מדריך קריסטלים ואבני חן

אופל (לשם) Opal

אופל היא אבן מרתקת ומהפנטת עם שלל סגולות ומשמעות רוחנית. מקור השם אופל מהמילה בסנסקריט "אופלה", שפירושה אבן יקרה והיא בעלת משמעות רוחנית ואנרגטית רבה. המקור של אבני אופל הוא אוסטרליה, מקסיקו וארצות הברית. ביהדות האופל מכונה לשם, אחת מהאבנים שמופיעה בחושן של הכהן הגדול והיא משוייכת לשבט דן. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן אופל הרגישו שיפור בהערכה עצמית, שחרור חסימות רגשיות, איזון רגשי, שיפור יצירתיות, דמיון מוגבר ואינטואיציה חזקה.

סגולות אבן אופל:
» שחרור חסימות רגשיות
  » שיפור הערכה עצמית   » איזון רגשי   » צמיחה ומודעות רוחנית  » הגנה  » שיפור יחסים ועוד…

היכן ניתן להשיג אופל?
» אבן אופל בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אופל
» עוד פריטים עם אבן אופל

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן אופל: אופל ידועה בסגולות הריפוי הרגשיות שלה, במיוחד בהגברת המודעות העצמית, ההערכה העצמית והערך העצמי. מאמינים שהיא גם עוזרת בעיבוד רגשי ובשחרור חסימות רגשיות. אבן חן מיוחדת זו מעורר יצירתיות, דמיון ואינטואיציה. מבחינה פיזית, אופל נחשבת כמסייעת לבעיות עיניים ועור.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן אופל: סגולותיה של אופל קשורות לסגולותיה הרגשיות והרוחניות, כולל הגברת הביטחון העצמי, חיזוק מערכות יחסים והגברת הצמיחה הרוחנית. מדריכים רוחניים מאמינים שהיא עוזרת לביטוי ומשיכת שפע.

מבחינה רגשית, אבן אופל מסייעת לשחרר רגשות שליליים ולשפר רגשות חיוביים, לקדם איזון רגשי ורווחה. מבחינה רוחנית, מאמינים שהיא מחברת אותנו למחוזות גבוהים יותר ומסייעת בצמיחה ומודעות רוחנית.

תדר אנרגטי ושימוש באבני אופל: .

מבחינת צ'אקרות, אופל קשורה לצ'אקרות הלב והכתר, מקדמת מודעות רוחנית וחיבור אלוהי. הצבעים של אופל מחזיקים גם במשמעויות סמליות, כמו אופל לבן לטוהר ותמימות, אופל שחור להגנה והארקה, ואופל אש לתשוקה ויצירתיות.כדי להשתמש באופל, ניתן לענוד אותה כתכשיט עם משמעות, לשאת אותה בכיס או בארנק, להניח על שולחן העבודה או להשתמש בה במהלך מדיטציה בדמיון מודרך.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אופל?
מבחינת הקשר לגלגל המזלות, אופל קשורה למאזניים, עקרב ודגים.
כדי להגביר את האנרגיה של אופל, מומלץ לשלב אותה עם אבנים אחרות כגון מונסטון, אמטיסט ורוז קוורץ. מונסטון משפרת את הקשר של אופל לאינטואיציה, תכשיטי קריסטל אמטיסט מגבירים את התכונות הרוחניות של אופל, ורוז קוורץ משפרת את היכולת לקדם ריפוי רגשי ואהבה עצמית.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אבן אופל היא אבן מהפנטת עם מגוון של סגולות ריפוי. התכונות הרגשיות והרוחניות שלו הופכות אותו לבחירה פופולרית לריפוי קריסטל ותרגולי מדיטציה. כדי לשפר את האנרגיה של אופל, מומלץ לשלב אותה עם אבנים אחרות המשלימות ומחזקות את הסגולות והמשמעות הרוחנית. תכונותיה.

היכן ניתן לרכוש אבן אופל / שרשרת אופל?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אופל, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן אופל בקניון הרוחניות
» שרשראות עם אבן אופל
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן אופל

אבן אופל משמעות / אבן אופל סגולות
שרשרת אבני אופל
שרשרת אבני אופל

 

שרשרת עם אבני אופל
שרשרת עם אבני אופל

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button