מדריך קריסטלים ואבני חן

אוונטורין כתום Orange aventurine

אוונטורין כתום הוא גביש ייחודי ותוסס הידוע בסגולות הריפוי העוצמתיות שלו, במשמעויות הרוחניות והרגשיות ובתדר האנרגטי המיוחד שלו. אוונטורין כתום מכיל מינרלים כגון המטיט או גתיט בתוך הגביש. מקור האוונטורין הכתום נמצא בעיקר בברזיל, הודו, רוסיה וספרד. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של קריסטל אוונטורין כתום הרגישו אופטימיות, הגברת מוטיבציה, בהירות מנטלית ואיזון רגשי.

סגולות קריסטל אוונטורין כתום:
» אופטימיות
  » מוטיבציה   » מיניות ותשוקה מוגברת   » יצירתיות  » סילוק מחשבות שליליות  » יכולת לבצע משימות במהירות ועוד…

היכן ניתן להשיג קריסטל אוונטורין כתום?
» קריסטל אוונטורין כתום בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אוונטורין כתום
» עוד פריטים עם אוונטורין כתום

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות קריסטל אוונטורין כתום: אוונטורין כתום נחשב כמקדם תחושת רוגע, שמחה ואופטימיות. הוא גם יכול לעזור לשחרר רגשות שליליים כמו כעס, פחד וחרדה. מבחינה רוחנית, מאמינים שביכולתו מקדם תחושה של צמיחה ומודעות רוחנית. אוונטורין כתום קשור לצ'אקרה המין, הממוקמת בבטן התחתונה ושולטת ביצירתיות, במיניות וברגשות. כאשר צ'אקרה זו מאוזנת, אומרים שהיא מקדמת יציבות רגשית, מיניות טובה וביטוי יצירתי ליצרים.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אוונטורין כתום: סגולות הריפוי של אוונטורין כתום הן רבות ומגוונות. מאמינים שקריסטל זה מעורר יצירתיות, מכניס אופטימיות לחיים, הגברת מוטיבציה, מעורר מיניות ותשוקה, מסלק מחשבות שליליות, מעורר תודעה גבוהה, משפר את הבהירות המנטלית ומקדם איזון רגשי. אומרים שהוא שימושי גם עבור אלו הסובלים מחרדה או מתח.

תדר אנרגטי ושימוש באוונטורין כתום: התדר האנרגטי של הצבע הכתום קשור לסגולות של שמחה, אושר והתלהבות. זהו צבע חם ומלא חיים המשמש לעתים קרובות לקידום חיוביות ואופטימיות. בתרבויות עתיקות האמינו שקריסטל אוונטורין כתום מגלם את התכונות הללו, ונאמר שהוא שימושי במיוחד עבור אלה המבקשים לשפר את היצירתיות, המוטיבציה, המיניות והחיוניות שלהם.
כדי להשתמש באוונטורין כתום, ניתן לשאת אותו בתיק, לענוד אותו כתכשיט או להניח אותו בחדר השינה או בסביבת העבודה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אוונטורין כתום?
מבחינת הקשר לגלגל המזלות, אוונטורין כתום קשור מזלות טלה, סרטן, אריה ובתולה.

כדי לשפר את האנרגיה של אוונטורין כתום, מומלץ לשלב אותו עם אבנים אחרות בעלות תכונות משלימות. כמה שילובים מומלצים כוללים קרנליאן, לאפיס לזולי ואמזונייט. ניתן לשלב אותו גם עם טורמלין שחור או קוורץ אפור, אשר מאמינים שהם מספקים הגנה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אוונטורין כתום הוא קריסטל רב עוצמה שיכול לקדם יצירתיות, איזון רגשי וצמיחה רוחנית. הסגולות והמשמעות הרוחנית של קריסטל מיוחד זה יעזרו לכם במגוון תחומי החיים. אז אל תהססו, עשו מעשה והוסיפו קריסטל אוונטורין כתום לאוסף הקריסטלים שלכם עוד היום!

היכן ניתן לרכוש קריסטל אוונטורין כתום / שרשרת אוונטורין?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אוונטורין כתום, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל אוונטורין כתום בקניון הרוחניות
» שרשראות אוונטורין כתום
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות קריסטל אוונטורין כתום (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

אוונטורין כתום
אוונטורין כתום
שרשרת אוונטורין
שרשרת אוונטורין

עוד שרשראות אוונטורין

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button