מדריך קריסטלים ואבני חן

לפיס לזולי (לאפיס) Lapis Lazuli

לפיס לזולי (לאפיס) הוא סלע כחול עמוק, שזכה להערכה בזכות יופיו וסגולות מרפאות במשך אלפי שנים. השם "לפיס לזולי" מגיע מהמילה הלטינית "לפיס", שפירושה אבן, ומהמילה הפרסית "לזהורד", שפירושה כחול. לאבן חן זו היסטוריה עשירה והיא ידועה בתכונות הריפוי והרוחניות הרבות שלה. לאפיס לזולי היא גם אחת מאבני החושן של הכוהן הגדול ויש לה שימושים כבר אלפי שנים.
אבן לפיס לזולי ידועה בסגולות הריפוי הרבות שלה. סגולות אבני לאפיס הן בין היתר: השפעה מרגיעה על הנפש, משפרת את האינטואיציה הפנימית, הגברת היכולת לזכור חלומות, הגברת יכולת התקשור עם מדריכים רוחניים, שיפור יכולת השכנוע, זימון שפע לחיים והיא ידועה גם כמקדמת ריפוי רגשי ואיזון. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן לפיס לזולי הרגישו שיפור בתקשורת עם הסביבה, שיפור ביכולת ביטוי עצמי וצמיחה רוחנית, שינה טובה וארוכה יותר, הקריסטל הגביר את יכולת התיקשור, ושיפר את היכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות לפיס לזולי:
» שיפור אינטואיציה
  » תקשורת טובה יותר   » יכולת לממש את הרצונות הפנימייים   » יצירת מרחב מוגןשינה טובה וארוכה יותר  » איזון  » שיפור אמונה בצדקת הדרך ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני לפיס (לאפיס)?
» אבני לפיס לזולי בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני לפיס לזולי
» עוד פריטים עם אבן לפיס לזולי

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן לפיס לזולי: המקור של אבני לאפיס לזולי נמצא במספר מדינות, כולל אפגניסטן, צ'ילה ורוסיה. אבן חן זו מורכבת ממספר מינרלים, כולל לזוריט, קלציט ופיריט, המעניקים לה את הצבע הכחול הייחודי שלה, נקודות לבנות, וכתמי הזהב.
צבעה של לפיס לזולי הוא כחול עמוק, המזוהה עם סגולות כמו אמת, חוכמה ואומץ. כחול קשור גם לתקשורת וביטוי עצמי, בעוד שכתמי זהב קשורים לשפע ושגשוג. ישנן מספר דרכים להשתמש באבני לאפיס ותכשיטים עם אבן לאפיס.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות לפיס לזולי: מבחינת הסגולות, מבחינה רגשית, מטפלים רבים משתמשים באבני לאפיס לזולי כמקדמים ריפוי רגשי והגעה לאיזון. אבן מיוחדת זו עוזרת כם לשיפור יכולת ביטוי עצמי ולתקשורת, והיא מקדמת תחושה של שלווה פנימית.
לפיס לזולי מאפשרת צמיחה, שיפור יכולת תיקשור עם מדריכים רוחניים, והתעוררות. מאמינים שהיא משפרת את האינטואיציה, משפרת את יכולות להצליח (בגלל שהיא מזמנת שפע), ומקדמת חיבור לרמות תודעה גבוהות יותר.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בלפיס לזולי: מבחינה רוחנית, לפיס לזולי קשורה לצ'קרות העין השלישית והגרון. היא עוזרת לתקשורת, ביטוי עצמי וצמיחה רוחנית. צ'אקרת העין השלישית קשורה לאינטואיציה וליכולות הנפשיות, בעוד שצ'קרת הגרון קשורה לתקשורת ולביטוי עצמי.
אבן לאפיס ביהדות: לאפיס לזולי היא אחת האבנים ששימשו את הכהן הגדול והיא חלק מאבני החושן. אבן זו מייצגת את שבט יששכר והאמינו שיש לה סגולות מרפא.
ניתן לענוד כתכשיט, לשאת אותו בתיק, להניח על שולחן העבודה, או להניח אותו על הגוף במהלך מדיטציה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן לפיס לזולי?
באסטרולוגיה, אבן לפיס לזולי קשורה למזלות מזל קשת ומאזניים. מאמינים שהיא משפרת את החוזקות הטבעיות ומקדמת איזון רגשי, צמיחה רוחנית, מעניקה אומץ ומשפרת את התקשורת הבינאישית.
כשזה מגיע להגברת התדר האנרגטי של לפיס לזולי, שילובה עם אבנים אחרות יכול להיות יעיל ביותר. לדוגמה, שילוב שלה עם אמטיסט יכול לשפר את התדר הרוחני, בעוד ששילובו עם סיטרין יכול לשפר את תכונות של זימון השפע והשגשוג. מומלץ לשלב את הלאפיס גם עם אבנים כמו סודלייט או פלואוריט כדי לשפר את תכונות התקשורת והרוחניות שלה.

סיכום: לפיס לזולי היא אבן חן יפהפייה שזוכה להערכה רבה בשל סגולות רוחניות ששימשו במשך אלפי שנים תרבויות רבות. בין אם אבן לאפיס נלבשת כתכשיט אנרגטי או משמשת במהלך מדיטציה, אבן חן זו יכולה לעזור לקדם ריפוי רגשי, צמיחה רוחנית וחיבור לרמות תודעה גבוהות יותר. על ידי שילובה עם אבנים אחרות, ניתן לשפר את התדר האנרגטי ולקבל מכלול שלם של אנרגיות מעצימות.

היכן ניתן לרכוש אבני לפיס לזולי / שרשרת לפיס לזולי?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות לפיס לזולי, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן לפיס לזולי בקניון הרוחניות
» שרשראות לפיס לזולי
» עוד פריטים עם אבן לפיס לזולי

כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות אבנים ותכשיטי לפיס לזולי

אבן לפיס לזולי
אבן לפיס לזולי
שרשרת לפיס לזולי
שרשרת לפיס לזולי
לפיס לזולי סגולות ותכונות
לפיס לזולי סגולות ותכונות

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button