות
» שרשראות לברדורייט
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות אבן לברדורייט

לברדורייט / אבן לברדורייט
לברדורייט / אבן לברדורייט
תליון לברדורייט / שרשרת לברדורייט
תליון לברדורייט / שרשרת לברדורייט

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button