מדריך קריסטלים ואבני חן

מלכית / מלכיט Malachite

מלכית / מלאכיט היא אבן חן מהידועות והעתיקות בעולם. צבעה הירוק והתדר האנרגטי שלה משמשים להגנה מארנגיות שליליות, זימון אנרגיות חיוביות, שיפור שכרון חלומות, התחדשות וטרנספורמציה תוך שיפור היכולת לממש את המטרות. מלאכיט הוא מינרל ירוק על בסיס נחושת, ששימש במשך מאות שנים בשל תכונותיו המרפאות והרוחניות. ניתן למצוא אבן חן זו בעיקר ברוסיה, קונגו וארצות הברית. לאבן זו היסטוריה עשירה ושימוש נרחב ביהדות בגלל יופיה הייחודי ותכונותיה המועילות. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן מלאכיט הרגישו רוגע, הגנה מאנרגיות שליליות, שיפור האמונה ביכולת לעשות שינויים חיוביים בחיים, חמלה, יכולת להתגבר על ארועים מהעבר, הגברת היכולת לזכור חלומות ואיזון של צ'אקרת הלב.

סגולות קריסטל מלכית:
» הגנה מאנרגיות שליליות
  » הגברת יכולת להתגבר על משברים   » יכולת ליצור שינוי חיובי בחיים   » שיפור שינה   » זכרון חלומות  » זימון אהבה ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן מלכית?
» אבן מלאכיט בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני מלכיט
לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות I תמונות וסרטונים

תכונות ומשמעות אבן מלכית: מלאכיט ידועה בסגולות הריפוי העוצמתיות שלה. אומרים שהיא אבן מצויינת להגנה מעין רעה, לאיזון צ'אקרת הלב. כמו כן, עדויות של אנשים שהשתמשו באבן זו במהלך מדיטציה סיפרו שיש לה אפקט ניקוי אנרגטי רב עוצמה על הגוף.
מלאכיט ידועה בעיקר בזכות צבעה הירוק העמוק, הנגרם מתכולת הנחושת הגבוהה שבה. האבן יכולה לנוע בין ירוק בהיר לירוק כהה (לעיתים עד שחור). לעתים קרובות נראה באבן פסים וטקסטורות מאוד מיוחדות. התדר האנרגטי של הצבע הירוק מקדם אהבה, חמלה וריפוי רגשי. מטפלים בקריסטלים משתמשים במלכיט גם כאבן שעוזרת לטרנספורמציה, יצירת שינויים, הפחתת חרדות, וכזו שעוזרת לשחרר דפוסים ישנים וליצור חדשים.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות מלכיט: מבחינת הסגולות, אומרים שלמלכיט יש אפקט ריפוי רגשי רב עוצמה ויכולת הגנה מאנרגיות שליליות. מאמינים שהיא עוזרת לשחרר דפוסים ישנים ורגשות שליליים, מה שמאפשר צמיחה ושינוי חיובי. כמו כן, אומרים שהאבן עוזרת לאיזון רגשי ומעודדת תחושת רוגע, הגנה מאנרגיות שליליות ועין רעה.
ניתן להשתמש במלאכיט בדרכים רבות ושונות. ניתן לענוד אותה כתכשיט, להניח אותה בחדר או על שולחן העבודה, או להשתמש בה במהלך מדיטציה בדמיון מודרך. אומרים שהיא יעילה ביותר כאשר היא באזור צ'אקרת הלב או מוחזקת במהלך מדיטציה.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש במלכיט: מבחינה רוחנית ובנוסף לסגולות הריפוי שלו, אומרים למלאכיט גם משמעות רוחנית רבת עוצמה. מאמינים שהיא אבן של טרנספורמציה, שעוזרת לשחרר דפוסים ישנים ומאפשרת מיצוי של מלוא הפוטנציאל האישי. נאמר גם שהיא עוזרת לחיבור לאינטואיציה ולהדרכה רוחנית, וניתן להשתמש בו כדי להתחבר לאני הפנימי האמיתי.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן מלכית?
באסטרולוגיה המערבית מלאכיט קשורה למזלות מזל שור, מזל עקרב וגדי. אומרים שהיא יעילה ביותר בשילוב עם אבני צ'קרת לב אחרות, כגון רוז קוורץ ורודונייט. אבנים אחרות שיכולות לשפר את התדר האנרגטי של מלאכיט כוללות את אבני החן טורקיז וטורמלין שחור.

סיכום: מלאכיט היא אבן עוצמתית בעלת סגולות ריפוי ורוחניות רבות. צבעה הירוק העשיר הופכים אותה לאהובה במיוחד בקרב חובבי אבני חן, וניתן להשתמש באנרגיה העוצמתית שלה במגוון דרכים. בין אם נענוד כתכשיט, נמקם בחדר (או על שולחן העבודה) או בשימוש במדיטציה, מלאכיט הוא כלי רב ערך לכל מי שמחפש הגנה, ריפוי רגשי וצמיחה רוחנית.

היכן ניתן לרכוש קריסטל מלכית / שרשראות מלכית?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות מלכית, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
»אבן מלאכיט בקניון הרוחניות
» שרשראות מלכית
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תמונות אבני מלכית ותכשיטים

מלכיט / מלכיט תכונות
מלכיט / מלכיט תכונות
שרשרת עם מלכיט
שרשרת עם מלכיט
אבן מלכיט
אבן מלכיט

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button