מדריך קריסטלים ואבני חן

אבן ספיר Sapphire

ספיר היא אבן חן יקרה ששייכת למשפחת מינרלים קורונדום. לאבני ספיר יש סגולות רבות אותן נפרט. היא נמצאת בטבע במגוון צבעים, כולל כחול (הנפוץ ביותר), ורוד, ירוק ושחור. אבן חן מיוחדת זו מערכת בזכות תכונות מרפאות ורוחניות.
לאבן ספיר יש קשר היסטורי ותרבותי משמעותי ביהדות. בתנ"ך, ספיר מוזכרת כאחת מאבני החושן בתליון של הכהן הגדול והיא מייצגת את שבט יששכר. כמו כן, מאמינים כי הלוחות שעליהם נכתבו עשרת הדיברות היו עשויים ספיר. אבני ספיר משמשות עד היום בחפצי פולחן יהודיים כמו מזוזה ותכשיטים קבליים, והיא נחשבת לסמל של חוכמה, אמת וצדק אלוהיים במסורת היהודית. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן ספיר הרגישו קידום בהירות מחשבתית ומיקוד, ירידה בביקורתיות, שיפור האינטואיציה והמודעות הרוחנית, ושיפר את הבטחון העצמי ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן ספיר:
» שיפור האינטואיציה ומודעות רוחנית
  » קידום איזון ויציבות רגשית   » הפחתת מתח וחרדה   » זימון שפע כלכלי  » שיפור ריכוז  » הפחתת ביקורתיות ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן ספיר?
» אבן ספיר בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אבן ספיר
» עוד פריטים עם אבן ספיר

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן ספיר: ספיר קשורה בעיקר לעין השלישית ולצ'אקרות הכתר, הממוקמות במרכז המצח ובחלק העליון של הראש, בהתאמה. צ'אקרות אלו קשורות למודעות רוחנית, אינטואיציה ותודעה גבוהה יותר. צבע הספיר משתנה בהתאם לסוג, אך הצבע הנפוץ ביותר הוא ספיר כחול.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן ספיר: אומרים שלאבן ספיר מספר סגולות, כולל חוכמה, אמת וכנות, קידום בהירות מחשבתית ומיקוד, שיפור האינטואיציה והמודעות הרוחנית, הפחתת בקורתיות, גירוי העין השלישית וצ'אקרות הכתר, הפחתת מתח וחרדה, קידום איזון ויציבות רגשית.
אבן ספיר נחשבת כבעלת משמעות רגשית ורוחנית חזקה. אומרים שהיא מקדמת בהירות ומיקוד נפשית, עוזרת להרגיע את הנפש ולשפר את הריכוז. הספיר קשורה גם ליכולת לחזק מודעות רוחנית ואינטואיציה, עוזרת להתחבר לרמות גבוהות יותר של תודעה ולקדם חוכמה ואמת.

תדר אנרגטי ושימוש באבן ספיר: התדר האנרגטי של אבן ספיר מסמל אהבה, נאמנות ומחויבות. מבחינה רגשית, ספיר נחשב כמקדם איזון רגשי ומעודד ביטוי עצמי. אומרים שהיא עוזרת לשחרר רגשות שליליים ולקדם שלווה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן ספיר?
ספיר מזוהה עם מזלות בתולה, מאזניים, עקרב וקשת.
מומלץ לשלב את אבני הספיר עם קריסטלים נוספים כדי לשפר את האנרגיה ואת סגולות הריפוי.
אמטיסט – לקידום צמיחה ומודעות רוחנית.
קוורץ שקוף – להגברת האנרגיה ולקידום בהירות מחשבתית.
רוז קוורץ – לקידום איזון רגשי ויציבות.
סיטרין – לקידום יצירתיות ועוצמה אישית.
טורמלין שחור – להארקה והגנה.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: תכונות וסגולות אבן ספיר מצביעות על אבן עוצמתית ורב-תכליתית המשמשת רבים בשל סגולותיה המרפאות והרוחניות הרבות שהיא מספקת לכל מי שמשתמש בה. בין אם אתם מבקשים לשפר בהירות מחשבתית, אינטואיציה ומודעות רוחנית, להפחית מתח וחרדה, לעורר את העין השלישית ואת צ'אקרות הכתר, ולקדם איזון רגשי ויציבות – אבן ספיר יכולה לעזור לספק את הבסיס והתמיכה שאתם צריכים. על ידי שימוש באבן ספיר כתכשיט אנרגטי, בשילוב עם אבנים ושיטות אחרות, אתם יכולים לממש את מלוא הפוטנציאל שלה ולחוות את היתרונות הרבים שאבן זו מעניקה.

היכן ניתן לרכוש אבן ספיר / שרשראות אבן ספיר?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אבן ספיר, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן ספיר בקניון הרוחניות
» שרשרת אבן ספיר
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן ספיר

אבן חן ספיר כחולה
אבן חן ספיר כחולה

 

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button