מדריך קריסטלים ואבני חן

סרפנטיין Serpentine

סרפנטיין היא אבן מרתקת שנמצאת בחלקים רבים של העולם, כולל ארצות הברית, רוסיה ואוסטרליה. משפחת הסרפנטיין כוללת מגוון אבני חן אשר שונות בגווני הצבע ובטקסטורה. ניתן למצוא אבני סרפנטיין בצבע ירוק, חום, בגוון של עור נחש (סרפנטיין רוסי) ועוד… מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן סרפנטיין הרגישו מיקוד במטרה, איזון רגשי, אופטימיות, ושיפור ביכולת להשיג את המטרות והיעדים בחיים.

סגולות אבן סרפנטיין:
» איזון רגשי
  » הארה ותודעה גבוהה   » אופטימיות   » יצירתיות  » מיקוד במטרה  » העצמה אישית ועוד…

היכן ניתן להשיג אבן סרפנטיין?
» אבן סרפנטיין בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני סרפנטיין
» עוד פריטים עם אבן סרפנטיין

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן סרפנטיין: הצבע של סרפנטיין יכול להשתנות מירוק חיוור לירוק כהה, עם גוונים של צהוב וחום. מאמינים שהאבן מגלמת סגולות כמו צמיחה, הגשמה עצמית, העצמה חברתית, חמלה, נדיבות וחוכמה. סרפנטיין עוזרת לאיזון רגשי ומפחיתה מתח וחרדה. אומרים שהיא גם מגבירה את היצירתיות, מאפשרת הגשמה עצמית, מיקוד במטרה, מגבירה יכולת ריכוז, מאפשרת צמיחה רוחנית ובהירות מנטלית.
מבחינה רוחנית, מאמינים שסרפנטיין משפרת צמיחה רוחנית ומקדמת הארה. מאמינים שהיא עוזרת בחיבור עם ה"אני הפנימי" ומאפשרת גישה לתודעה גבוהה יותר.

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אבן סרפנטיין: אבן סרפנטיין ירוקה ידועה בסגולות הרבות שלה, שמסייעות בבעיות פיזיות ורגשיות. באוסטרליה מאמינים שהיא עוזרת בבעיות כמו ניקוי רעלים ובריאות הלב. מאמינים כי היא גם מקדמת איזון רגשי, מפחיתה מתח וחרדה, מאפשרת מיקוד במטרה, ומגבירה את היצירתיות והבהירות המנטלית.

תדר אנרגטי ושימוש בסרפנטיין: האבן קשורה לצ'אקרות הלב והכתר. צ'אקרת הלב ממוקמת במרכז בית החזה ומזוהה עם אהבה, חמלה ואיזון רגשי. צ'אקרת הכתר, הממוקמת בחלק העליון של הראש, קשורה לרוחניות, הארה ותודעה גבוהה יותר.
כדי להשתמש בסרפנטיין, מומלץ להחזיק אותה ביד תוך כדי מדיטציה או הנחתה על הצ'אקרה המתאימה במהלך מדיטציה בדמיון מודרך. כמו כן, מומלץ לענוד אבן זו כתכשיט עם משמעות או לשאת אותה בתיק / להניח אותה על שולחן העבודה.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן סרפנטיין?
מבחינה אסטרולוגית סרפנטיין קשורה למזלות טלה, אריה, בתולה, תאומים ועקרב.
מומלץ לשלב סרפנטיין עם אבנים אחרות כדי לשפר ולחזק את התדר האנרגטי שלה. כמה שילובים מומלצים כוללים שילוב שלו עם אמטיסט לצמיחה רוחנית, אקוומרין, אוונטורין כתום, קרנליאן להגברת תשוקה ביחסים, קוורץ שקוף לטיהור אנרגטי ורוז קוורץ לריפוי רגשי.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: סרפנטין היא אבן עוצמתית המוערכת מאוד בזכות הסגולות שלה. היא קשורה לצ'אקרות הלב והכתר ומאמינים שהיא מקדמת איזון רגשי, מיקוד, הגשמה עצמית, צמיחה רוחנית ותודעה גבוהה יותר. מומלץ לשאת אותה בתיק / להניח על שולחן העבודה, או לענוד אותה כתכשיט אנרגטי.

היכן ניתן לרכוש אבני סרפנטיין / שרשרת סרפנטיין?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות סרפנטיין, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן סרפנטיין בקניון הרוחניות
» שרשראות סרפנטיין
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבן סרפנטיין (לחץ על התמונה לקבלת מידע נוסף)

שרשרת אבן סרפנטיין
סרפנטיין / קריסטל סרפנטיין
סרפנטיין / קריסטל סרפנטיין

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button