מדריך קריסטלים ואבני חן

אבן האמזונס Seraphinite

שרפינייט הוא קריסטל מדהים שמקורו בעיקר באזור אגם באיקל ברוסיה. זוהי צורה של קלינכלור ירוק, שהוא מינרל סיליקט מגנזיום, ברזל ואלומיניום. למרות שמקור הקריסטל ברוסיה… מטפלים רוחניים רבים מכנים אותה "אבן האמזונס" – זאת בגלל צבעה הירוק עד שמזכיר את יערות הגשם העתיקים והאינסופיים שנמצאים באזור זה. אבן זו מסמלת את מחזוריות הטבע ואת היכולת שלנו לצמוח ולהשיג את המטרות. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן האמזונס הרגישו שחרור ממועקה, יכולת לצאת לדרך חדשה, ויכולת להתגבר על קשיים מהעבר.
סגולות אבן האמזונס:

  • שחרור מועקות
  • צמיחה רוחנית
  • עידוד ריפוי וסליחה
  • חיבור למטרות
  • יכולת להגשים את מלוא הפוטנציאל
  • פיתוח יכולת תיקשור מדריכים רוחניים

היכן ניתן להשיג אבן האמזונס?
» אבן האמזונס בקניון הרוחניות

» שרשראות עם אבן האמזונס
» עוד פריטים עם אבן האמזונס

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן האמזונס: קריסטל שרפינייט ידוע במיוחד ביכולתו לסייע באיזון מרכזי האנרגיה של הגוף, או הצ'אקרות. זה שימושי במיוחד עבור צ'אקרת הלב, שכן מאמינים שהוא מקדם יכולת להמשיך קדימה גם אחרי מאורעות לא נעימים בחיינו.
במונחים של משמעות רגשית, אומרים שסרפינייט מקדם רגשות של אהבה, אמפתיה וחמלה. זה יכול גם לעזור לאנשים להתגבר על רגשות של כעס, טינה או מרירות, ולקדם סליחה וריפוי במקום להשאר במצב של דכדוך.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן האמזונס: לסרפינייט מספר סגולות, כולל קידום התעוררות רוחנית ומודעות עצמית, כמו גם עידוד ריפוי וסליחה. האבן נחשבת גם כמסייעת להתחבר למדריכים רוחניים.
מבחינה רוחנית, מאמינים שסרפינייט עוזר לאנשים להתחבר לאני הגבוה שלהם. זה יכול לספק הדרכה ותמיכה, לעזור לאנשים לנווט את מסעותיהם הרוחניים בקלות ובבהירות רבה יותר.

תדר אנרגטי ושימוש באבן האמזונס: כל צ'אקרה קשורה לצבע אחר, וסרפינייט קשורה באופן הדוק ביותר לצ'אקרת הלב, המיוצגת בדרך כלל על ידי הצבע הירוק. אומרים שהצבע הירוק התוסס של האבן מסמל צמיחה, ריפוי ושפע.
כדי להשתמש בסרפינייט, אפשר לשאת אותו בתיק או להניח אותו בחדר. מומלץ לענוד אותו כתליון אנרגטי (כך התדר האנרגטי עימנו כל הזמן). יש אנשים שאוהבים לעשות מדיטציה עם האבן, תוך התמקדות באנרגיה שלה ולדמיין אותה מקדמת ריפוי ואיזון בכל הגוף.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן האמזונס?
מבחינת הקשר לגלגל המזלות, סרפינייט משוייכת למזלות שור, מאזניים, עקרב, קשת וגדי.
כדי לחזק ולהעצים את התדר האנרגטי של סרפינייט, מומלץ לשלב אותה עם אוונטורין, אמרלד או אגת עץ, שכולם יכולים לעזור לקדם ריפוי, צמיחה ואיזון.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: סרפיניט היא אבן עוצמתית עם מגוון רחב של תכונות ריפוי. בין אם משתמשים בו לריפוי פיזי, תמיכה רגשית או צמיחה רוחנית, היא יכול להיות כלי רב ערך לכל מי שרוצה לצמוח, לצאת לדרך חדשה ולכל מי שמחפש איזון והרמוניה בחייו.

היכן ניתן לרכוש אבן האמזונס / שרשרת עם אבן האמזונס?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אבן האמזונס, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן האמזונס בקניון הרוחניות
» שרשראות אבן האמזונס
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן האמזונס (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

שרשרת קריסטל ירוק עם אבן אמזונס
שרשרת קריסטל ירוק עם אבן אמזונס

 

אבן האמזונס
אבן האמזונס

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button