מדריך קריסטלים ואבני חן

מונסטון Moonstone

מונסטון (אבן הירח) היא אבן חן ייחודית ומרתקת עם היסטוריה ארוכה של שימוש בתכשיטים וריפוי אנרגטי. זהו סוג של מינרל פלדספר בעל זוהר חלבי ואטום שמזכיר את אור הירח. האבן נקראת על שם יכולתה להחזיר אור כמו הירח. אבן ירח שימשה בריפוי במשך מאות שנים וידועה בתכונותיה החזקות.
מונסטון ניתן למצוא בעיקר בהודו, סרי לנקה, ברזיל, אוסטרליה וארצות הברית. אבני הירח היקרות והאיכותיות ביותר מגיעות מסרי לנקה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן המונסטון הרגישו עידוד צמיחה פנימית, יציבות רגשית והרמוניה.

סגולות מונסטון:
» צמיחה ממקום עוצמתי
  » חיזוק אינטואיציה   » הפחתת חרדות   » הרמוניה  » שיפור ביצירתיות  » חיזוק היכולת לממש את מטרות ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני מונסטון?
» אבן מונסטון בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני מונסטון

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן מונסטון: אבן ירח קשורה לעתים קרובות לריפוי רגשי ואיזון. מאמינים שזה עוזר עם בעיות רגשיות כמו חרדה, דיכאון ומתח. היא גם נחשבת כמשפרת מצב רוח ומפחיתה חרדות.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות מונסטון: מטפלים רוחניים מאמינים שיש לאבן מונסטון סגולות ריפוי רבות, הן פיזית והן רגשית. היא עוזרת בהפחתת בעיות תדירות מחזור ויש הטוענים שהיא עשויה לעזור גם בבעיות פוריות. מבחינה רגשית, אומרים שזה עוזר לאיזון רגשי, הרגעת הנפש ושיפור האינטואיציה.
אבן הירח קשורה לצ'אקרת הכתר, הממוקמת בחלק העליון של הראש והיא עוזרת לאזן צ'אקרה זו.
סגולות אבן מונסטון כוללות עידוד צמיחה פנימית, יציבות רגשית והרמוניה. מטפלים משתמשים באבן זו גם לקדם צמיחה רוחנית, חיזוק היכולת לממש את מטרות, ושיפור אינטואיציה.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש במונסטון: מבחינה רוחנית, ניתן להשתמש באבן מונסטון במגוון דרכים, כולל לענוד אותה כתכשיט, נשיאתה בכיס או בארנק, או הנחתה מתחת לכרית בזמן השינה. ניתן להשתמש בה גם במהלך מדיטציה או להניח על הגוף במהלך סשן ריפוי. כאמור, לאבן מונסטון תכונות רוחניות חזקות. זה קשור לתדר האנרגטי שמחובר לאנרגיה הנשית, והיא משמשת לעתים קרובות בתרגולים רוחניים כדי לשפר את האינטואיציה, היצירתיות והאיזון הרגשי.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן מונסטון?
אבן ירח קשורה למספר מזלות, כולל סרטן, מאזניים ועקרב. בגלל התכונות המאזנות של אבן זו אומרים שהיא עוזרת לאיזון רגשי ולצמיחה רוחנית, לכל המזלות.
שילוב אבנים:
ניתן לשלב אבן מונסטון עם מספר אבנים אחרות כדי לשפר את האנרגיה שלה, כולל אמטיסט, לברדוריט ורוז קוורץ. מאמינים כי אבנים אלו פועלות יחד כדי לקדם איזון רגשי, צמיחה רוחנית ואינטואיציה.
– אמטיסט ידועה ביכולתה להרגיע את הנפש ולקדם איזון רגשי, מה שהופך אותה לאבן מצוינת לשילוב עם מונסטון במהלך מדיטציה או מפגשי ריפוי.
– לברדורייט ידוע ביכולתו לשפר את האינטואיציה והמודעות הרוחנית, מה שהופך אותו לכלי רב עוצמה עבור אלה המבקשים להעמיק את התרגול הרוחני שלהם.
– רוז קוורץ ידועה ביכולת לקדם אהבה עצמית וחמלה, מה שהופך אותה לכלי רב עוצמה עבור אלה המבקשים לרפא פצעים רגשיים ולטפח דימוי עצמי חיובי יותר.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: מונסטון היא אבן מרתקת ועוצמתית עם היסטוריה ארוכה של שימוש בריפוי ותרגול רוחני. היא קשורה למספר צ'אקרות וסגולות, ומאמינים שיש לו תכונות ריפוי רבות. בשילוב עם אבנים אחרות כמו אמטיסט, לברדוריט ורוז קוורץ, היא יכולה לשפר ולקדם איזון רגשי, צמיחה רוחנית ואינטואיציה. בין אם אתם מבקשים להעמיק את התרגול הרוחני שלכם, לרפא פצעים רגשיים או פשוט להגיע לאיזון ולממש את המטרות, אבן מונסטון היא כלי רב ערך שיכולה לעזור במסע שלכם.

היכן ניתן לרכוש מונסטון / שרשראות מונסטון?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות מונסטון, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן מונסטון בקניון הרוחניות
» שרשראות מונסטון
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button