מדריך קריסטלים ואבני חן

אובסידיאן סנופלייק Snowflake Obsidian

אבן אובסידיאן סנופלייק היא זכוכית וולקנית טבעית עם דפוס ייחודי דמוי פתיתי שלג אפורים / לבנים. הסגולות המיוחדות של אבן חן זו הן רבות ואותן נפרט בהמשך העמוד. מבחינת תרכובת כימית אבן אובסידיאן סנופלייק מורכבת בעיקר מסיליקון דו חמצני וניתן למצוא אותה בעיקר באזורים עם פעילות וולקנית בעבר או בהווה. מידע שהצטבר מרחבי העולם: אנשים שעשו שימוש באנרגיות של אבן אובסידיאן סנופלייק הרגישו אומץ, יכולת לממש את המטרות, יכולת לאזן בין מספר גורמים, חיזוק היכולת להתמודד עם בעיות בזוגיות, ושיפור בטחון עצמי.

סגולות אבן אובסידיאן סנופלייק:
» חיזוק אומץ
  » הגנה מאנרגיות שליליות   » מודעות עצמית   »שיחרור דפוסי התנהגות שליליים  » יכולת להפוך קושי להזדמנות  » תעוזה ועוד…

היכן ניתן להשיג אבני אובסידיאן סנופלייק?
» אבן אובסידיאן סנופלייק בקניון הרוחניות

» שרשראות ותליוני אובסידיאן סנופלייק
» עוד פריטים עם אבן אובסידיאן

לנוחיותך, ניתן לדלג ישירות לחלק הרוונטי במאמר:
סגולות  I  היכן ניתן לרכוש?  I  משמעות רגשית ורוחניות  I  קריסטלים ומזלות  I  תמונות וסרטונים

משמעות אבן אובסידיאן סנופלייק: אבן אובסידיאן סנופלייק ידועה בסגולות ההגנה שלה. מאמינים שהיא עוזרת להסיר אנרגיה שלילית ולהגן מפני חרדות ופוביות. כמו כן, אומרים שהאבן מקדמת מודעות עצמית, עוזרת לזהות ולשחרר דפוסי התנהגות שליליים. אבן סנופלייק אובסידיאן יכולה לעזור להרגיע ולהרגיע את הנפש, מסייעת במדיטציה והרגעת הנפש.
אבן אובסידיאן סנופלייק מספקת לנו הגנה, עוזרת להסיר אנרגיה שלילית ומקדמת תחושות של ביטחון, עוצמה והכרה ביכולת להשיג את המטרות (גם אם יש קשיים בדרך).

מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סגולות אובסידיאן סנופלייק: אבן אובסידיאן סנופלייק מקדמת השתקפות עצמית ומודעות עצמית, ועוזרת לזהות ולשחרר דפוסי התנהגות שליליים. לאבן אבסידיאן היא סגולה לאומץ, תעוזשה ויכולת להשיג את המטרות.
אבן אובסידיאן סנופלייק יכולה לעזור לשחרר רגשות שליליים ולקדם תחושות של בטחון, תעוזה, רוגע ושלווה. אבן זו גם תעזור לנו במימוש המטרות שמתעכבות בגלל חוסר בטחון עצמי.

תדר אנרגטי ושימוש באבן אובסידיאן סנופלייק: אבן האובסידיאן סנופלייק קשורה לצ'אקרת השורש, הממוקמת בבסיס עמוד השדרה. צ'אקרה זו קשורה לתחושות של אמונה בצדקת הדרך, חיזוק חיובי וביטחון. על ידי עבודה עם אבן אובסידיאן סנופלייק, אפשר לעזור לאזן ולהפעיל את צ'אקרת השורש, לקדם תחושות של יציבות וחיבור להווה.
אבן סנופלייק אובסידיאן היא בדרך כלל בצבע שחור עם דפוסים דמויי פתיתי שלג לבנים או אפורים. הניגוד של השחור והלבן מסמל את האיזון של אור וחושך בתוך עצמו, כלומר: אבן זו יכולה לעזור לנו להדיע לאיזון בכל תחומי החיים.
כיצד להשתמש? אבן אובסידיאן סנופלייק יכולה לשמש במהלך מדיטציה בדמיון מודרך, להניח על הגוף או לענוד אותה כשרשרת קריסטלים. כמו כן מומלץ להניח אבן זו על שולחן העבודה או לשאת אותה עימנו בתיק.

קריסטלים ומזלות: לאיזה מזל מתאימה אבן אובסידיאן סנופלייק?
אבן אובסידיאן סנופלייק מקושרת למזלות תאומים, בתולה, עקרב ודגים.
מומלץ לשלב אבן אובסידיאן סנופלייק עם קריסטלים אחרים כגון: המטייט או טורמלין שחור כדי לשפר את תכונות ההגנה שלה. כדי לקדם צמיחה רוחנית ומודעות עצמית מומלץ להשתמש בקריסטל אקוומרין ובאבן מלכיט.


מיוחד לגולשי אלטרנטיבלי – קבלו 25 ש"ח מתנה לרכישת קריסטלים ותכשיטים אנרגטיים בקניון הרוחניות הגדול בישראל! למימוש המתנה לחצו

סיכום: אובסידיאן סנופלייק היא אבן חן עם סגולות רבות עוצמה. ניתן להשתמש בה במגוון דרכים לקידום הבטחון העצמי, תעוזה, איזון רגשי, צמיחה רוחנית ומודעות. יכולתה להפחית חרדה, לאפשר לנו לממש את המטרות והשאיפות הופכים אותה לכלי בעל ערך עבור כל מי שמעוניין בחיזוק רוחני או ריפוי. אם אתם מעוניינים לקבל הגנה אנרגטית, לחזק את היכולת לממש את המטרות שלכם, הוסיפו אבן זו לחייכם. בין אם אתם עונדים אותה כשרשרת עם משמעות, משתמשים בה במדיטציה או מניחים אותה לידכם, אובסידיאן סנופלייק תעזור לך להתחבר לאני הפנימי שלך ולאנרגיה של היקום.

היכן ניתן לרכוש אבן אובסידיאן סנופלייק / שרשרת עם אבן אובסידיאן סנופלייק?
ניתן לקנות קריסטלים גולמיים, קריסטלים מוחלקים, שרשראות אובסידיאן, עגילים ועוד בקניון הרוחניות מבית אלטרנטיבלי. הכנסו לקניון או הקליקו על הקישורים כאן:
» קניון הרוחניות
» אבן אובסידיאן סנופלייק בקניון הרוחניות
» שרשרת אבן אובסידיאן סנופלייק
כמו כן, בקניון הרוחניות תוכלו ליהנות מ: (לחצו על הקישור) חנות קריסטלים אונליין, קבלת יעוץ אישי רוחני אונליין, קורסים אונליין להעצמה, בית טבע ועוד…

תמונות אבני אובסידיאן סנופלייק

אובסידיאן סנופלייק
אובסידיאן סנופלייק
שרשרת אובדיסיאן / אובסידיאן תכשיטים
שרשרת אובדיסיאן / אובסידיאן תכשיטים

אוהבים קריסטלים ואבני חן? הכנסו למדריך הקריסטלים הגדול בישראל מבית אלטרנטיבלי

מאמרים קשורים

Back to top button