מדריך קריסטלים ואבני חן

פרידוט Peridot

אבן פרידוט היא אבן וולקנית שנוצרת עמוק בתוך מעטפת כדור הארץ והיא נדירה (ולכן גם יקרה). האבן מורכבת ממגנזיום, ברזל וסיליקט, והיא נוצרת בטבע במגוון של גווני הירוק, החל מירוק בהיר ועד לירוק בקבוק. פרידוט היא אחת מאבני החן בהן נעשה שימוש בתקופה העתיקה ומשערים כי החלו לכרות אותה כבר לפני 4000 שנה באזור מצריים אך כיום המרבצים המשמעותיים ביותר של אבני פרידוט נמצאים בארצות הברית, במיוחד באריזונה ובהוואי. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות, בתכונות ובסגולות של אבן פרידוט הצליחו לשחרר רגשות שליליים ודפוסים ישנים, איזון רגשי, ביטחון ושלווה פנימית, רוגע, סובלנות כלפי הסביבה, ושיפרו את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.
סגולות אבן פרידוט:

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן פרידוט: פרידוט ידועה בסגולות הרבות שלה. מאמינים שהיא אבן של טרנספורמציה, שעוזרת לשחרר רגשות שליליים ודפוסים ישנים שכבר אינם משרתים אותנו, מטפחת איזון רגשי, ביטחון ושלווה פנימית, מרגיעה עצבנות ומעודדת סובלנות. אומרים שהאבן גם עוזרת לקדם צמיחה והארה רוחנית, על ידי פתיחת העין השלישית וצ'אקרות הכתר. מבחינה פיזית, אומרים כי פרידוט מסייעת בניקוי רעלים, כמו גם עוזר לאיזון המערכת האנדוקרינית.
פרידוט קשורה לצ'אקרת הלב, כמו גם למקלעת השמש ולצ'אקרות העין השלישית. היא קשורה גם לצבע הירוק, שהוא צבע של ריפוי, צמיחה ושפע. ירוק הוא גם הצבע של צ'אקרת הלב, וזו הסיבה שבגללה נעשה שימוש בפרידוט כדי לפתוח ולאזן את מרכז האנרגיה הזה בטיפולים ובמהלך מדיטציה בדמיון מודרך.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן פרידוט: הסגולות של אבן פרידוט הן הגנה, שפע ושגשוג. אומרים שאבן זו עוזרת למשוך עושר ומזל טוב, ובמקביל עוזרת להגן על העונד אותה מפני אנרגיה שלילית ומתחים נפשיים. מאמינים כי האבן גם עוזרת לקדם מערכות יחסים חיוביות, על ידי פתיחת צ'אקרת הלב ומאפשרת חמלה והבנה רבה יותר כלפי בני / בנות הזוג.
כבר אלפי שנים ידוע שפרידוט היא אבן של צמיחה והארה רוחנית. מאמינים שהיא עוזרת לפתוח את העין השלישית וצ'אקרות הכתר, מה שמאפשר אינטואיציה וחיבור למימדים גבוהים של תובנה.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

תדר אנרגטי ושימוש בפרידוט: ניתן לענוד שרשרת פרידוט כתכשיט, לשאת בכיס או בארנק, או להניח בחדר השינה או בחלל הבית. פרידוט יכולה לשמש גם בריפוי אנרגטי, על ידי הנחת האבן על הצ'אקרה אותה מעוניינים לאזן ולבצע מדיטציה בדמיון מודרך.
פרידוט משמעות רגשית: מטפלים בקריסטלים אומרים שהתדר האנרגטי של פרידוט קשור לעתים קרובות לריפוי רגשי, במיוחד כשמדובר בשחרור רגשות שליליים כגון כעס, קנאה וטינה הקשורה ארועים מהעבר. מאמינים שהאבן עוזרת להביא תחושת רוגע ושלווה, תוך כדי קידום ביטחון עצמי ואהבה עצמית.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן פרידוט?
על פי האסטרולוגיה המערבית פרידוט היא אבן הלידה של חודש אוגוסט, והיא קשורה למזל אריה. אך לדעתם של אסטרולוגים רבים היא מועילה גם למי שנולד במזלות מאזניים, קשת ועקרב – ובעצם לכל מי שמעוניין בצמיחה, הגשמת הפוטנציאל, הגנה, שפע ושגשוג.
שילוב אבנים:
מומלץ לשלב פרידוט גם עם אבני חן אחרות כדי להגביר את תכונות הריפוי והתדר האנרגטי שלה. מומלץ להשתמש באבנים כגון: ג'ספר אדום, ג'ספר נבולה, קוורץ שקוף וסיטרין.

סיכום: אבן פרידוט היא אבן חן יפה ועוצמתית, אשר מוערכת בזכות סגולות ותכונות מרפאות ורוחניות במשך אלפי שנים. בין אם עונדים אותה כשרשרת, נמצאת בתיק, או משתמשים בה במדיטציה או בריפוי אנרגטי, פרידוט יכולה לעזור לנו לשחרר רגשות שליליים, לקדם שפע ושגשוג ולהפתח לצמיחה ולהארה רוחנית גדולה יותר. בשילוב עם אבנים אחרות, ניתן להגביר את תכונות הריפוי של פרידוט, מה שיאפשר לנצל את מלוא הפוטנציאל של אבן חן עוצמתית זו.

היכן ניתן לרכוש אבן פרידוט / שרשרת פרידוט?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות פרידוט, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» קריסטל פרידוט בקניון הרוחניות
» שרשראות פרידוט
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות פרידוט

תליון פרידוט / תכשיטי פרידוט
תליון פרידוט / תכשיטי פרידוט
אבן פרידוט / אבן פרידוט סגולות
אבן פרידוט / אבן פרידוט סגולות
אבן פרידוט / אבן פרידוט סגולות

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button